Karar Tarihi :01/04/2008
Karar No : 28

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-29 Mart 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında Oynanan Meski spor(2)Tarsus bld(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
29-30 Mart 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında İçel spor(3)Galata spor(4)-Silifke bld.spor(2)Kanal spor(2)-Adanalıoğlu bld(3)Yenice bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- Oynanan Süper lig playoff müsabakaları sonunda Toroslar bld-Y.Anamur spor ve Meski spor takımlarının İlimizi temsilen 3.lig terfi müsabakalarına katılmalarına.
3-06 Nisan 2008 tarihinde saat 14,00 da davultepe sahasınd oynanamsı gereken Galata spor-yenice bld 1.Küme büyükler p.off maçı 05 Nisan 2008 tarihinde saat 14,00 da Davultepe sahasında oynanmasına.
4-06 Nisan 2008 Tarihinde Dikilitaş sahasında saat 16,00 da oynanması gereken İçel spor-Silifke bld 1.Küme büyükler p.off maçı aynı tarih ve sahada saat 13,00 da oynanmasına.
4-Silifke bld.spor 2 forma 1404996 lisans nolu Fatih DUMAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
5-Kanal spor 10 forma 149693 lisans nolu Mikail ÖZPOLAT Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Silifke bld spor 10 forma 142476 liasns nolu Gani YILDIRIM Rakibine şiddetli hareket yapıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
7-Tarsus bld spor idarecisi Zafer YILDIRIM Maçın hakemine hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Adanalıoğlu bld 6 forma 139396 liasns nolu Edi ÇILGIN Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 01/04/2008
Karar No : 24

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 25-26-27-29-30Mart 2008 Tarihinde oynanan 1.Küme Gençler Playoff Müsabakalarında K.Milliye spor(1)Galata spor(5)-Y.Anamur spor(1)Cam spor(1)-T.Toros spor(2)Gençlerbirliği(0)-Cam spor(0)T.Toros spor(0)-Galata spor(0)Y.Anamur spor(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-. 29 Mart 2008 Tarihinde Karacailyas sahasında oynanması gereken Gençlerbirliği-K.Milliye spor 1.küme genç p.off mçaı 10 nisan 2008 tarihinde saat 13,30 da T.S.G.Stadında oynanmasına.
3-T.Toros spor 4 forma 1415829 liasns nolu Kadir GÖKER Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
4-T.Toros spor 4 forma 1427902 lisans nolu M.Şerif ŞVLI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
5-K.Milliye spor 4 forma 1412516 liasns nolu Armağan SOYDAN Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
6-Cam spor 7 forma 1404404 liasns nolu Can COŞKUN Maçın hakemine hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi : 01/04/2008
Karar No : 26

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 30 Mart2008 Tarihinde oynanan B Gençler Playoff Müsabakalarında Gençlerbirliği83)Erdemli bld(0)-Tedaş spor(0)Cam spor(1)-Tarsus bld(2)Mersin id.yurdu(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 30 Mart 2008 tarihinde oynanması gereken Tarsus İd.yurdu-K.Milliye spor B Genç P.off maçı 08 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Karacailyas sahasında oynanamsına.
3-Erdemli bld.spor 2 forma 1423406 liasns nolu Ufuk GÖK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
4-Tedaş spor 5 forma 1427983 lisans nolu Hüseyin KÜÇÜK Rakibine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
5-Cam spor 15 forma 1428786 liasns nolu İsmail YİĞİT Rakibine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 01/04/2008
Karar No : 07

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-29-30 Mart 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Çeşmeli spor(2)Çınar spor(1)-M.Gücü C.Topel(1)Kargıpınarı bld(3)-Yenişehir spor(3)T.Gençlerbirliği(1)-Akdeniz Timur(1)Kazanlı id.y.bld(4)-Bolatlı spor(0)Tarsus spor(2)-Alata spor(1)Silifke id.yurdu(2)-Kocahasanlı spor(3)Aydıncık spor(3)-Çift.Adonis(2)Türkocağı spor(2)-Çavuşbucağı(0)Arapaçbahşiş bld(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 06 Nisan 2008 tarihinde saat 15,30 da Yeşilkuyu sahasında oynanamsı gereken Yeşilkuyu spor-Yenişehri spor 2.küme büyükler maçı aynı tarih ve saatte Tarsus 1 Nl.sahada oynanmasına.
3-09 Mart 2008 tarihinde Dikilitaş sahasında oynanması gereken Dikilitaş bld-Çınar spor 2.küme büyükler erteleme maçı 09 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Dikilitaş sahasında oynanmasına.
4-30 Mart 2008 tarihinde Üç Ocak sahasında oynanan Osmaniye spor-Tece spor 2.küme büyükler maçının 72.Dakikasında skor 2-2 devam ederken futbolcusu Murat GÜL ün dengesiz yere düşmesi sonucu dili boğazına kaçıp sakatlanamsından dolayı ambulansla hataneye götürülmesineden dolayı diğer sporcularında psikolojilerinin bozulmasından müsabakaya devam edememelerinden dolayı tatil edilmiş olup bu müsabaka F.M.T nın 21.Maddesi gereği kaldığı yerden kaldığı şekilde ileri bir tarihte oynanmasına.
5-Çavuşbucağı spor 4 forma 1433299 lisans nolu Abdullah GÜREYİK Rakibine ciddi faul yapıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
6- Kazanlı id.y.bld 9 forma 1410750 lisans nolu Murat YORULMAZ Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk eidlmesine.
7-Akdeniz Timur 1 forma 1421798 liasns nolu Mahmut GENÇ Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Bolatlı spor teknik sorumlusu Murat ULUKANOĞLU Maçın hakemine hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
9-Çınar spor 10 forma 1421046 lisans nolu Bulut AK Kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemine saldırıp küfür ve tehdit ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Alata spor 9 forma 1407335 liasns nolu Hüsnü ARSLAN Kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemine saldırıp küfür ve tehdit ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Çift.Adonis spor 11 forma 1416401 lisans nolu Uğur KIRICI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :01/04/2008
Karar No : 07

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-25-26-27-29-30 Mart Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Sosyal hiz.spor(4)Süp.Aslanlar(0)-Toroslar bld(2)Telekom spor(3)-Yol spor(4)Tece spor(1)-Tece spor(3) Toroslar bld(4)-Süp.Aslanlar(2)Bahçeli bld(2)-tarsusgücü(9)Yeşilkuyu spor(1)-Çavuşbucağı(1) Davultepe bld(3)-Taşucu spor(1)E.Gençlerbirliği(0)-Silifke id.yurdu(3)Atakent bld(1)-Yenişehir spor(2)Yol spor(2)-Dikilitaş bld(1)Sosyal hiz.spor(8)-T.Gençlerbirliği(4)Yıldırım spor(5)-Bozyazı bld(1)Mut esnaf spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 25 Mart 2008 tarihinde Bahçeli sahasında oynanması gereken Bahçeli bld-yenişehir spor 2.küme genç maçı Emniyet güçlerinin gelmemesinden dolayı oynanmamış olup bu müsabaka ileri bir tarihte oynanmasına.
3-05 Nisan 2008 tarihinde saat 15,30 da Yeşilkuyu sahasında oynanamsı gereken Yeşilkuyu-T.Gençlerbirliği 2.küme genç maçı aynı tarihte saat 13,30 da tarsus 1 Nl.Sahada oynanmasına.
4-05 Nisan 2008 tarihinde saat 14,00 da Davultepe sahasında oynanması gereken tece spor-Yenişehri spor 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 12,00 da oynanmasına.
5-02 mart 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanamsı gereken Sosyal Hiz.Spor-Bahçeli bld 2.küme genç maçı 10 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanamsına.
6-23 Mart 2008 tarihinde Dikilitaş sahasında oynanamsı gereken Yol spor-Toroslar bld 2.küme genç maçı 11 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
7-01 Mart 2008 tarihinde Silifke Ş.St da oynanması gereken Çavuşbucağı-taşucu spor 2.küme genç maçı 09 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Silifke Ş.St da oynanmasına.
8-Yol spor 2 forma 1414562 liasns nolu Mutlu DURMUŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Yıldırım spor 7 forma 1406131Lisans nolu Recep ÖZANDIÇ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-Yol spor 1 forma 1419596 liasns nolu Destan ERİPEK Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Yol spor antrenörü Ahmet BULUT maçın hakemine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Tece spor 7 forma 1424739 lisans nolu Murat Mustafa ÖZDEMİR Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
13-Tece spor 10 forma 1400134 liasns nolu Yunus Emre DEVECİ Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk
14-Telekom spor 10 forma 1430614 liasns nolu Ramazan OCAK Rakibine ciddi faul 6yapıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


