Karar Tarihi :03/06/2008
Karar No : 36

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-27 Mayıs 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Galata spor(2)Silifke bld.spor Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- Oynanan 1.Küme büyükler p.off müsabakaları sonunda ilk üç sırayı alan Galata spor-Silifke bld. spor-İçel spor takımlarının bir üst kümeye terfi etmelerine.
3-2008/2009 Futbol sezonunda Amatör Süper Ligin 15 takımla oynanmasına,diğer alınacak kararların sezon başında alınmasına ekseriyetle karar verildi.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 03/06/2008
Karar No : 16

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-27/28/29/31 Mayıs 01 Haziran 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında M.Gücü C.Topel(3)Dikilitaş bld(0)-Türkocağı(3)Çınar spor(0)-Çift.Adonis(2)Kargıpınarı bld(1)-Çınar spor(2)Osmaniye spor(4)-Bolatlı spor(6)Kazanlı id.yurdu(1)-Akdeniz Timur(4)T. Gençlerbirliği(2)-Arpaçbahşiş bld(1)E.Gençlerbirliği(0)-Tece spor(3)M.Gücü C.Topel(8)-Dikilitaş bld(1)Çift.Adonis(0)-Kargıpınarı bld(3)Türkocağı spor(1)-Silifke id.yurdu(3)Çavuşbucağı spor(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- Oynanan 2.küme büyükler müsabakaları sonunda A-B-C Guruplarında ilk sırayı alan Kargıpınarı bld-Bolatlı spor-Silifke id.yurdu takımlarının bir üst kümeye terfi etmelerine guruplarında 2. ve 3. olan Tarsus spor-Kazanlı İ.Y.Bld-Türkocağı spor-Çift.Adonis-Arpaçbahşiş bld-Alata spor Takımlarının p.off oynamalarına.
3-27 Mayıs 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken M.Gücü C.Topel-Dikilitaş bld 2.küme büyükler müsabakasında Dikilitaş bld. takımının bu müsabakaya gelmediğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına E.Gençlerbirliği takımına 3 gol 3 puan verilmesine Aydıncık spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
4- E.Gençlerbirliği 14 forma 1438796 liasns nolu Mustafa POYRAZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
5-Kazanlı id.yurdu 5 forma 1414827 lisans nolu Şekip Can DELİ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Çavuşbucağı antrenörü Sabrir DERER maçın hakemine küfür ve hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
7-Çavuşbucağı idarecisi Bilal ÜNLÜ Maçın hakemine hakaret ve tehdit ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Arpaçbahşiş bld 6 forma 126616 liasns nolu Cumali TAŞ Maç bittikten sonra maçın hakemine küfür ve fiili saldırıya teşebbüs ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :03/06/2008
Karar No : 16

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-27/28/29/31 Mayıs 01 Haziran Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Tece spor(2)Sosyal hiz.spor(11)-Kargıpınarı bld(1)Bozyazı bld(1)-Davultepe bld(3)Silifke id.yurdu(0)-Süp.Aslanlar(0)Yol spor (4)-E.Gençlerbirliği(10)-Atakent bld(0)-Toroslar bld(3)Yenişehir spor(2)-Tece spor(1)Süp.Aslanlar(10)-Taşucu spor(3)Mut esnaf(0)-Atakent bld(1)Davultepe bld(3)-Bahçeli bld(2)Telekom spor(4)-Yıldırım spor(4)Tarsus spor(4)-T.Gençlerbirliği(4)Bolatlı spor(2)-Bozyazı bld(3)E.Gençlerbirliği(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- Oynanan 2.küme gençler müsabakaları sonunda A-B-C Guruplarında ilk sırayı alan Kargıpınarı bld-Tarsusgücü-Yol spor Takımlarının bir üst kümeye terfi etmelerine guruplarında 2. ve 3. olan Bozyazı bld-Davultepe bld-Telekom spor-Sosyal hiz.spor-Bolatlı spor-T.Gençlerbirliği Takımlarının p.off oynamalarına.
3- Atakent bld 4 forma 1427093 lisans nolu M.Çağlar ÇINAR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
4-Atakent bld spor 2 forma 1426712 lisans nolu Şerafettin YILDIRIM Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :03/06/2008
Karar No : 10

Minikler ve Mini MiniklerTertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-29/31 Mayıs 02 Haziran Tarihlerinde oynanan Minikler Müsabakalarında Tedaş spor(4)Mezitli spor(5)-Gençlerbirliği(3)K.Milliye spor(6)-Karacailyas bld(4)Mut id.yurdu(2)-T.Toros spor(2)Akdeniz bld(7)-Tarsus bld(0)Galata spor(1)-Karacailyas bld(4)Galata spor(1)-Mezitli spor(2)K.Milliye spor(3)-Karaca,ilyas bld(1)Akdeniz bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 27/28/30 Mayıs 01 Haziran Tarihlerinde oynanan Mini Minikler Müsabakalarında Mezitli spor(2)Galata spor(2)-Galata spor(2)Tedaş spor(2)-Akdeniz bld(2)Mezitli spor(1)-K.Milliye spor(7)Mersin id.yurdu(3)-Toroslar bld(2)Tarsus bld(5)-Millieğitim(5)-T.Toros spor(4)-Akdeniz bld(12)K.Milliye spor(11)-Millieğitim(4)Tarsus bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
3-Oynanan maçlar sonunda Minikler p.off maçları sonunda K.Milliye spor-Akdeniz bld spor takımlarının İlimizi Temsilen Türkiye Şampiyonasına katılmalarına.
4-Oynanan maçlar sonunda Mini Minikler p.off maçları sonunda Millieğitim-Akdeniz bld spor takımlarının İlimizi Temsilen Türkiye Şampiyonasına katılmalarına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye



2007 – 2008 SEZONU 38. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
07/06/2008 13:00 BOLATLI SPOR DAVULTEPE BLD 2.KÜM.GENÇ.P.OFF DAVULTEPE
2
07/06/2008 15:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ BOZYAZI BLD 2.KÜM.GENÇ P.OFF DAVULTEPE
3
07/06/2008 17:00 TELEKOM SPOR SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜM.GENÇ.POFF DAVULTEPE
4
08/06/2008 13:00 ÇİFT.ADONİS TARSUS SPOR 2.KÜM.BÜY.P.OFF DAVULTEPE
5
08/06/2008 15:00 ARPAÇBAHŞİŞ BLD ALATA SPOR 2.KÜM.BÜY.P.OFF DAVULTEPE
6
08/06/2008 17:00 TÜRKOCAĞI SPOR KAZANLI İ.Y.BLD 2.KÜM.BÜY.P.OFF DAVULTEPE
7
10/06/2008 17:00 2.KÜM.BÜY.Y.FİNAL 2.KÜM.BÜY.Y.FİNAL 2.KÜM.BÜY.Y.FİNAL DAVULTEPE
8
13/06/2008 17:00 2.KÜM.BÜY.FİNAL 2.KÜM.BÜY.FİNAL 2.KÜM.BÜY.FİNAL DAVULTEPE
9
           
10
           
11
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı