KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
12/05/2017 KADİR EFE E.EFE YILMAZ 35/1A MADDE 1 MAÇ U 13 LİGİ  
2
12/05/2017 AKDENİZGÜCÜ MEHMET TOPAL 35/1A MADDE 1 MAÇ U 13 LİGİ  
3
12/05/2017 T.GENÇLERBİRLİĞİ ALİ BÜTEV 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.KÜM BÜY 02/05/2017
4 12/05/2017 YEŞİLKUYU SP DOĞUŞ ÖZDEN 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 06/05/2017
5 12/05/2017 YEŞİLKUYU SP SERHAT ÇİÇEKOĞLU 40.MADDE 5 MAÇ 2.KÜM BÜY 06/05/2017
6 12/05/2017 TECE LİMONGÜCÜ M.SAFA SARI 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 03/05/2017
  12/05/2017 KARADUVAR SPOR SERGEN İLGİN 42/12.MADDE 1 MAÇ 2.KÜM BÜY 03/05/2017
  12/05/2017 ERDEMLİ BLD EMRE ÇINAR 35/1A MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 29/04/2017
  12/05/2017 HUZURKENT SPOR SABAHATTİN AKINCI 40.MADDE 21 GÜN ANTRENÖR 27/04/2017
  12/05/2017 TARSUS İD.YURDU A.MURAT ERDOĞAN 35/1A MADDE 1 MAÇ U 14 LİGİ 28/04/2017
  12/05/2017 MESKİ SPOR BARIŞ TOKMAK 42.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ 28/04/2017
  12/05/2017 TEDAŞ SPOR GARİP KAPLAN 40.MADDE 5 MAÇ 2.KÜM BÜY 23/04/2017
  12/05/2017 ATAGÜÇ SPOR OĞUZHAN KAVALCI 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 23/04/2017
  12/05/2017 KADİR EFE SPOR A.UĞUR PARLAK 42.MADDE 15 GÜN ANTRENÖR 12/05/2017
  12/05/2017 M.DEMİR SPOR MERT TEKEL 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM U 19 22/04/2017
  12/05/2017 KADİR EFE SPOR UMUT DENİZ ŞİMŞEK 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.KÜM U 19 22/04/2017
  12/05/2017 DEMİRTAŞGÜCÜ SAMET EREN TEKİN 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM U 19 22/04/207
  12/05/2017 İÇEL SPOR İNAN GÜNAL SAVUNMASI İSTENDİ    
  12/05/2017 TARSUS BLD ALİ KAPLAN 40.MADDE 328 GÜN İDARECİ 28/04/2017
  12/05/2017 TARSUS BLD T.BAYRAM KENAR 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 28/04/2017
  12/05/2017 TARSUS BLD YAKUP DURAN 42.MADDE 4 MAÇ 2.KÜM BÜY 28/04/2017
  12/05/2017 TEDAŞ SPOR YÜKSEL TAN 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.KÜM BÜY 30/04/2017
  12/05/2017 T.DEMİR SPOR ALİ KAR 42.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 28/04/2017
  12/05/2017 T.DEMİR SPOR EMRE SARI 42.MADDE 5 MAÇ 2.KÜM BÜY 28/04/2017
  12/05/2017 MERSİN İD.YURDU SALİH KAPLAN (DÜZELTME) 44.MADDE 7 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 MERSİN İD.YURDU M.ALİ CAN 44.MADDE 10 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 MERSİN İD.YURDU SAMET SEVİLYEN 44.MADDE 7 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 MERSİN İD.YURDU FURKAN ERTUĞRUL 44.MADDE 7 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 MERSİN İD.YURDU G.CAN SAYKI (DÜZETME) 44.MADDE 10 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 K.MİLLİYE SPOR MUSTAFA ACAR 44.MADDE 5 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 K.MİLLİYE SPOR MEHMET EKİNCİ- 44.MADDE 5 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 K.MİLLİYE SPOR SÜLEYMAN TEMİZ 44.MADDE 5 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 K.MİLLİYE SPOR SİDAR TEMİZ 44.MADDE 5 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 TARSUS İD.YURDU FATİH TULAK 35/1a.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 08/05/2017
  12/05/2017 YENİTAŞKENT SAHA KAPAMA 51/2.MADDE 1 MAÇ    
  12/05/2017 İÇEL SPOR SAHASI SAVUNMA İSTENDİ    
               

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
20/04/2017 ANMAUR BLD EMRE ÇETİNKAYA 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 15/04/2017
2
20/04/2017 MUT İD.YURDU AHMET ÇEŞEN 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 15/04/2017
3
20/04/2017 YEŞİLKUYU SP. SAMET ENDER 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
4 20/04/2017 YEŞİLKUYU SP. İBRAHİM ENDER 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
5 20/04/2017 YEŞİLKUYU SP. BATUHAN DANACI 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
6 20/04/2017 YEŞİLKUYU SP. ENİS OYA 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
  20/04/2017 T.GENÇLERBİRLİĞİ İBRAHİM KÜÇÜKKAYA 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
  20/04/2017 T.GENÇLERBİRLİĞİ YILMAZ CANBOLAT 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
  20/04/2017 T.GENÇLERBİRLİĞİ FATİH AÇ 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
  20/04/2017 T.GENÇLERBİRLİĞİ MUSTAFA SAYIN 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
  20/04/2017 T.GENÇLERBİRLİĞİ M.ALİ ÇELİK 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
  20/04/2017 T.GENÇLERBİRLİĞİ CUMALİ AYDEMİR 44/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 09/04/2017
  20/04/2017 ÇUKUROVA İD.Y. D. YOLDAŞ ÇETİNKAYA 35/1 A MADDE 1 MAÇ U 14 LİGİ 06/04/2017
  20/04/2017 TOROSLAR BLD HASAN ÇADIRCI 35/1 B MADDE 15 GÜN ANTRENÖR 06/04/2017
  20/04/2017 AYDINCIK SPOR MURAT VULDURLUOĞLU 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM.BÜY 08/04/2017
  20/04/2017 AYDINCIK SPOR HASAN BULDURLUOĞLU 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 08/04/2017
  20/04/2017 AKDENİZGÜCÜ HANİFİ ŞİMŞEK 35/11.MADDE 22 GÜN ANTRENÖR 04/04/2017
  20/04/2017 K.MİLLİYE SPOR SİNAN ZEKİN 35/1A MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 04/04/2017
  20/04/2017 KAVAKLI SPOR SONER KUBAT 40.MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ 15/04/2017
  20/04/2017 AYDINCIK SPOR MUSTAFA İLGÖZ 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 15/04/2017
  20/04/2017 TEDAŞ SPOR EYYÜP GÖKTEPE 43/1 B 11.MADDE 80 GÜN ANTRENÖR 15/04/2017
  20/04/2017 TEDAŞ SPOR ÇAĞDAŞ BAĞLI 43/1A MADDE 10 MAÇ 2.K.U 19 15/04/2017
  20/04/2017 TEDAŞ SPOR MEHMETHAN KUNT 43/1A MADDE 10 MAÇ 2.K.U 19 15/04/2017
  20/04/2017 TEDAŞ SPOR YUSUF ÖZDEMİR 43/1A MADDE 10 MAÇ 2.K.U 19 15/04/2017
  20/04/2017 TEDAŞ SPOR FURKAN ÇELEBİ 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.K.U 19 15/04/2017
  20/04/2017 ORMAN SPOR MERT TOKGÖZ 40/1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 15/04/2017
               
               
               

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
06/04/2017 KADİR EFE SPOR A.UĞUR PARLAK 35/1A MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 06/04/2017
2
06/04/2017 1964 SİLİFKE SP M.MERT UYSAL 41.MADDE 5 MAÇ 2.KÜM BÜY 25/03/2017
3
06/04/2017 ÇEŞMELİ SPOR MUSA KURTUL 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
4 06/04/2017 ÇEŞMELİ SPOR SALİM TEYMUR 35/1A MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 26/03/2017
5 06/04/2017 YEŞİLKUYU MERT ENDER 41.MADDE 5 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
6 06/04/2017 YEŞİLKUYU SERHAT ÇİÇEKOĞLU 35/1A MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
  06/04/2017 YENİCE SPOR ALİ FINDIK 35/1A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
  06/04/2017 YENİCE SPOR SAMİ YEŞİL 35/1A MADDE 4 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
  06/04/2017 KAZANLI İD.Y. ALİ YARDIM 40.1A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
  06/04/2017 KAZANLI İD.Y. CANER DURAN 40.1A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
  06/04/2017 KAZANLI İD.Y. MUSTAFA AÇIKGÖZ 40.1A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
  06/04/2017 KAZANLI İD.Y. İSACAN KASAP 40.1A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
  06/04/2017 KAZANLI İD.Y. MAHMUT SERİN 40.1A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
  06/04/2017 KAZANLI İD.Y. TAHSİN TEMİZ 40.1A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 26/03/2017
  06/04/2017 ÇUKUROVA İD.Y. MAHMUT DOMRUL 42.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ 01/04/2017
  06/04/2017 ERDEMLİ BLD RAHMİ CANITEZ 41/12.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ 01/04/2017
  06/04/2017 ORMAN SPOR ÖKKEŞ U. GÜNEŞ 40/1A MADDE 4 MAÇ SÜPER LİG 25/03/2017
  06/04/2017 ORMAN SPOR ÖZHAN SATIK 40/1A MADDEE 4 MAÇ SÜPER LİG 25/03/2017
  06/04/2017 ÇİFT.ADONİS SAVRAN ADAM 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ 29/03/2017
  06/04/2017 ÇİFT.ADONİS HALUK KURT 35/1A MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 29/03/2017
  06/04/2017 TARSUSGÜCÜ MUZAFFER HAS 40/1A MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ 25/03/2017
  06/04/2017 REŞADİYE SPOR KAVACAN DURMAZ 41.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ 26/03/2017
  06/04/2017 REŞADİYE SPOR BEDİRHAN ASLAN 40/1A MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ 26/03/2017
  06/04/2017 AYDINCIK SPOR SÜLEYMAN TURDUCU 41.MADDE 5 MAÇ 2.KÜM BÜY 01/04/2017
  06/04/2017 AYDINCIK SPOR BAYRAM ALİ ÖZTEPE 40/1A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 01/04/2017
  06/04/2017 AYDINCIK SPOR ALİ YILDIRIM 41/A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 01/04/2017
  06/04/2017 AYDINCIK SPOR MUSTAFA LEVENT 401A MADDE 4 MAÇ 2.KÜM BÜY 01/04/2017
  06/04/2017 YENİCE SPOR YAŞAR BİÇER 35/1A MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 02/04/2017
  06/04/2017 REŞADİYE SPOR MUSTAFA YOLCU 35/1A MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 22/03/2017
  06/04/2017 KAVAKLI SPOR MURAT ULUKANOĞLU 35/1A MADDE 14 GÜN SAĞLIKÇI 22/03/2017
  06/04/2017 İÇEL SPOR MUHAMMET KIRAN 35/1A MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 25/03/2017
  06/04/2017 KANAL SPOR GÖKHAN UYANIK 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 25/03/2017
  06/04/2017 REŞADİYE SPOR RAMAZAN ÖZCAN 35/1A MADDE MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 02/04/2017
  06/04/2017 BAHÇEKÖYÜ HAMDİ SEYRAN 40/1A MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 19/03/2017
  06/04/2017 BAHÇEKÖYÜ MÜMİN ŞAHİN 40/1A MADDE 21 GÜN ANTRENÖR 19/03/2017
  06/04/2017 BAHÇEKÖYÜ HÜSEYİN KARAKOÇ 35/1A MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 19/03/2017
  06/04/2017 TECE LİMONGÜ. YILMAZ AKDAŞ 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.KÜM BÜY 19/03/2017
  06/04/2017 BAHÇEKÖYÜ A.TALHA UYSAL 41.MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 18/03/2017
  06/04/2017 DEMİRTAŞGÜCÜ HAKAN OCAK 40/1A MADDE 2 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 26/03/2017
  06/04/2017 İÇEL SPOR ABDULBAKİ VERENDİ 35/1A MADDE 1 MAÇ 26/03/2017 26/03/2017
  06/04/2017 YEŞİLKUYU İSMAİL ÖZDEN 40/1A MADDE 3 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 25/03/2017
  06/04/2017 ANAMUR MUZ ÖNDER GÖKDENİZ 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 26/03/2017
  06/04/2017 ERDEMLİ SPOR EMİRHAN ATEŞ 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 26/03/2017
  06/04/2017 MEZİTLİ BLD YUSUF ÇEVİK 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 02/04/2017
  06/04/2017 DEMİRTAŞGÜCÜ H.İBRAHİM ARAS 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 02/04/2017
  06/04/2017 DEMİRTAŞGÜCÜ A.MERT ÖZER 41/40//1A MADDE 5 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 02/04/2017
  06/04/2017 DEMİRTAŞGÜCÜ UMUTCAN ERÇEVİK 35/1A MADDE 1 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 02/04/2017
  06/04/2017 BAHÇEKÖYÜ YASİN GENÇ 41. MADDE 2 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 02/04/2017
  06/04/2017 K.İLYAS VET. VEDAT YAZAR 35/1A MADDE 2 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 01/04/2017
  06/04/2017 K.İLYAS VET. SÜLEYMAN GÖKTAŞ 35/1A MADDE 2 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 01/04/2017
  06/04/2017 K.İLYAS VET. OSMAN BİLİR 35/1A MADDE 2 MAÇ 2.K.U 19 LİGİ 01/04/2017

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
17/03/2017 TEDAŞ SPOR BATUHAN YAŞAR 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM U 19 11/03/2017
2
17/03/2017 TEDAŞ SPOR ÇAĞDAŞ BAĞLI 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM U 19 11/03/2017
3
17/03/2017 MEZİTLİ BLD AZİZ CAN DALBİL 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM U 19 11/03/2017
4 17/03/2017 KANAL SPOR BİLAL BAVÇEVAN 35.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 11/03/2017
5 17/03/2017 MEDCEM SİLİFKE KAZIM AVCI 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ P.O 11/03/2017
6 17/03/2017 CAM SPOR CELAL TATAR SAVUNMASI İSTENDİ    
               
  10/03/2017 TARSUSGÜCÜ MÜSLÜM KARATAŞ 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 05/03/2017
  10/03/2017 TARSUSGÜCÜ ONUR S.GÜCENMEZ 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 05/03/2017
  10/03/2017 ERDEMLİ İD.Y. KASIM ARICI 40.MADDE 21 GÜN İDARECİ 05/03/2017
  10/03/2017 S.GÖKSU SPOR ÇAĞDAŞ ERSİN 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM U 19 05/03/2017
  10/03/2017 TEDAŞ SPOR SEFA NASIF 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM U 19 04/03/2017
  10/03/2017 KAVAKLI SPOR MEHMET ALİ TEKİN 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ 04/03/2017
  10/03/2017 KAVAKLI SPOR SEYHAN TAŞ 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ 04/03/2017
  10/03/2017 TARSUS BLD GÖKBER ENES ERKOÇ 35.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 04/03/2017
  10/03/2017 TARSUS İD.YUR. MAHSUN GEDİK 40.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 01/03/2017
  10/03/2017 YENİŞEHİR SPOR SERHAT YILDIRIM SAVUNMASI İSTENDİ    
  10/03/2017 K.MİLLİYE SPOR KEMAL GÜNDÜZ SAVUNMASI İSTENDİ    
  10/03/2017 BAHÇEKÖYÜ OĞUZ KESKİN 35.MADDE 1 MAÇ 2.KÜM BÜY. 04/03/2017
  10/03/2017 ÇAVUŞBUCAĞI AKIN YILDIZ 35.MADDE 1 MAÇ 2.KÜM BÜY 04/03/2017
  10/03/2017 TÜRKOCAĞI SAİT BEYHAN 35.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 04/03/2017

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
02/03/2017 HUZURKENT KADİR GÜLER 40.MADDE 14 GÜN İDARECİ 02/03/2017
2
02/03/2017 DEMİRTAŞGÜCÜ SÜLEYMAN AYAZ 40.MADDE 45 GÜN ANTRENÖR 02/03/2017
3
02/03/2017 REŞADİYE SPOR MUSTAFA VURMAZ 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 12/02/2017
4 02/03/2017 BERDAN SPOR SERKAN CAN 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 08/02/2017
5 02/03/2017 ÇİFT.ADONİS İ.HALİL ŞİMŞEK 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 08/02/2017
6 02/03/2017 ÇİFT.ADONİS İ.BURAK KILIÇ 42.MAÇ 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 08/02/2017
7 02/03/2017 BERDAN SPOR VAHİT KOÇAK 42.MAÇ 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 08/02/2017
8 02/03/2017 S.GÖKSU SPOR H.SERVET LEVENT 35.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 12/02/2017
9 02/03/2017 TARSUS İD.Y. H.OSMAN MARMARA 42.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 10/02/2017
  02/03/2017 TARSUSGÜCÜ HIDIR YILDIZ 35.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 09/02/2017
  02/03/2017 AKDENİZGÜCÜ HÜSEYİN AYDIN 40.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 11/02/2017
  02/03/2017 ANAMUR BLD OĞUZCAN COŞKUN 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 11/02/2017
  02/03/2017 K.MİLLİYE SPOR AHMET ŞEKER 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 12/02/2017
  02/03/2017 K.MİLLİYE SPOR MUSTAFA ACAR 35.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 12/02/2017
  02/03/2017 TARSUSGÜCÜ YASİN UZUNTOK 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 08/02/2017
  02/03/2017 MERSİN İD.Y ALPER BOZ 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 08/02/2017
  02/03/2017 1964 SİLİFKE SP. M.MERT UYSAL 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 18/02/2017
  02/03/2017 1964 SİLİFKE SP DOĞAN DEMİRYILMAZ 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 18/02/2017
  02/03/2017 TEDAŞ SPOR M.BUĞRA SONKUR 42.MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ 19/02/2017
  02/03/2017 AKDENİZGÜCÜ ERCAN ERTEM 35.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 19/02/2017
  02/03/2017 YENİŞEHRİ SPOR MURAT GÜLKAN 35.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 18/02/2017
  02/03/2017 DEMİRTAŞGÜCÜ M.KEMAL ULU 35.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 18/02/2017
  02/03/2017 YEŞİLKUYU CEM BURGAÇOĞLU 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM U 19 18/02/2017
  02/03/2017 KALEKÖYÜ HÜSEYİN EKER 35.MADDE 1 MAÇ 2.KÜM U 19 18/02/2017
  02/03/2017 KADİR EFE SPOR BÜNYAMİN YILDIRIM 40.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM U 19 18/02/2017
  02/03/2017 KADİR EFE SPOR U.DENİZ ŞİMŞEK 35.MADDE 1 MAÇ 2.KÜME U 19 18/02/2017
  02/03/2017 ORMAN SPOR SEFA MERCAN 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜME U 19 18/02/2017
  02/03/2017 BAHÇEKÖYÜ SP İSMAİL USLU 43.MADDE 5 MAÇ 2.KÜME U 19 19/02/2017
  02/03/2017 TEDAŞ SPOR EYYÜP GÖKTEPE 40.MADDE 35 GÜN İDARECİ 19/02/2017
  02/03/2017 K.MİLLİYE SPOR ÖZCAN ÇELİK 35.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 15/02/2017
  02/03/2017 GÜLNAR BLD İBRAHİM KÜÇÜKIŞIK SAVUNMASI İSTENDİ    
  02/03/2017 AKDENİZGÜCÜ MUSA GÜNAY 40.MADDE 5 MAÇ SÜPER LİG 22/02/2017
  02/03/2017 MUT İD.YURDU AHMET ÇEŞEN 35.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 26/02/2017
  02/03/2017 ANAMUR BLD MUSTAFA YILDIZ 35.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 26/02/2017
  02/03/2017 KARACAİLYAS VE CENGİZ İBİŞ 35.MADDE 1 MAÇ 2.KÜME U 19 25/02/2017
  02/03/2017 KALEKÖYÜ SERKAN TURUT 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜME U 19 25/02/2017
  02/03/2017 TÜRKOCAĞI SP RECEP TEKİN 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜME U 19 26/02/2017
  02/03/2017 TÜRKOCAĞI SP. DOĞUŞ EZEL 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜME U 19 26/02/2017
  02/03/2017 KARADUVAR SP. ZİYA YILMAZ 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜME U 19 26/02/2017
  02/03/2017 KADİR EFE SPOR FURKAN TAŞKIRAN 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜME U 19 25/02/2017
  02/03/2017 ATAGÜÇ SPOR OĞUZHAN KAVALCI 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜME U 19 25/02/2017
  02/03/2017 YEŞİLKUYU DOĞUŞ ÖZDEN 40.MADDE 3 MAÇ 2.KÜME BÜY 26/02/2017
  02/03/2017 KARADUVAR SP ÖZCAN ZEYREK 35.MADDE 7 GÜN İDARECİ 02/03/2017
  02/03/2017 TEDAŞ SPOR AHMET TAN 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 25/02/2017
  02/03/2017 TEDAŞ SPOR ORHAN KAĞITÇI 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜME BÜY 25/02/2017
  02/03/2017 KARADUVAR SP YUSUF CAN AKDEN 42/13.MADDE 1 MAÇ 2.KÜM BÜY 25/02/2017

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
09/02/2017 CAM SPOR SÜLEYMAN ÖZSUCU 40/1A MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ 09/02/2017
2
09/02/2017 TARSUS İD.Y. NECATİ ÖZDEMİR 42.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 09/02/2017
3
09/02/2017 MESKİ SPOR MUHAMMET KEVEN 40/1A MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 09/02/2017
4 09/02/2017 ERDEMLİ BLD MUSTAFA KARAMAN 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 09/02/2017
5 09/02/2017 DEMİRTAŞGÜCÜ İREM AKKAYA 42.MADDE 3 MAÇ 1.KÜME BÜY. 09/02/2017
6 09/02/2017 TARSUS İD.Y. HAKAN YOKSULABAKAN 42/12.MADDE 1 MAÇ U 14 LİGİ 09/02/2017
7 09/02/2017 TARSUSGÜCÜ HASAN C.ATILMIŞ 42.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ 09/02/2017
8 09/02/2017 HUZURKENT SP MİRAÇ U.SARIKAYA 40/1 A MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ 09/02/2017
9 09/02/2017 TARSUSGÜCÜ ONUR SAMİ GÜCENMEZ 40/1A MADDE 5 MAÇ SÜPER LİG 09/02/2017
  09/02/2017 ORMAN SPOR HÜSEYİN YILDIRIM 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 09/02/2017
  09/02/2017 KANAL SPOR EREN AKBUSİ 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 09/02/2017
  09/02/2017 ÇİFT.ADONİS M.CİHAT KURT 35/1A MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 09/02/2017
  09/02/2017 ÇİFT.ADONİS MESUT ÖĞE 35/1A MADDE 1 MAÇ U 14 LİGİ 09/02/2017
  09/02/2017 ÇİFT.ADONİS MAŞALLAH ERTAV 35/1B MADDE 15 GÜN İDARECİ 09/02/2017
  09/02/2017 ANMAUR BLD AYHAN GÖZEL 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 05/02/2017
  09/02/2017 YILDIRIM SPOR BAYRAM SUCU 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 05/02/2017
  09/02/2017 YILDIRIM SPOR SÜLEYMAN TOKMAK 40/1A MADDE 4 MAÇ SÜPER LİG 05/02/2017
  09/02/2017 M.GENÇLERBİRLİĞİ CEMAL KOÇ SAVUNMASI İSTENDİ   09/02/2017
  09/02/2017 M.GENÇLERBİRLİĞİ M.CAN GÖRGÜLÜ 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 28/01/2017
  09/02/2017            
  09/02/2017            
  09/02/2017            
               

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
27/01/2017 ERDEMLİ BLD RAMAZAN MERCAN 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 13/01/2017
2
27/01/2017 MESKİ SPOR ERTAN KARAÇ 35.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 19/01/2017
3
27/01/2017 YOL SPOR CANATAN AYDIN 35/.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 17/01/2017
4 27/01/2017 KAVAKLI SPOR ÖMER KARABAŞ 40.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 17/01/2017
5 27/01/2017 AKDENİZGÜCÜ HANİFİ ŞİMŞEK 42.MADDE 14 GÜN İDARECİ 27/01/2017
6 27/01/2017 M.GENÇLERBİRLİĞİ CEMAL KOÇ 40.MADDE 35 GÜN ANTRENÖR 27/01/2017
7 27/01/2017 YILDIRIM SPOR SEZER ESKİABA 40.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 19/01/2017
8 27/01/2017 TOROSLAR BLD YASİNCAN ÖZTEKİN 42.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ 22/01/2017
9 27/01/2017 KANAL SPOR MURAT ASLAN 35.MADDE 1 MAÇ 1.KÜME BÜY 17/01/2017
  27/01/2017 ÇİFT.ADONİS YASİN UZUNTOP 35.MADDE 1 MAÇ 1.KÜME BÜY 18/01/2017
  27/01/2017 HUZURKENT SPOR A.SAMET KARAAĞAÇ 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 22/01/2017
  27/01/2017            
  27/01/2017            
  27/01/2017            

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
19/01/2017 KALEKÖYÜ SP ENES BUUT 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 12/01/2017
2
19/01/2017 ALTI PAS SPOR CÜNEYT DOĞAN 35.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 11/01/2017
3
19/01/2017 DEMRTAŞGÜCÜ M.KEMAL ULU 35.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 11/01/2017
4 19/01/2017 KAVAKLI SPOR MUSTAFA ULUKANOĞLU 35.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 12/01/2017
5 19/01/2017 AKDENİZGÜCÜ HANİFİ ŞİMŞEK SAVUNMASI İSTENDİ    
6 19/01/2017 ÇAĞLAYAN İZCİLİK MEHMET CAN İNCE 42.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ 10/01/2017
7 19/01/2017 MUT İD.YURDU MUSTAFA YILMAZ 40.MADDE 3 MAÇ SÜP LİG 14/01/2017
8 19/01/2017 AKDENİZGÜCÜ CEMAL ÖZLÜ 42.MADDE 2 MAÇ SÜP LİG 14/01/2017
9 19/01/2017 MUT İD.YURDU FIRAT BEKTAŞ 35.MADDE 1 MAÇ SÜP LİG 14/01/2017
  19/01/2017 ÇİFT.ADONİS YASİN UZUNTOK 35.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ  

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-7
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
13/01/2017 KAVAKLI SPOR VEYSEL KARAKAYAK 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 10/12/2016
2
13/01/2017 KANAL SPOR FIRAT ÖZEN 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 10/12/2016
3
13/01/2017 TAŞUCU SPOR DAVUT KARA 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 11/12/2016
4 13/01/2017 TAŞUCU SPOR Ö.FARUK ÇADIRCI 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 11/12/2016
5 13/01/2017 TAŞUCU SPOR "CELAL GÜMÜŞTEKİN 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 11/12/2016
6 13/01/2017 REŞİADYE SPOR MUHAMMET DURMAZ 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 20/12/2016
7 13/01/2017 ERDEMLİ BLD HALİP GÖK 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 26/142/2016
8 13/01/2017 MUT İD.YURDU HÜSEYİN KILIÇ 35.MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 10/11/2016
9 13/01/2017 MESKİ SPOR BAYRAM GÜNAL 35.MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 08/12/2016
10 13/01/2017 ERDEMLİ BLD EMRE ÇINAR 35.MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 17/12/2016
11 13/01/2017 REŞAİDYE SPOR FARUK YALÇIN 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 17/12/2016
12 13/01/2017 BERDAN SPOR ÖMER KÖK 35.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 14/12/2016
13 13/01/2017 REŞAİDYE SPOR M.ONUR PIRLAK 35.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 14/12/2016
14 13/01/2017 DEMİRTAŞGÜCÜ SÜLEYMAN AYAZ 42.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR 17/12/2016
15 13/01/2017 ÇİFT.ADONİS EMİR ALİ UYAR 35.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 18/12/2016
16 13/01/2017 CAM SPOR MUSTAFA NAS 35.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 17/12/2016
17 13/01/2017 TOROSLAR BLD AHMET BULUT 35.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 20/12/2016
18 13/01/2017 TOROSLAR BLD ABDULLAH KARA 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 20/12/2016
19 13/01/2017 TOROSLAR BLD MEHMET KAPLAN 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 20/12/2016
20 13/01/2017 KANAL SPOR AHMET AYHAN 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 06/12/2016
21 13/01/2017 ERDEMLİ BLD TURAN TAŞ 35.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR 15/11/2016
22 13/01/2017 ERDEMLİ BLD GALİP GÖK 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 15/11/2016
23 13/01/2017 AKDENİZGÜCÜ MAZLUM DÖNDER 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 10/12/2016
24 13/01/2017 YILDIRIM SPOR ONUR NEFES 40.MADDE 4 MAÇ SÜPER LİG 10/12/2016
25 13/01/2017 YILDIRIM SPOR MAHMUT YÖNDEM KURAL GEREĞİ İHRAÇ 1 MAÇ  
26 13/01/2017 MESKİ SPOR AHMET AKKAYA 35.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 28/12/2016
  13/01/2017 AKDENİZ BLD SEDAT KOMİ 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 28/12/2016
  13/01/2017 KANAL SPOR ZÜLFÜ ÇELEBİ 40.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 27/12/2016
  13/01/2017 HUZURKENT SP SEBAHATTİN AKINCI 35.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 13/01/2017
  13/01/2017 İÇEL SPOR NECMETTİN DURSUN SAVUNMASI İSTENDİ    
  13/01/2017 MEDCEM SİLİFKE CUMALİ ÇOBAN 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 07/01/2017
  13/01/2017 E.GENÇLERBİRLİĞİ ALPEREN DOĞAN 42.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 07/01/2017
  13/01/2017 E.GENÇLERBİRLİĞİ DOĞUKAN YILMAZ 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 07/01/2017
  13/01/2017 E.GENÇLERBİRLİĞİ KADİR BORA GÜZEL 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 07/01/2017
  13/01/2017 E.GENÇLERBİRLİĞİ HÜSEYİN SAPMAZ 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 07/01/2017
  13/01/2017 MEDCEM SİLİFKE HAKAN AYRI 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 07/01/2017
  13/01/2017 KAVAKI SPOR İSMAİL SERİN 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 08/01/2017
  13/01/2017 KAVAKLI SPOR KADİR LAZIM 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 03/01/2017
  13/01/2017 KAVAKLI SPOR ATAHAN ÖZYURT 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 03/01/2017
  13/01/2017 MERSİN İD.YURDU ABDULKADİR ATILKUŞ 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 07/01/2017
  13/01/2017 MUT İD.YURDU CİHAN KUTAN 35.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 08/01/2017
  13/01/2017 M.GENÇLERBİRLİĞİ SERTAÇ ERTAŞ 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 08/01/2017

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-7
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
09/12/2016 TEDAŞ SPOR EYYÜP GÖKTEPE SAVUNMASI İSTENDİ    
2
09/12/2016 KANAL SPOR EREN AKBAŞ 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 27/11/2016
3
09/12/2016 KANAL SPOR YUSUF ERYILMAZ 40.MADDE 5 MAÇ U 17 LİGİ 27/11/2016
4 09/12/2016 KANAL SPOR HAKAN YILDIZ 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 27/11/2016
5 09/12/2016 SOSYAL HİZ.SP SERKAN TURAN 40.MADDE 4 MAÇ U 17 LİGİ 27/11/2016
6 09/12/2016 TARSUS SPOR HACI ARI 40.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 23/11/2016
7 09/12/2016 TÜRKOCAĞI SP SONER DEMİR 45.MADDE 10 MAÇ 1.KÜM BÜY 26/11/2016
8 09/12/2016 ALTIPAS SPOR HELLİM KILIÇ 45.MADDE 5 MAÇ 1.KÜM BÜY 26/11/2016
9 09/12/2016 GÜLNAR BLD İLYAZ TUĞAL 40.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 27/11/2016
10 09/12/2016 GÜLNAR BLD İBRAHİM KÜÇÜKIŞIK 40/13.MADDE 35 GÜN ANTRENÖR 27/11/2016
11 09/12/2016 TAŞUCU SPOR MUSTAFA UÇAR 40.MADDE 4 MAÇ 1.KÜM BÜY 04/12/2016
12 09/12/2016 KALEKÖYÜ SPOR HULUSİ KOÇ 40.MADDE 4 MAÇ 1.KÜM BÜY 04/12/2016
13 09/12/2016 ALTIPAS SPOR KENAN KANMAZ 42.MADDE 2 MAÇ 1KÜM BÜY 03/12/2016
14 09/12/2016 BERDAN SPOR ABDİ APAYDIN 35.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 04/12/2016
15 09/12/2016 BERDAN SPOR GÖKHAN AYDOĞAN 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 04/12/2016
16 09/12/2016 BERDAN SPOR ÖMER KOYUNCU 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 04/12/2016
17 09/12/2016 MEDCEM SİLİFKE M.DOĞUŞ GÖK 35.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 30/11/2016
18 09/12/2016 TARSUSGÜCÜ T.BAYRAM KENAR 35.MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 04/12/2016
19 09/12/2016 TARSUS BLD FATİH ALTUN 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 04/12/2016
20 09/12/2016 TARSUS SPOR CELAL ÇOKTUR 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 03/12/2016
21 09/12/2016 ERDEMLİ BLD TURAN TAŞ CEZAYA MAHAL GÖRÜL MEDİ  
22              
23              
24              
25              
26              

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-6
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
25/11/2016 YILDIRIM SPOR ALİ CEVAT AYDIN 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 19/11/2016
2
25/11/2016 YENİŞEHİR SPOR YAVUZCAN KARIMAN 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 19/11/2016
3
25/11/2016 M.GENÇLERBİRLİĞİ CEMAL KOÇ 35/1A/13/1MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 25/11/2016
4 25/11/2016 AKDENİZ BLD HÜSEYİN KIVRIM 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 20/11/2016
5 25/11/2016 KAVAKLI SPOR HASAN KURNAZ 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
6 25/11/2016 KAVAKLI SPOR YILMAZ VARLIOĞLU 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
7 25/11/2016 KAVAKLI SPOR TUGAY BAYGÜN 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
8 25/11/2016 KAVAKLI SPOR UĞUR SAĞIR 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
9 25/11/2016 KAVAKLI SPOR Z.OSMAN AYDOĞAN 40/1A MADDE 4 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
10 25/11/2016 KAVAKLI SPOR M.FATİH ÖNCEL 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
11 25/11/2016 KARGIPINARI BLD CÜNEYT DEMİR 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
12 25/11/2016 KARGIPINARI BLD YASER YILMAZ 40/1A MADDE 4 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
13 25/11/2016 KARGIPINARI BLD MUSTAFA YILMAZ 35/1A.MADDE 1 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
14 25/11/2016 KARGIPINARI BLD HASAN GÖDE 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
15 25/11/2016 KARGIPINARI BLD İSLAM ÇELİK 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
16 25/11/2016 KARGIPINARI BLD YUNUS E.ÇIĞLI 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
17 25/11/2016 TAŞUCU SPOR M.MERT UYSAL 42.MADDE 4 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
18 25/11/2016 TARSUS SPOR ÖMER KAZGIN 40./1MADDE 3 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
19 25/11/2016 M.DEMİR SPOR İLHAM TAŞAN 40.1A MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 20/11/2016
20 25/11/2016 M.DEMİR SPOR AHMET TEZCAN 42./13.MADDE 1 MAÇ 1.KÜME BÜY 20/11/2016
21 25/11/2016 TAŞUCU SPOR MÜMİN SARI 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
22 25/11/2016 ERDEMLİ SPOR SÜLEYMAN CAYMAZ 42./14.MADDE 1 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
23 25/11/2016 TAŞUCU SPOR BURAK AĞAN 42.1A MADDE 6 MAÇ 1.KÜME BÜY 19/11/2016
24 25/11/2016 CAM SPOR CELAL TATAR 35.MADDE 7 GÜN İDARECİ 25/11/2016
25 25/11/2016 ERDEMLİ BLD TURAN TAŞ 35.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 25/11/2016
26 25/11/2016 ERDEMLİ BLD GALİP GÖK 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 15/11/2016

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-5
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
18/11/2016 ÇİFT.ADONİS ŞAHİN ÇIĞLI 41.MADDE 8 MAÇ U 19 LİGİ 27/10/2016
2
18/11/2016 ANAMUR BLD KÜRŞAT YILMAZ 40.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 26/10/2016
3
18/11/2016 YILDIRIM SPOR HASAN ALIOĞLU 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 26/10/2016
4 18/11/2016 YILDIRIM SPOR ONUR AYDIN 41.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 26/10/2016
5 18/11/2016 ANAMUR BLD DOĞUKAN AY 41.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 26/10/2016
6 18/11/2016 YILDIRIM SPOR H.İBRAHİM AKKOÇ 41.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 26/10/2016
7 18/11/2016 AKDENİZGÜCÜ YASİN BATTAL 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 09/11/2016
8 18/11/2016 TOROSALR BLD EROL ÇAĞLAYAN 41.MADDE 15 GÜN ANTRENÖR 08/11/2016
9 18/11/2016 İÇEL SPOR İNAN GÜNAL 41.MADDE 15 GÜN ANTRENÖR 13/11/2016
10 18/11/2016 E.GENÇLERBİRLİĞİ ADEM ÖZEL 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜME BÜY 13/11/2016
11 18/11/2016 KARGIPINARI BLD ÖMER ÇELİK 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 13/11/2016
12 18/11/2016 TAŞUCU SPOR S.BİRKAN AKYÜREK 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 12/11/2016
13 18/11/2016 GÜLNAR BLD MAHMUT EROL 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 13/11/2016
14 18/11/2016 GÜLNAR BLD İBRAHİM KÜÇÜKIŞIK 41/14.MADDE 30 GÜN ANTRENÖR 13/11/2016
15 18/11/2016 ANMAUR MUZ ALPEREN ÇELİK 35.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 13/11/2016
16 18/11/2016 ERDEMLİ BLD HARUN ŞEN 40/12.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 13/11/2016
17 18/11/2016 ERDEMLİ BLD KAMİL BORAN 35/1B MADDE 30 GÜN İDARECİ 18/11/2016
18              
19              
20              
21              
22              

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-4
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
11/11/2016 TARSUS BLD E.EMRAH DADAK 42.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 30/10/2016
2
11/11/2016 KAVAKLI SPOR BERKAN NANELİ 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 25/10/2016
3
11/11/2016 TARSUS BLD MÜMİN ULUKAN AVŞAR 35/1A MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 29/10/2016
4 11/11/2016 T.DEMİR SPOR HÜSEYİN NARCI 41.MADDE 5 MAÇ U 17 LİGİ 29/10/2016
5 11/11/2016 ANAMUR MUZ SP İBRAHİM TANRIKULU 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 3010/2016
6 11/11/2016 YILDIRIM SPOR SEZER ESKİABA 41.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 29/10/2016
7 11/11/2016 REŞADİYE SPOR KASIM KANBAL 40.MADDE 21 GÜN İDARECİ 30/10/2016
8 11/11/2016 YENİTAŞKENT BL SEMİH ÇOBANOĞLU 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 30/10/2016
9 11/11/2016 ÇİFT.ADONİS MERTCAN KOÇER 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 30/10/2016
10 11/11/2016 BOZYAZI BLD OGÜN DİŞLİ 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY. 30/10/2016
11 11/11/2016 KANAL SPO4R ONUR AKDAĞ 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 30/10/2016
12 11/11/2016 KANAL SPOR HÜSEYİN DEMİRBOLAT 40.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR 30/10/2016
13 11/11/2016 AKDENİZGÜCÜ YUSUF TANRIVERDİ 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 06/11/2016
14 11/11/2016 K.MİLLİYE SPOR SÜLEYMAN TEMİZ 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 05/11/2016
15 11/11/2016 E.GENÇLERBİRLİĞİ DİYAR ALİM 40.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 05/11/2016
16 11/11/2016 E.GENÇLERBİRLİĞİ CENGİZ DOĞRU 35/1A MADDE 15 GÜN ANTRENÖR 05/11/2016
17 11/11/2016 TEDAŞ SPOR EYYÜP GÖKTEPE 35/1A MADDE 15 GÜN İDARECİ 05/11/2016
18 11/11/2016 TEDAŞ SPOR YUNUS EMRE IŞIK 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 05/11/2016
19 11/11/2016 ÇİFT.ADONİS DOĞUKAN YILMAZ 42/12.MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 05/11/2016
20 11/11/2016 MERSİN İD.YURDU MAHMUT ALTUNBAKIR 40.1 A MADDE 21 GÜN İDARECİ 06/11/2016
21 11/11/2016 MERSİN İD.YURDU E.BAHADIR ATİLLA 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 06/11/2016
22 11/11/2016 MERSİN İD.YURDU SEDAT YILDIZ 35/1B MADDE 15 GÜN İDARECİ 06/11/2016
23 11/11/2016 K.MİLLİYE SPOR SUAT TOLUR 351 A MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 03/11/2016
24 11/11/2016 BERDAN SPOR KEMAL ÖREK 35/1A MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 03/11/2016
25 11/11/2016 ÇİFT.ADONİS YASİN UZUNTOK 35/1A MADDE 1 MAÇ U 19 LGİ 01/11/2016
26 11/11/2016 ERDEMLİ BLD MUSTAFA YILDIRIM 35/1A MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 01/11/2016
27 11/11/2016 ANAMUR BLD SALİH DİKMEN 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 03/11/2016
28 11/11/2016 YILDIRIM SPOR MUZAFFER SÖYLEMEZ 41.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 06/11/2016
29 11/11/2016 M.GENÇLERBİRLİĞİ ÖZGÜR YILDIRIM 35/1A MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 05/11/2016
30 11/11/2016 ERDEMLİ BLD İSMAİL TEMUR 40.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 06/11/2016
31 11/11/2016 K.MİLLİYE SPOR MUSTAFA TAN 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 02/11/2016
32 11/11/2016 YOL SPOR ÖZHAN SATIK 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 06/11/2016
33 11/11/2016 KARGIPINARI BLD BÜLENT GÖKALP 35/1A MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 05/11/2016
34 11/11/2016 KARGIPINARI BLD ORHAN ERDOĞAN 35/1 B MADDE 15 GÜN ANTRENÖR 05/11/2016
35 11/11/2016 TÜRKOCAĞI SPOR M.GÖRKEM ŞİMŞEK 35/1A MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 06/11/2016
36 11/11/2016 ERDEMLİ SPOR SERCAN ARABACI 40/1A MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 06/11/2016
37 11/11/2016 DEMİRTAŞGÜCÜ İREM AKKAYA 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 06/11/2016
38 11/11/2016 BOZYAZI BLD HÜSEYİN ÇAM 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 06/11/2016
39 11/11/2016 ÇUKUROVA İD.Y. SERCAN DALBİL 42.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 06/11/2016