2007 – 2008 SEZONU 29. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
04/04/2008 17:00 CAM SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
2
05/04/2008 10:00 M.GÜCÜ C.TOPEL SOSYAL HİZ.SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
3
05/04/2008 12:00 KARACAİLYAS BLD İÇEL SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
4
05/04/2008 13:30 AKDENİZ BLD MERSİN İD.YURDU MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
5
05/04/2008 16:30 CAM SPOR K.MİLLİYE SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
6
05/04/2008 10:00 GALATA SPOR KÖY HİZ.SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
7
05/04/2008 11:30 ÇİFT.ADONİS MESKİ SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
8
05/04/2008 13:00 MİLLİEĞİTİMM DİKİLİTAŞ BLD MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
9
05/04/2008 15:30 REŞADİYE SPOR T.TOROS SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
10
05/04/2008 17:00 TARSUS İD.YURDU KANAL SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
11
05/04/2008 14:00 SOSYAL HİZ.SPOR TELEKOM SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
12
05/04/2008 16:00 ÇINAR SPOR TÜRKOCAĞI 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
13
05/04/2008 14:00 YOL SPOR SÜP.ASLANLAR 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
14
05/04/2008 16:00 DİKİLİTAŞ BLD M.GÜCÜ C.TOPEL 2.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
15
05/04/2008 12:00 TECE SPOR YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
16
05/04/2008 14:00 GALATA SPOR YENİCE BLD 1.KÜME BÜY.P.OFF DAVULTEPE
17
05/04/2008 16:00 ÇEŞMELİ SPOR OSMANİYE SPOR 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
18
05/04/2008 16:00 ARPAÇBAHŞİŞ BLD KOCAHASNLI 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
19
05/04/2008 15:30 KAZANLI İD.YURDU BOLATLI SPOR 2.KÜME BÜYÜK KAZANLI
20
05/04/2008 13:30 YEŞİLKUYU SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
21
05/04/2008 15:30 TARSUS SPOR TARSUSGÜCÜ 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
22
05/04/2008 16:00 BOZYAZI BLD KARGIPINARI BLD 2.KÜME GENÇ BOZYAZI
23
05/04/2008 12:00 ÇAVUŞBUCAĞI MUT ESNAF SPOR 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
24
05/04/2008 14:00 SİLİFKE İD.YURDU DAVULTEPE BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
25
05/04/2008 16:00 ATAKENT BLD E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
26
05/04/2008 10:00 K.MİLLİYE SPOR TEDAŞ SPOR B GENÇ P.OFF BAHÇELİ
27
05/04/2008 12:00 MERSİN İD.YURDU GENÇLERBİRLİĞİ B GENÇ P.OFF BAHÇELİ
28
05/04/2008 14:00 CAM SPOR TARSUS İD.YURDU B GENÇ P.OFF BAHÇELİ
29
05/04/2008 16:00 ERDEMLİ BLD TARSUS BLD B GENÇ P.OFF BAHÇELİ
30
06/04/2008 16:00 KARGIPINARI BLD ÇİFT.ADONİS 2.KÜME BÜYÜK KARGIPINARI
31
06/04/2008 16:00 TECE SPOR SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
32
06/04/2008 15:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ AKDENİZ TİMUR 2.KÜME BÜYÜK TOROS
33
06/04/2008 15:30 YEŞİLKUYU SPOR YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
34
06/04/2008 16:00 AYDINCIK SPOR E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK AYDINCIK
35
06/04/2008 16:00 ALATA SPOR ÇEVUŞBUCAĞI 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
36
06/04/2008 14:00 T.TOROS SPOR K.MİLLİYE SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF BAHÇELİ
37
06/04/2008 16:00 BAHÇELİ BLD DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME GENÇ BAHÇELİ
38
06/04/2008 14:15 TARSUS BLD T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
39
06/04/2008 16:00 KANAL SPOR ADANALIOĞLU BLD 1.KÜME BÜY.P.OFF 100.YIL F.SODAN
40
06/04/2008 13:00 İÇEL SPOR SİLİFKE BLD 1.KÜME BÜY.P.OFF DİKİLİTAŞ
41
06/04/2008 14:00 GENÇLERBİRLİĞİ Y.ANAMUR SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
42
06/04/2008 16:00 GALATA SPOR CAM SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
43
06/04/2008 17:15 MUT İD.YURDU SİLİFKE İD.YURDU MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
44
07/04/2008 16:00 TEDAŞ SPOR E.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
45
08/04/2008 16:00 TARSUSGÜCÜ BOLATLI SPOR 2.KÜME GENÇ TOROS
46
08/04/2008 16:00 TARSUS İD.YURDU K.MİLLİYE SPOR B GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
47
09/04/2008 16:00 ÇAVUŞBUCAĞI TAŞUCU SPOR 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
48
09/04/2008 16:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ TARSUS SPOR 2.KÜME GENÇ TOROS
49
09/04/2008 16:00 DİKİLİTAŞ BLD ÇINAR SPOR 2.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
50
10/04/2008 13:30 GENÇLERBİRLİĞİ K.MİLLİYE SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF T.S.G.ST.
51
10/04/2008 16:00 SOSYAL HİZ.SPOR BAHÇELİ SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
52
10/04/2008 16:00 YILDIRIM SPOR YEŞİLKUYU SPOR 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
53
10/04/2008 17:00 K.MİLLİYE SPOR ÇİFT.ADONİS MİNİ MİNİKLER OSMANİYE SAH.
54
10/04/2008 18:00 CAM SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİ MİNİKLER OSMANİYE SAH.
55
11/04/2008 17:00 YENİŞEHİR SPOR E.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER OSMANİYE SAH.
56
11/04/2008 18:00 GENÇLERBİRLİĞİ KÖY HİZ.SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE SAH.
57
11/04/2008 16:00 YOL SPOR TOROSLAR BLD 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı