KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-2020/14
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
05/03/2020 GÜLNAR BLD EKREM ERDEN 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 28/02/2020
3
05/03/2020 YENİŞEHİR İD.Y VEYSEL ÖNCÜ AKAR 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 29/02/2020
4 05/03/2020 DEMİRTAŞGÜCÜ VEYSEL ELÇEMİK 45.MADDE 6 MAÇ 2.KÜM BÜY 29/02/2020
5 05/03/2020 GÜLNAR SPOR BURHAN YAVUZ 42.MADDE 2 MAÇ 2.KÜM BÜY 01/03/2020
6 05/03/2020 ANAMUR GENÇLİK VELİ ŞENCİ 36.MADDE 1 MAÇ 2.KÜM BÜY 01/03/2020
7 05/03/2020 KADİR EFE SPOR ERTAN ÖZTÜRK SAVUMASI İSTENDİ    
8 05/03/2020 KADİR EFE SPOR ALPER DOĞANAY 41.MADDE 4 MAÇ 2.KÜM U 19 27/02/2020
9 05/03/2020 CAM SPOR SERHAT YILDIRIM SAVUNMASI İSTENDİ    
10 05/03/2020 TARSUS SPOR MAHMUT YÖNDEM 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY P.OFF 29/02/2020
11 05/03/2020 TARSUS BLD MUSA EREN NEYİŞ 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 01/03/2020
12 05/03/2020 TARSUS SPOR MURAT ÇELİK 41.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 01/03/2020
13 05/03/2020 TARSUS SPOR NECATİ SANGA 42.MADDE 5 MAÇ U 17 LİGİ 01/03/2020


KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-2020/13
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
27/02/2020 GÜLNAR BLD BURAK MURAT 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 02/02/2020
3
27/02/2020 YILDIRIM SPOR AHMET CAN TEZEKÇİ 41.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 02/02/2020
4 27/02/2020 MEDCEM SİLİFKE BLD HAKTAN KARAÇOCUK 36.MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 30/01/2020
5 27/02/2020 TEDAŞ SPOR ABDULKADİR YILDIZHAN 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 01/02/2020
6 27/02/2020 TOROSLAR KARTAL BARAN EROĞLU 36.MADDE 1 MAÇ U 17 LİGİ 01/02/2020
7 27/02/2020 TARSUSGCÜ HALUK AKKURT 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 09/02/2020
8 27/02/2020 TARSUS SPOR HABİB KOÇAK 42.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 09/02/2020
9 27/02/2020 TOROSLAR BLD MEHMET SÖYLER 36.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR 08/02/2020
10 27/02/2020 TOROSLAR BLD AKIN KONAK 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 08/02/2020
11 27/02/2020 KARACAİLYAS V. MEHMET EMİN TÜRKER 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 15/02/2020
12 27/02/2020 ORMAN SPOR ANIL KOCA 42.MADDE 2 MAÇ U 17 LİGİ 16/02/2020
13 27/02/2020 KARACAİLYAS V MEHMET KILIÇ 41.MADDE 3 MAÇ U 15 LİGİ 16/02/2020
14 27/02/2020 KARADUVAR SPOR GÜNEY CEREN 42.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 16/02/2020
15 27/02/2020 AKDENİZGÜCÜ MEHMET TOPAL 42.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 15/02/2020
16 27/02/2020 KONAK SPOR ÖMER FARUK DEMİRTAŞ 42.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 15/02/2020
17 27/02/2020 T.DEMİR SPOR HALİM YILMAZ 41.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ 23/02/2020
18 27/02/2020 BOYNUİNCELİ TAHA NURAL 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 22/02/2020
19 27/02/2020 ÇUKUROVA BİRLİK BURHAN ÖZŞİMŞEK 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 22/02/2020
20 27/02/2020 ÇUKUROVA İD.Y. APEREN KAAN GELMEZ 41.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 22/02/2020
21 27/02/2020 ÇUKUROVA İD.Y. HALİL EFE KOÇ 41.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM BÜY 22/02/2020
22 27/02/2020 GÜLNAR BLD MUSTAFA UMUT GENÇ 41.MADDE 3 MAÇ 2.KÜM U 19 23/02/2020
23 27/02/2020 ÇİFT.ADONİS SP YUNUS ÇAKIR 41.MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ 19/02/2020
24 27/02/2020 ÇİFT.ADONİS SP TALHA GÖK 41.MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ 19/02/2020
25 27/02/2020            
26 27/02/2020            
27 27/02/2020            
28 27/02/2020            
29 27/02/2020            
30 27/02/2020            
31 27/02/2020            
32 27/02/2020            
33 27/02/2020            


KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-2020/12
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
31/01/2020 TOROSLAR BLD EMRAH UÇAR 43/13.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 22/01/2020
3
31/01/2020 TOROSLAR BLD TAYFUN KARACA 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 22/01/2020
4 31/01/2020 KARACAİLYAS V SERKAN TAN 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 26/01/2020
5 31/01/2020 TARSUSGCÜ HIDIR YILDIZ 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 26/01/2020
6 31/01/2020 AKDENİZGÜCÜ İBRAHİM YILDIRIM 41/13.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 22/01/2020
7 31/01/2020 TARSUS SPOR BÜNYAMİN TAYAMİR 36.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ 22/01/2020
8 31/01/2020 AKDENİZ BLD BARAN MERT 41.MADDE 3 MAÇ U 15 LİGİ 25/01/2020
9 31/01/2020 MERSİN GÜCÜ YAKUP ÖZAPAK 36.MADDE 1 MAÇ U 15 LİGİ 20/01/2020
10 31/01/2020 REŞADİYE SPOR MAHMUT ÇİÇEK 41.MADDE 21 GÜN İDARECİ  
11 31/01/2020 AKDENİZ BLD ÜMİT YILDIRIM CEZAYA MAHAL GÖRÜLMEDİ    
12 31/01/2020 MUT İD.YURDU ONUR GÜREL 41.MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ 23/01/2020
13 31/01/2020 ERDEMLİ SPOR CİHAN AKTAŞ 41.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG  
14 31/01/2020 ERDEMLİ SPOR YUNUS EMRE TAŞ 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
15 31/01/2020 ERDEMLİ SPOR ZEKİ ÖZER 36/13.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR  
16 31/01/2020 YILDIRIM SPOR AHMET CAN TEZEKÇİ 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
17 31/01/2020 BERDAN SPOR MURAT AYKANAT 41.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ  
18 31/01/2020 TARSUSGÜCÜ MİRAÇ GANİ YAMAÇLI 41.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ  
19 31/01/2020 MERSİN GÜCÜ AZAT GEZEK 41.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ  
20 31/01/2020 KADİR EFE SPOR MERTCAN DENİZ 45.MADDE 5 MAÇ U 17 LİGİ  
21 31/01/2020 KADİR EFE SPOR YUSUF YASSIKAYA 45.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ  
22 31/01/2020 KADİR EFE SPOR MUHAMMET DEMİR 45.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ  
23 31/01/2020 YOL SPOR MEHMET BAYKARA 45.MADDE 3 MAÇ U 17 LİGİ  
24 31/01/2020 KADİR EF SPOR BARIŞ ÜÇKAÇ 44.MADDE 10 MAÇ U 17 LİGİ  
25 31/01/2020 MERSİN GÜCÜ KEMAL AĞIRKAN 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
26 31/01/2020 TÜRKOCAĞI SP YUSUF KAYCAK 36.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
27 31/01/2020 TÜRKOCAĞI SP ALİ GÖK 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
28 31/01/2020 K.MİLLİYE SPOR SELÇUK DOĞAN 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
29 31/01/2020 GENÇ MUT BAYRAM ALİ TEZCAN 41/11.MADDE 59 GÜN İDARECİ 15/01/2020
30 31/01/2020 YENİŞEHİR İD.Y. ÖMER FARUK DEMİRTAŞ 36.MADDE 1 MAÇ U 15 LİGİ  
31 31/01/2020 YENİŞEHİR İD.Y. ARİF ABDİ MEŞE 41/43.MADDE 42 GÜN ANTRENÖR  
32 3101/2020 GENÇ MUT ALİHAN KONYA 41.MADDE 2 MAÇ 27/01/2020  
  31/01/2020            

KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-2020/11
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
10/01/2020 ERDEMLİ BLD M.ERSEL TOLU 43/12.MADDE 1 MAÇ U 15 LİGİ  
3
10/01/2020 GENÇ MUT SPOR ABDURRAHMAN DURAN 43.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ  
4 10/01/2020 KAVAKLI SPOR AHMET KESİCİ 43.MADDE 3 MAÇ U 15 LİGİ  
5 10/01/2020 CAM SPOR İ. EFE AKÜNLÜ 36.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ  
6 10/01/2020 YENİŞEHİR İD.YUR. HÜSEYİN GÜNAR 41.MADDE 2 MAÇ U 15 LİGİ  
7 10/01/2020 TEDAŞ SPOR RAMAZAN İNCE 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
8 10/01/2020 YILDIRIM SPOR AHMET CAN TEZEKÇİ 36.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
9 10/01/2020 ALTI PAS SPOR MUHSİN HERGELECİ 36/13.MADDE 11 GÜN ANTRENÖR  
10 10/01/2020 S.GÖKSU SPOR R.AHMET NASUHOĞLU 43.MADDE 4 MAÇ 1.KÜM BÜY  
11 10/01/2020 SERTAVUL ESNAF HASAN UYSAL 36.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
12 10/01/2020 TARSUS SPOR RIZA ALTAŞ 36.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
13 10/01/2020 TARSUS SPOR ALİ CAN 36.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR  
14 10/01/2020 ÇUKUROVA BİRLİK ATAHAN ÖZYURT 36.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
15 10/01/2020 ÇUKUROVA BİRLİK EREN AKBUSİ 36.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
16 10/01/2020 ALİEFENDİOĞLU S.ERTAN TURAN 41.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY  
17 10/01/2020 DİKİLİTAŞ BEKİRDE ÇETİN BİRİNCİ 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
18 10/01/2020 ERDEMLİ SPOR EGEMEN ÖZGER 44.MADDE 6 MAÇ SÜPER LİG  
19 10/01/2020 TARSUS BLD FAHRETTİN YILMAZ 36.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ  
20 10/01/2020 ANAMUR MUZ SPOR SEZGİN KILINÇ 36.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
21 10/01/2020 ANAMUR MUZ FASSAUM SAMAKE 44-8.MADDE 6 MAÇ 1.KÜM BÜY  
22 10/01/2020 ATAGÜÇ SPOR M.BAYRAM DOĞANER 41.MADDE 4 MAÇ 1.KÜM BÜY  
23 10/01/2020 ATAGÜÇ SPOR İBRAHİM İNCE 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
24 10/01/2020 ATAGÜÇ SPOR KASIM ARICI 36/13.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR  
25 10/01/2020 ATAGÜÇ SPOR TEVFİK TALAŞ 41.MADDE 28 GÜN ANTRENÖR  
26 10/01/2020 TASUSGÜCÜ GÜVEN GÜNEŞ 36/13.MADDE 11 GÜN ANTRENÖR  
27 10/01/2020 KANAL SPOR EMİRCAN KILIÇ 36.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ  
28 10/01/2020 TARSUS BLD MEHMET ERTANIROĞLU 36/13.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR  
29 10/01/2020 AKDENİZ BLD BAYRAM BAĞRIYANIK 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
30 10/01/2020 KARACAİLYAS VET GÖKHAN HERDEM 41.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG  
31 10/01/2020 AKDENİZ BLD OKAN ÖZDEMİR 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
32              



KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-10
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
27/12/2019 ÇUKUROVA BİR. MUHARREM GÖÇÜK 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
3
27/12/2019 TARSUS SPOR RUHİ CAN ÇEVİKGÜL 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
4 27/12/2019 MERSİN GÜCÜ SÜLEYMAN CAYMAZ 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
5 27/12/2019 SERTAVUL ESNAF HÜSEYİN ŞAN 36.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
6 27/12/2019 SERTAVUL ESNAF LATİF SAYDAM 36.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
7 27/12/2019 SERTAVUL ESNAF H.İBRAHİM DELİKTAŞ KADİR ÇAĞLIN 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
8 27/12/2019 ÇİFT.ADONİS KADİR ÇAĞLIN 41.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ  
9 27/12/2019 İDMAN YURDU 1925 TANER BOZAN 36.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ  
10 27/12/2019 İDMAN YURDU 1925 MURAT GÜLKAN SAVUNMASI İSTENDİ    
11 27/12/2019 TOROSLAR KARTAL M.EMİN KARACA 41.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
12 27/12/2019 KADİR EFE SPOR ÇAĞATAY ÖZGEN 41/13.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ  
13 27/12/2019 AKDENİZ BLD MİRAÇ AKIN KIVRIM 45/41.MADDE 6 MAÇ U 16 LİGİ  
14 27/12/2019 AKDENİZ BLD SELAHATTİN KARABARDAK 45/41.MADDE 6 MAÇ U 16 LİGİ  
15 27/12/2019 İDMAN YURDU 1925 RAMAZAN FIRAT UTMA 44.MADDE 5 MAÇ U 16 LİGİ  
16 27/12/2019 REŞADİYE SPOR MUHAMMED ÇETİN 43.MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ  
17 27/12/2019 CAM SPOR HARUN ÖZBAY 36.MADDE 1 MAÇ U 14 LİGİ  
18 27/12/2019 CAM SPOR CELAL TATAR 36/13.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 21/12/2019
19 27/12/2019 MUT İD.YURDU HAKKI AKSAZ 44.MADDE 5 MAÇ SÜPER LİG  
20 27/12/2019 MUT İD.YURDU MUSTAFA KARAMAN 44.MADDE 5 MAÇ SÜPER LİG  
21 27/12/2019 AKDENİZGÜCÜ YASİN UZUNTOK 45/13.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
22 27/12/2019 AKDENİZGÜCÜ EYYÜP AKGÜN 45/13.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
23 27/12/2019 MUT İD.YURDU AHMET ÇABUK 45.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG  
24 27/12/2019 MUT İD.YURDU ALİ UZUN 45.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG  
25 27/12/2019 TARSUS BLD ZÜLFÜ SAF 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
26 27/12/2019 TARSUSGÜCÜ ONUR BİÇER 36/13.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 22/12/2019
27 27/12/2019 TOROSLAR BLD AHMET BULUT 36/13.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 22/12/2019
28              
29              
30              
31              
32              


KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-09
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
20/12/2019 ATAGÜÇ SPOR Y.EMRE HANGİŞKAN 36.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ  
3
20/12/2019 ATAGÜÇ SPOR A.FURKAN GÜVEN 36.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ  
4 20/12/2019 ATAGÜÇ SPOR EBUBEKİR NURAL 43/8.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ  
5 20/12/2019 SİLİFKE İD.YURDU ARDA KAYA 36.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ  
6 20/12/2019 SİLİFKE İD.YURDU BAYRAM ŞAHİN 36.MADDE 1 MAÇ U 14 LİGİ  
7 20/12/2019 YILDIRIM SPOR AHMET KAYA 41.MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ  
8 20/12/2019 KALEKÖYÜ SPOR CUMA KARAKILIÇ CEZAYA MAHAL GÖRÜLMEDİ  
9 20/12/2019 BOZYAZI BLD HASAN YALÇIN 43.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
10 20/12/2019 ATAGÜÇ SPOR KASIM ARICI CEZAYA MAHAL GÖRÜLMEDİ  
11 20/12/2019 KANAL SPOR MEHMET SAK CEZAYA MAHAL GÖRÜLMEDİ  
12 20/12/2019 BİNEVLER SPOR HASAN ŞAHİN 36.MADDE 14 GÜN İDARECİ  
13 20/12/2019 TECE LİMONGÜCÜ AKİF BURBAR 36/11.MADDE 10 GÜN İDARECİ  
14 20/12/2019 KANAL SPOR BAYRAM AVCİLER 36.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
15 20/12/2019 GÜLNAR BLD MUSTAFA ONGUN CEZAYA MAHAL GÖRÜLMEDİ  
16 20/12/2019 TARSUSGÜCÜ HALUK AKKURT 41.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG  
17 20/12/2019 ERDEMLİ SPOR GALİP GÖK 36.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG  
18 20/12/2019 ERDEMLİ SPOR MUHAMMED ÇELİK 36/41.MADDE 8 MAÇ SÜPER LİG  
19 20/12/2019 TÜRKOCAĞI SPOR YASİN ERDOĞAN 43.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ  
20 20/12/2019 ÇUKUROVA BİRLİK AHMET ADIGÜZEL 36.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ  
21 20/12/2019 TARSUS SPOR İSA ÇİÇEK 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
22 20/12/2019 REŞADİYE SPOR MUHAMMED DURMAZ 41.MADDE 4 MAÇ 1.KÜM BÜY  
23 20/12/2019 ÇAVUŞBUCAĞI LÜTFİ KUŞÇU 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
24 20/12/2019 ANAMUR MUZ SPOR FETHİ MENZİLCİLER 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
25 20/12/2019 ÇAVUŞBUCAĞI LÜTFİ KUŞÇU 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
26 20/12/2019 ALTIPAS SPOR AHMET TEZCAN 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
27 20/12/2019 KANAL SPOR AKIN SAĞANAKASLANPENÇE 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
28 20/12/2019 ÇAVUŞBUCAĞI HALİL B.OĞUZ 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
29 20/12/2019 ANAMUR MUZ SPOR ALİ EMRAH ONUR 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
30              
31              
32              

KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-08
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
05/12/2019 TARSUS SPOR CAN ACAR 41/1 A MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 26/11/2019
3
05/12/2019 KAVAKLI SPOR NAZIM GÜR 36/1A MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 26/11/2019
4 05/12/2019 AKDENİZGÜCÜ YAKUP DARLAK 36/1A MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ  
5 05/12/2019 KAVAKLI SPOR ÖMER SAİN 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 26/11/2019
6 05/12/2019 ANMAUR BLD HASAN ARAR 36/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
7 05/12/2019 HOMURLU 1951 RECEP GÖKTAŞ 36/1A MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
8 05/12/2019 YOL SPOR YASİN İNANAN 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG  
9 05/12/2019 MUT İD.YURDU MUSTAFA KARAMAN 43/12.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
10 05/12/2019 HOMURLU 1951 MURAT DALGIÇ CEZAYA MAHAL GÖRÜLMEDİ  
11 05/12/2019 ÇUKUROVA İD.Y. FURKAN Ç.AYCAN 36/1/A/13.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR 24/11/2019
12 05/12/2019 SERTAVUL ESNAF AZİM MERCAN 41/1A MADDE 3 MAÇ 1.KÜM.BÜY  
13 05/12/2019 ANAMUR MUZ EROL AVŞAR 36/1A/13.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR 24/11/2019
14 05/12/2019 ALİEFENDİOĞLU MERT SEZER 36/1A MADDE 1 MAÇ 1.KÜM.BÜY  
15 05/12/2019 REŞADİYE SPOR BİRHAT ASLAN 36/1A MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
16 05/12/2019 ATAKENT GENÇ HÜSAMETTİN YILDIZ 43.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
17 05/12/2019 BİNEVLER SPOR TUNCER SİVAS 36/1A MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
18 05/12/2019 TARSUSGÜCÜ YUSUF KARA 43.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ  
19 05/12/2019 ÇİFT.ADONİS ÖMER ACET 41/1A MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ  
20 05/12/2019 REŞADİYE SPOR CANER ASLAN 41/1A MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
21 05/12/2019 REŞADİYE SPOR TUNCAY BEYCEOĞLU 44/1C/36/1B MADDE 63 GÜN İDARECİ 23/11/2019
  05/12/2019 MUT İD.YURDU ÖMER SEKMEN 41/1A/36/1B MADDE 42 GÜN ANTRENÖR  
  05/12/2019 REŞADİYE SPOR SERCAN DURMAZ 43/41.MADDE 5 MAÇ U 14 LİGİ  
  05/11/2019 TARSUSGÜCÜ BEDİRHAN ŞİMŞEK 36/1A MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ  
  05/11/2019 KANAL SPOR HÜSEYİN DEMİRBOLAT 41/11.MADDE 21 GÜN ANTRENÖR 01/12/2019
  05/11/2019 KANAL SPOR FIRAT ÖZEN 41/1A MADDE 4 MAÇ 1.KÜM BÜY  
  05/12/2019 KANAL SPOR EMRAH TURAN 41/1A/43.MADDE 5 MAÇ 1.KÜM BÜY  
  05/12/2019 ÇİFT.ADONİS HALİL KALDAN 41/1A MADDE 21 GÜN İDARECİ  
  05/12/2019 AKDNEİZGÜCÜ FERHAT KAPLAN 36/1/13.MADDE 14 GÜN İDARECİ 23/11/2019
  05/12/2019 AKDENİZGÜCÜ ALİ ORMAN 41/1A MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ  
  05/12/2019 AKDENİZ BLD MİRAÇ AKIN KIVRIM 36/1A MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ  
  05/12/2019            

KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-07
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
22/11/2019 İDMAN YURDU 1925 AYDIN KARADUMAN 45.MADDE 6 MAÇ U 19 LİGİ  
3
22/11/2019 CAM SPOR ESABİL İLYA 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 14/11/2019
4 22/11/2019 TÜRKOCAĞI M.ONUR KAYA 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ  
5 22/11/2019 DİKİLİTAŞ BEKİRDE MAHMUT SAĞDIÇ 41.MADDE 21 GÜN 1.KÜM BÜY 17/11/2019
6 22/11/2019 HOMURLU 1951 CEMİL ÇOBANOĞLU 42/41.MADDE 8 MAÇ SÜPER LİG 17/11/2019
7 22/11/2019 1925 AKDENİZ SPOR NURİ KALE 41.MADDE 28 GÜN İDARECİ 17/11/2019
8 22/11/2019 1925 AKDENİZ SPOR BAHRİ MAÇÇA 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
9 22/11/2019 K.MİLLİYE SPOR HÜSEYİN DURMUŞ 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
10 22/11/2019 K.MİLLİYE SPOR ADEM AYGÜN 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
11 22/11/2019 YENİŞEHİR İD.YURDU AHMET AKGÖZ 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
12 22/11/2019 YENİŞEHİR Dİ.YURDU S.OZAB BORA 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
13 22/11/2019 YENİŞEHİR İD.YURDU BOTAN V. BİNGÖLLÜ 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
14 22/11/2019 YENİŞEHİR İD.YURDU BİLAL ZORLU 42.MADDE 21 GÜN ANTRENÖR 17/11/2019
15 22/11/2019 YENİŞEHİR İD.YURDU MUHAMMED BERK 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
16 22/11/2019 K.MİLLİYE SPOR FAHRETTİN GÜNDÜZ 41.MADDE 28 GÜN İDARECİ 17/11/2019
17 22/11/2019 K.MİLLİYE SPOR SAMET İMAM 41.MADDE 4 MAÇ U 16 LİGİ  
18 22/11/2019 İÇEL İD.YURDU ABDULLAHCAN ÇALIK 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
19 22/11/2019 İÇEL İD.YURDU DENİZ EMRE ÖZDEMİR 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ  
20 22/11/2019 İÇEL İD.YURDU FİKRİ HOCAOĞLU 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ  
21 22/11/2019 İÇEL İD.YURDU ALİ BERK TERKEŞ 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ  
  22/11/2019 AKDENİZGÜCÜ ONUR ŞENTÜRK 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ  
  22/11/2019 AKDENİZGÜCÜ KEREMCAN MEŞE 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ  
  22/11/2019 AKDENİZ BLD TAKİ BAKAR 36.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 17/11/2019

KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-06
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
15/11/2019 M.DEMİR SPOR MAHMUR DOMRUL 36.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 30/10/2019
3
15/11/2019 REŞADİYE SPOR EMRE YILDIZHAN 42.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 29/10/2019
4 15/11/2019 MEDCEM SİLİFKE BÜLENT TIRAK 36.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 30/10/2019
5 15/11/2019 BİLİMKENT MEZİTLİ YİĞİT ADNAN OKUR 41.MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ  
6 15/11/2019 BİLİMKENT MEZİTLİ MUSTAFA TIRAK 41.MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ  
7 15/11/2019 YILDIRIM SPOR MEHMET DENLİ 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜME BÜY  
8 15/11/2019 YILDIRIM SPOR VELİ CAN ÖZBEK 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
9 15/11/2019 KALEKÖYÜ SPOR HASAN ASLAN 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
10 15/11/2019 DİKİLİTAŞ BEKİRDE İSKENDER SAVUCU 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
11 15/11/2019 ALİEFENDİOĞLU MERT SEZER 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
12 15/11/2019 SERTAVUL ESNAF LATİF SAYDAM 36.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY  
13 15/11/2019 KANAL SPOR HÜSEYİN DEMİRBOLAT 42.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR  
14 15/11/2019 ÇEŞMELİ İD.YURDU M.YASİN BOLACALI 41.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ  
15 15/11/2019 TARSUSGÜCÜ O.SAMİ GÜCENMEZ 45.MADDE 5 MAÇ SÜPER LİG  
16 15/11/2019 TARSUS BLD RAMAZAN KAPLAN 41.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG  
17 15/11/2019 TARSUS BLD KADİR KAN 41.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG  
18 15/11/2019 ÇUKUROVA İD.Y. YUSUF TAHA KARAKUŞ 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
19 15/11/2019 1925 AKDENİZ SPOR FERHAT AYDOR 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
20 15/11/2019 1925 AKDENİZ SPOR POLATCAN ÖZTOPRAK 41.MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ  
21 15/11/2019 1925 AKDENİZ SPOR YUSUF SÖNMEZ 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ  
  15/11/2019 1925 AKDENİZ SPOR YAKUP ALTINIŞIK 42.MADDE 14 GÜN İDARECİ 09/11/2019
  15/11/2019 ÇUKUROVA İD.Y HASAN ÇADIRCI 42.MADDE 14 GÜN İDARECİ 10/11/2019

KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-05
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
01/11/2019 DİKİLİTAŞ BEKİR. SÜLEYMAN AKTAŞ 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 26/10/2019
3
01/11/2019 TECE LİMONGÜCÜ MUHAMMET SEFA SARI 6.MADDE 1 MAÇ 1.KÜM BÜY 26/10/2019
4 01/11/2019 YILDIRIM SPOR TUGAY BAYGÜN 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 26/10/2019
5 01/11/2019 SERTAVUL ESNAF ALİ CEYLAN 36.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY 24/10/2019
6 01/11/2019 TARSUSGÜCÜ KEMAL İLKER ÜNAL 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 26/10/2019
7 01/11/2019 HUZURKENT SPOR FERHAT TUNÇ 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 26/10/2019
8 01/11/2019 K.MİLLİYE SPOR M. ZEKİ GÜNDÜZ 52/13.MADDE 15 GÜN İDARECİ 23/10/2019
9 01/11/2019 ATAGÜÇ SPOR EBUBEKİR NURAL 41.MADDE 3 MAÇ U 19 LİGİ 22/10/2019
10 01/11/2019 ATAGÜÇ SPOR EMRECAN YILMAZ 41.MADDE 4 MAÇ U 19 LİGİ 22/10/2019
11 01/11/2019 ATAGÜÇ SPOR İBRAHİM ÖNSEL 36.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 22/10/2019
12 01/11/2019 ATAGÜÇ SPOR GÖKHAN ÖZNİSAN 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 22/10/2019
13 01/11/2019 K.MİLLİYE SPOR FURKAN İZİN 36.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ 22/10/2019
14 01/11/2019 CAM SPOR M.ALİ TOP 43.MADDE 2 MAÇ U 19 LİGİ 22/10/2019
15 01/11/2019 BAŞARI SPOR SERDAR ERYÜZ 41.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ 27/10/2019
16 01/11/2019 TOROSLAR BLD ÖMER FARUK BEYAZÇİÇEK 41.MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ 27/10/2019
17 01/11/2019 ANAMUR MUZ S.UĞUR YAPILI 36.MADDE 1 MAÇ U 14 LİGİ 27/10/2019
18 01/11/2019 MEDCEM SİLİFKE ENGİN AK 41.MADDE 21 GÜN ANTRENÖR 27/10/2019
19 01/11/2019 AKDENİZ BLD ERSOY UÇAN 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 27/10/2019
20 01/11/2019 MEDCEM SİLİFKE TUFAN ESİN 44.MADDE 5 MAÇ SÜPER LİG 27/10/2019
21 01/11/2019 MEDCEM SİLİFKE FUTBOL SAHASI SAVUNMASI İSTENDİ    

KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-05
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
25/10/2019 ALTI PAS SPOR MURAT YİĞİT 36.MADDE 14 GÜN İDARECİ 20/10/2019
3
25/10/2019 KARGIPINARI SP. GÜRCAN BAYRAM 41.MADDE 4 MAÇ 1.KÜM BÜY 20/10/2019
4 25/10/2019 YILDIRIM SPOR ERKAN AKBAŞ 41.MADDE 4 MAÇ 1.KÜM BÜY 20/10/2019
5 25/10/2019 ATAGÜÇ SPOR TEVFİK TALAS 41.MADDE 28 GÜN ANTRENÖR 20/10/2019
6 25/10/2019 KAVAKLI SPOR SERKAN KEREM 43.MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ 20/10/2019
7 25/10/2019 TARSUS SPOR EMİRHAN KIVANÇ 43.MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ 20/10/2019
8 25/10/2019 TOROSLAR KARTAL YUSUF EROL 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 20/10/2019
9 25/10/2019 GÜLNAR BLD YAŞAR BAYERGİ 45.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 20/10/2019
10 25/10/2019 GÜLNAR BLD SEDAT AKGÜN 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 20/10/2019
11 25/10/2019 TARSUSGÜCÜ TUĞRUL SAYDAM 45.MADDE 3 MAÇ SÜPER LİG 20/10/2019
12 25/10/2019 TARSUSGÜCÜ OKAN BİÇER 41.MADDE 4 MAÇ SÜPER LİG 20/10/2019
  25/10/2019 TARSUSGÜCÜ HALUK AKKURT 44.MADDE 5 MAÇ SÜPER LİG 20/10/2019
  25/10/2019 TOROSLAR BLD MURAT AYYILDIZ 44/14 MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 20/10/2019
  25/10/2019 AKDENİZGÜCÜ ERCAN GÜNAY 44/14.MADDE 7 MAÇ SÜPER LİG 20/10/2019
  25/10/2019 ERDEMLİ SPOR Y.EMRE TAŞ 44/13.MADDE 5 MAÇ SÜPER LİG 20/10/2019
  25/10/2019 REŞADİYE SPOR SERCAN DURMAZ 44.MADDE 5 MAÇ U 14 LİGİ 20/10/2019
  25/10/2019 YILDIRIM SPOR AHMET KAYA 45/12.MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ 20/10/2019
  25/10/2019 K.MİLLİYE SPOR KEMAL GÜNDÜZ 41.MADDE 28 GÜN İDARECİ 16/10/2019
  25/10/2019            
  25/10/2019            

KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-04
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
18/10/2019 KARACAİLYAS V FERHAT GÜNDÜZ 44.MADDE 10 MAÇ SÜPER LİG  
3
18/10/2019 MEDCEM SİLİFKE ALİ ÇETİN 41.MADDE 35 GÜN ANTRENÖR 13/10/2019
4 18/10/2019 TECE LİMONGÜCÜ AKİF BURBAR 41.MADDE 21 GÜN İDARECİ 13/10/2019
5 18/10/2019 TARSUSGÜCÜ ONUR SAMİ GÜCENMEZ 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
6 18/10/2019 TARSUS SPOR SİNAN ARSLAN 44.MADDE 150 GÜN İDARECİ 10/10/2019
7 18/10/2019 CAM SPOR CELAL TATAR 41/12.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 08/10/2019
8 18/10/2019 İÇEL İD.YURDU İZZET KIZGIN 41/12 MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 08/10/2019
9 18/10/2019 AKDENİZGÜCÜ MAHSUN SEYİDOĞLU 36.MADDE 1 MAÇ U 19 LİGİ  
10 18/10/2019 BOZYAZI BLD AHMET TOPÇUOĞLU 42.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR 13/10/2019
11 18/10/2019 ALİEFENDİOĞLU M.ŞERİF ŞAVLI 41.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
12 18/10/2019 KANAL SPOR RAMAZAN TEMİZ 42.MADDE 2 MAÇ 1.KÜM BÜY  
13 18/10/2019 ÇUKUROVA BİR KEMAL ÖREK 43.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
14 18/10/2019 ÇUKUROVA BİR EREN AKBUSİ 45.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
15 18/10/2019 REŞADİYE SPOR ALİ ÇİÇEK 45.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY  
16 18/10/2019 REŞADİYE SPOR FURKAN TUNCEL 42/43.MADDE 11 MAÇ 1.KÜM BÜY  
17 18/10/2019 REŞADİYE SPOR TUNCAY BEYCEOĞLU 45/13.MADDE 28 GÜN İDARECİ 13/10/2019
18 18/10/2019 BOZYAZI BLD AZİZ GEDİK 38.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 13/10/2019
19 18/10/2019 BOZYAZI BLD AHMET ANIL TOPÇUOĞLU 38.MADDE 3 MAÇ 1.KÜM BÜY 13/10/2019
  18/10/2019            
  18/10/2019            

KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-03
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
11/10/2019 TOROSLAR BLD REFİK KÖLE 41.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
3
11/10/2019 K.MİLLİYE SPOR HASAN EMRE AŞIK 41.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
4 11/10/*2019 KONAK SPOR HAKAN BERK KAPLAN 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ  
5 11/10/2019 ERDEMLİ BLD MERT DURAN 41.MADDE 3 MAÇ U 16 LİGİ  
6 11/10/*2019 AKDENİZGÜCÜ CELAL CELAYIR 41.MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ  
7 11/10/2019 AKDENİZGÜCÜ MUHAMMED ÜSTÜN 41.MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ  
8 11/10/*2019 YENİŞEHİR İD.Y. SÜLEYMAN ÇALIŞKAN 41.MADDE 3 MAÇ U 14 LİGİ  
9 11/10/2019 AKDENİZ BLD YUNUS EMRE ERDEM 36.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 03/10/2019
10 11/10/*2019 ERDEMLİ BLD SELAHATTİN BOZKURT 41.MADDE 21 GÜN ANTRENÖR 05/10/2019
11 11/10/2019 ERDEMLİ BLD EMRE G ARAS 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
12 11/10/*2019 ERDEMLİ BLD TURAN TAŞ 41.MADDE 21 GÜN ANTRENÖR 05/10/2019
  11/10/2019 ERDEMLİ BLD KAMİL BORAN 41.MADDE 28 GÜN İDARECİ 05/10/2019
  11/10/*2019 GÜLNAR BLD EMRAH İNANÇ 41.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG  
  11/10/2019 ERDEMLİ SPOR M.ALİ BALDAN 41.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG  
  11/10/2019            
  11/10/2019            
               
               
               
               


KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-02
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
04/10/2019 AKDENİZ BLD TAKİ BAKAR 36.MADDE 7 GÜN ANTRENÖR 28/09/2019
3
04/10/2019 ÇİFT.ADONİS S M.BATUHAN TELSİZ 41.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ  
4 04/10/2019 K.İLYAS VET. MEHMET KILIÇ 43.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ  
5 04/10/2019 REŞADİYE SPOR YUNUS BAL 43.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ  
6 04/10/2019 TARSUS BLD Y.MUSA AKTAN 43.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ  
7 04/10/2019 ARMADA SPOR SAMET ALKAYA 43.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ  
8 04/10/2019 K.İLYAS VET. MUHAMMET TUNÇ 41.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ  
9 04/10/2019 GÜLNAR BLD İBRAHİM KÜÇÜKIŞIK 36.MADDE 14 GÜN ANTRENÖR 29/09/2019
10 04/10/2019 ERDEMLİ SPOR SİNAN TÜRÜT 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG  
11 04/10/2019 HOMURLU 1951 HASAN GURUP 41.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG  
12 04/10/2019            
  04/10/2019            
  04/10/2019            
  04/10/2019            
               
               
               
               
               
               

KARAR TARİHİ : 2019/2020
KARAR NO : 2019-01
 
 
TOPLANTI TAR.
KULÜBÜN ADI
ADI SOYADI
UYGULANAN MADDE
ALDIĞI
CEZA
KATEGORİSİ
BAŞLAMA TAR.
2
27/09/2019 ERDEMLİ SPOR ERKAN ÜNEL 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 22/09/2019
3
27/09/2019 MEDCEM SİLİFKE BLD MERT YARAR 36.MADDE 1 MAÇ SÜPER LİG 22/09/2019
4 27/09/2019 TARSUS BLD EYÜPHAN GÜRSOY 42.MADDE 2 MAÇ U 16 LİGİ 18/09/2019
5 27/09/2019 HUZURKENT SPOR BERATCAN ÇALIM 36.MADDE 1 MAÇ U 16 LİGİ 18/09/2019
6 27/09/2019 ÇUKUROVA İD.Y. MUHAMMET CAN KIZILGÜL 42.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ 22/09/2019
7 27/09/2019 ÇİFT.ADONİS SPOR SEFA TANRIANT 42.MADDE 2 MAÇ U 14 LİGİ 22/09/2019
8 27/09/2019 ANAMUR BLD VOLKAN BOZ 42.MADDE 2 MAÇ SÜPER LİG 15/09/2019
9 27/09/2019            
10 27/09/2019            
11 27/09/2019            
12