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-3
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
04/11/2016 ÇİFT.ADONİS EMİR GÜNDOĞDU 41./AMADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 08/10/2016
2
04/11/2016 BERDNA SPOR EREN ÇULDAN 42/12.MADDE 1 MAÇ U 15 LİGİ 22/10/2016
3
04/11/2016 BERDAN SPOR EMRE YALÇIN 42.MADDE 3 MAÇ U 15 LİGİ 22/10/2016
4 04/11/2016 KAVAKLI SPOR BERAT ŞIK 42/12.MADDE 1 MAÇ U 15 LİGİ 22/10/2016
5 04/11/2016 KAVAKLI SPOR KAZIM DÖNDER 42.MADDE 3 MAÇ U 15 LİGİ 22/10/2016
6 04/11/2016 ERDEMLİ BLD AHMET CAN DURSUN 41.MADDE 5 MAÇ U 19 LİGİ 20/10/2016
7 04/11/2016 KANAL SPOR EREN AKBAŞ 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 23/10/2016
8 04/11/2016 REŞADİYE SPOR SERCAN E. TURAN 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 22/10/2016
9 04/11/2016 YENİŞEHİR SPOR MESUT AZAK 35.MADDE 1 MAÇ SÜP.LİG 22/10/2016
10 04/11/2016 YENİŞEHİR SPOR EMRE GÜR 35.MADDE 1 MAÇ SÜP.LİG 22/10/2016
11 04/11/2016 ERDEMLİ BLD HARUN ŞEN 42.MADDE 2 MAÇ SÜP.LİG 22/10/2016

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-2
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
21/10/2016 ÇİFT.ADONİS EMİR GÜNDOĞDU SAVUNMASI İSTENDİ    
2
21/10/2016 T.DEMİR SPOR HÜSEYİN NARCI 35/1A MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 08/10/2016
3
21/10/2016 ANAMUR MUZ MEHMET YENİEKİNCİ 40.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 07/10/2016
4 21/10/2016 KAVAKLI SPOR HİLMİ GÜNEY 35/1 A MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 04/10/2016
5 21/10/2016 YOL SPOR MEHMET ALİ ER 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 04/10/2016
6 21/10/2016 TOROSLAR BLD İSA ASLAN 35/1A MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 04/10/2016
7 21/10/2016 ANAMUR BLD DENİZ BAŞCI 35/1A MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 04/10/2016
8 21/10/2016 M.GENÇLERBİRLİĞİ RAŞİT ÖRENÇ 40.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 11/10/2016
9 21/10/2016 GÜLNAR BLD İBRAHİM KÜÇÜKIŞIK 40.MADDE 21 GÜN İDARECİ 16/10/2016
10 21/10/2016 BERDAN SPOR SERCAN CAN 40.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM.BÜY. 16/10/2016
11 21/10/2016 KANAL SPOR ENGİN ÖZTÜRK 35/1A MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY. 13/10/2016
12 21/10/2016 BOZYAZI BLD AHMET TOPÇUOĞLU 35/1A MADDE 7 GÜN 1.KÜM BÜY 15/10/2016
13 21/10/2016 BOZYAZI BLD MAHAMADOV KOİTA 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 15/10/2016
14 21/10/2016 TOROSALR BLD MEHMET KAPLAN 40.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 13/10/2016
15 21/10/2016 TOROSLAR BLD SIDDIK TOPCU 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 13/10/2016
16 21/10/2016 TARSUS BLD E.EMRAH DADAK 35/1A MADDE 1 MAÇ U 15 LİGİ 15/10/2016
17 21/10/2016 TEDAŞ SPOR NURİ KALE 35/1A MADDE 7 GÜN İDARECİ 15/10/2016
18 21/10/2016 T.DEMİR SPOR HASAN ÖZDEMİR 35/1A MADDE" 1 MAÇ U 17 LİGİ 16/10/2016

KARAR TARİHİ : 2016/2017
KARAR NO : 2016/2017-1
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
1
07/10/2016 ORMAN SPOR EREN YÜKSELEN 42.MADDE 4 MAÇ SÜPER LİG 25/09/2016
2
07/10/2016 ORMAN SPOR HAKAN ASLANPENÇE 42.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 25/09/2016
3
07/10/2016 ORMAN SPOR İBRAHİM SATIK 42.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 25/09/2016
4 07/10/2016 YENİŞEHİR SPOR UĞUR GÖKSU 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 25/09/2016
5 07/10/2016 YENİŞEHRİ SPOR EMRE GÜR 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 25/09/2016
6 07/10/2016 YENİŞEHİR SPOR MURAT GÜLKAN CEZAYA MAHAL GÖMRÜL MEDİ  
7 07/10/2016 KANAL SPOR İBRAHİM AKDAĞ 42.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 24/09/2016
8 07/10/2016 S.GÖKSU SPOR MURAT KARABAŞ 35/1 AMADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 25/09/2016
9 07/10/2016 REŞADİYE SPOR MUHAMMED DURMAZ 35/1A MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 02/10/2016
10 07/10/2016 YENİŞEHİR SPOR A.DOĞAN KURT 35/1A MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 02/10/2016
11 07/10/2016 M.DEMİR SPOR NUSRET DEMİREL CEZAYA MAHAL GÖRÜL MEDİ  
12 07/10/2016 DİKİLİTAŞ B. SÜLEYMAN AKTAŞ 365/1A MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY. 01/10/2016
13 07/10/2016 M.GENÇLERBİRLİĞİ RAŞİT ÖRENÇ SAVUNMA İSTENDİ    
14 07/10/2016 ERDEMLİ BLD TOLGAY ÖZ 35/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 01/10/2016
15              
16