Karar Tarihi :04/03/2008
Karar No : 24

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 26/27 Şubat 01/02 Mart 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında Erdemli bld(3) Tarsus bld(1)-Yol spor(2)Telekom spor(2)-Köy hiz.spor(0)Karacailyas bld(1)-Toroslar bld(2)Taşucu spor(1)-Tarsus bld(1)Akdeniz bld(1)-Meski spor(2)Telekom spor(0)-Erdemli bld(3)K.Milliye spor(0)-Y.Anamur spor(1)Yol spor(1) Oynanan Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
02 Mart 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme A Gurubunda oynanan Galata spor(3)Süp. Aslanlar (5)-İçel spor(3)Cam spor(1)-Tarsusgücü(2)Yıldırım spor(4)-Bahçeli bld(4)Berdan spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 09 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Macit ÖZCAN sahasıdna oynanamsı gereken Meski spor-Erdemli bld Süper lig maçı 08 mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Karacailyas sahasında oynanmasına.
3-09 Mart 2008 tarihinde Koray AYDIN sahasında oynanması gereken Telekom spor-Köy hiz.spor Süper lig maçı aynı tarihte saat 13,30 da Üç Ocak sahasında oynanmasına.
4-17 Şubat 2008 tarihinde Mut sahasıdna oynanamsı gereken Mut id.yurdu-kaleköyü spor 1.küme büyükler maçı hava muhalefeti nedeni ile oynanmamış olup bu müsabaka kaleköyü spor takımının 26 Şubat 2008 tarihli dilekçesine istinaden bu müsabakaya gidemiyeceğini bildirdiğinden F.MçT nın 27 a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılmasına Mut id.yurdu spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Kaleköyü spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
5-1:Küme büyükler müsabakaları sonunda A-B-C Guruplarında ilk iki sırayı alan Silifke bld- Kanal spor-Galata spor-İçel spor-Adanalıoğlu bld-yenice bld spor takımlarının playoff oynamalarına.
6-Telekom spor 4 forma 122812 liasns nolu Cengizhan TUTAR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına


Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 04/03/2008
Karar No : 20

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 26/27/28 Şubat 2008 Tarihinde oynanan 1.küme gençler müsabakalarında Gençlerbirliği (1)Y.Anamur spor(1)-M.Gücü C.Topel(8)Osmaniye spor(2)-T.Toros spor(0)Tarsus bld(2)-Meski spor(6)Reşadiye spor(3)-Cam spor(8)Köy hiz.spor(1)-Erdemli bld(10)Yenice bld(1)-Karacailyas bld(0)Mut id.yurdu(0)-Kanal spor(1)Akdeniz bld(0)-K.Milliye spor;(2)Berdan spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- Oynanan 1.Küme genç takım müsabakaları sonunda guruplarında ilk iki sırayı alan Gençlerbirliği- Y.Anamur spor-K.Milliye spor-Cam spor-T.Toros spor-Galata spor genç takımları playoff müsabakaları oynamalarına.
3-Akdeniz bld 6 forma 1431005 lisans nolu Latif USLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
4-Kanal spor 4 forma 1431553 lisans nolu Mikail OĞUZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
5-Yenice bld spor 1 forma 1414386 lisans nolu Mustafa TATLI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
6-Köy hiz.spor 2 forma 1636877 lisans nıolu Ahmet YILMAZ Kural gereği ihraç olduktan sonra hakeme küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilemsine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi :04/03/2008
Karar No : 24

Yıldızlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 01/02 Mart 2008 Tarihinde oynanan Yıldızlar Playoff müsabakalarında Cam spor(1)K.Milliye spor (2)-Berdan spor(3)Tedaş spor(1)-Akdeniz bld(2)Tarsus bld(0)-Davultepe bld(0)Gençlerbirliği(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
Oynanan Playoff müsabakaları sonunda Guruplarında ilk sırayı alan K.Milliye spor ve Akdeniz bld spor takımlarının ilimizi temsilen Türkiye Yıldızlar Şampiyonası müsabakalarına katılmalarına.


       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 04/03/2008
Karar No : 22

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 22/23 Şubat 2008 Tarihlerinde oynanan B Gençler müsabakalarında Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 04/03/2008
Karar No : 03

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-01/02 Mart 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Alata spor(4) E.gençlerbirliği(1)-Çınar spor(0)Sosyal hiz.spor(1)-Türkocağı spor(2)Tece spor(1)-T.Gençlerbirliği (1)Tarsus spor(4)-M.Gücü C.Topel(0)Osmaniye spor(1)-Çİft.Adonis(4)Çeşmeli spor(0)-Kargıpınarı bld(2)Dikilitaş bld(3)-Aydıncık spor(2)Silifke id.yurdu(1)-Çavuşbucağı(1)Kocahasanlı spor(2)-Yenişehir spor(2)Akdeniz Timur(6)-Yeşilkuyu spor(2)Bolatlı spor(5) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-08 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Silifke Ş.St da oynanması gereken Silifke id.yurdu-Kocahasanlı spor 2.küme büyükelr maçı aynı tarih ve sahada saat 11,30 da oynanamsına.
3-08 Mart 2008 Tarihinde saat 15,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Sosyal hiz.spor-M.Gücü C.Topel 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 13,30 da Üç Ocak sahasında oynanmasına,ve Sosyal hiz.spor takımının oynayacağı iç saha müsabakalarının Üç Ocak sahasında oynanacağının bilinmesine.
4- Kocahasanlı spor 3 forma 1413827 liasns nolu Hüseyin DOĞAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
5-Silifke id.yurdu 16 forma 1204520 lisans nolu Mustafa Nevzat ZAYİM Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
6-Çavuşbucağı antrenörü Sabri DERER Maçın hakemine ve Federasyona Küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
7-Tece spor 8 forma 1400141 lisans nolu Hasan ÇELİK Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Kargıpınarı bld 4 forma 1416956 liasns nolu Muhittin UÇAR açın hakemine küfür edip ihraç olduüundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
9-Çeşmeli spor idarecisi Yakup ŞAHİN Maçın hakemine hakaret ettiğindenceza kuruluna sevk edilmesine.


Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 04/03/2008
Karar No : 03

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-01/02 Mart Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Toroslar bld(1)Süp.Aslanlar(2)-Dikilitaş bld(3)Yenişehir spor(1)-Bolatlı spor(6)Yeşilkuyu spor(0)-Kargıpınarı bld(4)Silifke id. yurdu(0)-Kazanlı id.yurdu(3)Yıldırım spor(0)-Bozyazı bld(2)Davultepe bld(1)-Alata spor(4) E.Gençlerbirliği(3)-Telekom spor(3)Tece spor(0)-Mut esnaf spor(1)Atakent bld(1)-Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 01 mart 2008 tarihinde Kazanlı sahasında oynanamsı gereken Kazanlı id.yurdu bld-Yıldırım spor 2.küme genç maçına Yuldırım spor takımın ın dilekçesine istinaden müsabakaya gitmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılamsına kazanlı id.yurdu bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Yıldırım spor takımının puanı olmadığından alacağı puanlardan 3 puan tenziline.
3-Huzurkent bld spor takımının 2.defa müsabakalara çıkamdığından F.M.T nın 28 a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsababakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
4- 09 Mart 2008 tarihinde Saat 15,00 da Silifke Ş.St da oynanamsı gereken Taşucu spor-Bozyazı bld 2.küme genç maçı aynı gün iki takımında Süpr lig maçı olduğundan 08 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Silifke Ş.St da oynanmasına.
5-08 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Davultepe sahasında oynanması gereken Davultepe bld-Alata spor 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 13,30 da oynanmasına.
6-08 mart 2008 tarihinde saat 13,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Süp.Aslanlar-Dikilitaş bld 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 11,00 da oynanmasına.
7-09 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Yeşilkuyu sahasında oynanamsı gereken Yeşilkuyu spor-kazanlı id.yurdu bld 2.küme genç maçı aynı tarih ve saatte Huzurkent sahasında oynanmasına.
8-Yenişehir spor 9 forma 149840 lisans nolu Hasan KOÇAK Takım arkadaşına küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
9-Yenişehir spordan 10 forma 1433054 lisans nolu Erdi ŞAŞKIN takım arkadaşına küfür edip ihraç olduğudnan ceza kurluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


2007 – 2008 SEZONU 25. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
08/03/2008 13:30 DAVULTEPE BLD ALATA SPOR 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
2
08/03/2008 15:30 ÇEŞMELİ SPOR TÜRKOCAĞI SPOR 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
3
08/03/2008 11:00 SÜP.ASLANLAR DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
4
08/03/2008 13:30 SOSYAL HİZ.SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL 2.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
5
08/03/2008 13:30 BOLATLI SPOR YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
6
08/03/2008 15:30 TARSUS SPOR YEŞİLKUYU SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
7
08/03/2008 15:30 KAZANLI İD.Y.BLD T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK KAZANLI
8
08/03/2008 11:30 SLİFKE İD.YURDU KOCAHSANLI SPOR 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
9
08/03/2008 13:30 ATAKENT BLD KARGIPINARI BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
10
08/03/2008 15:30 TAŞUCU SPOR BOZYAZI BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
11
08/03/2008 15:30 E.GENÇELRBİRLİĞİ ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
12
08/03/2008 13:30 TARSUS İD.YURDU İSK.DEMİR Ç.SPOR SÜPER GENÇ 100.YIL F.SODAN
13
08/03/2008 15:00 MESKİ SPOR ERDEMLİ BLD SÜPER LİG KARACAİLYAS
14
09/03/2008 13:00 SİLİFKE İD.YURDU ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
15
09/03/2008 15:00 TAŞUCU SPOR TARSUS BLD SÜPER LİG SİLİFKE Ş.ST.
16
09/03/2008 15:00 AKDENİZ BLD K.MİLLİYE SPOR SÜPER LİG ADANALIOĞLU
17
09/03/2008 15:00 BOZYAZI BLD TOROSLAR BLD SÜPER LİG BOZYAZI
18
09/03/2008 15:00 KARACAİLYAS BLD Y.ANAMUR SPOR SÜPER LİG KARACAİLYAS
19
09/03/2008 13:30 YOL SPOR SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
20
09/03/2008 11:00 M.GÜCÜ C.TOPEL İZM.KONAK BLD. BAYANLAR DAVULTEPE
21
09/03/2008 13:30 MEZİTLİ SPOR G.ANTEP B.Ş.BLD SÜPER GENÇ DAVULTEPE
22
09/03/2008 15:30 TECE SPOR KARGIPIANRI BLD 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
23
09/03/2008 10:00 Untitled Document

Karar Tarihi :04/03/2008
Karar No : 24

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 26/27 Şubat 01/02 Mart 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında Erdemli bld(3) Tarsus bld(1)-Yol spor(2)Telekom spor(2)-Köy hiz.spor(0)Karacailyas bld(1)-Toroslar bld(2)Taşucu spor(1)-Tarsus bld(1)Akdeniz bld(1)-Meski spor(2)Telekom spor(0)-Erdemli bld(3)K.Milliye spor(0)-Y.Anamur spor(1)Yol spor(1) Oynanan Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
02 Mart 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme A Gurubunda oynanan Galata spor(3)Süp. Aslanlar (5)-İçel spor(3)Cam spor(1)-Tarsusgücü(2)Yıldırım spor(4)-Bahçeli bld(4)Berdan spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 09 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Macit ÖZCAN sahasıdna oynanamsı gereken Meski spor-Erdemli bld Süper lig maçı 08 mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Karacailyas sahasında oynanmasına.
3-09 Mart 2008 tarihinde Koray AYDIN sahasında oynanması gereken Telekom spor-Köy hiz.spor Süper lig maçı aynı tarihte saat 13,30 da Üç Ocak sahasında oynanmasına.
4-17 Şubat 2008 tarihinde Mut sahasıdna oynanamsı gereken Mut id.yurdu-kaleköyü spor 1.küme büyükler maçı hava muhalefeti nedeni ile oynanmamış olup bu müsabaka kaleköyü spor takımının 26 Şubat 2008 tarihli dilekçesine istinaden bu müsabakaya gidemiyeceğini bildirdiğinden F.MçT nın 27 a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılmasına Mut id.yurdu spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Kaleköyü spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
5-1:Küme büyükler müsabakaları sonunda A-B-C Guruplarında ilk iki sırayı alan Silifke bld- Kanal spor-Galata spor-İçel spor-Adanalıoğlu bld-yenice bld spor takımlarının playoff oynamalarına.
6-Telekom spor 4 forma 122812 liasns nolu Cengizhan TUTAR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına


Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 04/03/2008
Karar No : 20

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 26/27/28 Şubat 2008 Tarihinde oynanan 1.küme gençler müsabakalarında Gençlerbirliği (1)Y.Anamur spor(1)-M.Gücü C.Topel(8)Osmaniye spor(2)-T.Toros spor(0)Tarsus bld(2)-Meski spor(6)Reşadiye spor(3)-Cam spor(8)Köy hiz.spor(1)-Erdemli bld(10)Yenice bld(1)-Karacailyas bld(0)Mut id.yurdu(0)-Kanal spor(1)Akdeniz bld(0)-K.Milliye spor;(2)Berdan spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- Oynanan 1.Küme genç takım müsabakaları sonunda guruplarında ilk iki sırayı alan Gençlerbirliği- Y.Anamur spor-K.Milliye spor-Cam spor-T.Toros spor-Galata spor genç takımları playoff müsabakaları oynamalarına.
3-Akdeniz bld 6 forma 1431005 lisans nolu Latif USLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
4-Kanal spor 4 forma 1431553 lisans nolu Mikail OĞUZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
5-Yenice bld spor 1 forma 1414386 lisans nolu Mustafa TATLI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
6-Köy hiz.spor 2 forma 1636877 lisans nıolu Ahmet YILMAZ Kural gereği ihraç olduktan sonra hakeme küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilemsine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi :04/03/2008
Karar No : 24

Yıldızlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 01/02 Mart 2008 Tarihinde oynanan Yıldızlar Playoff müsabakalarında Cam spor(1)K.Milliye spor (2)-Berdan spor(3)Tedaş spor(1)-Akdeniz bld(2)Tarsus bld(0)-Davultepe bld(0)Gençlerbirliği(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
Oynanan Playoff müsabakaları sonunda Guruplarında ilk sırayı alan K.Milliye spor ve Akdeniz bld spor takımlarının ilimizi temsilen Türkiye Yıldızlar Şampiyonası müsabakalarına katılmalarına.


       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 04/03/2008
Karar No : 22

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 22/23 Şubat 2008 Tarihlerinde oynanan B Gençler müsabakalarında Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 04/03/2008
Karar No : 03

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-01/02 Mart 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Alata spor(4) E.gençlerbirliği(1)-Çınar spor(0)Sosyal hiz.spor(1)-Türkocağı spor(2)Tece spor(1)-T.Gençlerbirliği (1)Tarsus spor(4)-M.Gücü C.Topel(0)Osmaniye spor(1)-Çİft.Adonis(4)Çeşmeli spor(0)-Kargıpınarı bld(2)Dikilitaş bld(3)-Aydıncık spor(2)Silifke id.yurdu(1)-Çavuşbucağı(1)Kocahasanlı spor(2)-Yenişehir spor(2)Akdeniz Timur(6)-Yeşilkuyu spor(2)Bolatlı spor(5) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-08 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Silifke Ş.St da oynanması gereken Silifke id.yurdu-Kocahasanlı spor 2.küme büyükelr maçı aynı tarih ve sahada saat 11,30 da oynanamsına.
3-08 Mart 2008 Tarihinde saat 15,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Sosyal hiz.spor-M.Gücü C.Topel 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 13,30 da Üç Ocak sahasında oynanmasına,ve Sosyal hiz.spor takımının oynayacağı iç saha müsabakalarının Üç Ocak sahasında oynanacağının bilinmesine.
4- Kocahasanlı spor 3 forma 1413827 liasns nolu Hüseyin DOĞAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
5-Silifke id.yurdu 16 forma 1204520 lisans nolu Mustafa Nevzat ZAYİM Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
6-Çavuşbucağı antrenörü Sabri DERER Maçın hakemine ve Federasyona Küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
7-Tece spor 8 forma 1400141 lisans nolu Hasan ÇELİK Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Kargıpınarı bld 4 forma 1416956 liasns nolu Muhittin UÇAR açın hakemine küfür edip ihraç olduüundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
9-Çeşmeli spor idarecisi Yakup ŞAHİN Maçın hakemine hakaret ettiğindenceza kuruluna sevk edilmesine.


Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 04/03/2008
Karar No : 03

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-01/02 Mart Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Toroslar bld(1)Süp.Aslanlar(2)-Dikilitaş bld(3)Yenişehir spor(1)-Bolatlı spor(6)Yeşilkuyu spor(0)-Kargıpınarı bld(4)Silifke id. yurdu(0)-Kazanlı id.yurdu(3)Yıldırım spor(0)-Bozyazı bld(2)Davultepe bld(1)-Alata spor(4) E.Gençlerbirliği(3)-Telekom spor(3)Tece spor(0)-Mut esnaf spor(1)Atakent bld(1)-Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 01 mart 2008 tarihinde Kazanlı sahasında oynanamsı gereken Kazanlı id.yurdu bld-Yıldırım spor 2.küme genç maçına Yuldırım spor takımın ın dilekçesine istinaden müsabakaya gitmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılamsına kazanlı id.yurdu bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Yıldırım spor takımının puanı olmadığından alacağı puanlardan 3 puan tenziline.
3-Huzurkent bld spor takımının 2.defa müsabakalara çıkamdığından F.M.T nın 28 a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsababakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
4- 09 Mart 2008 tarihinde Saat 15,00 da Silifke Ş.St da oynanamsı gereken Taşucu spor-Bozyazı bld 2.küme genç maçı aynı gün iki takımında Süpr lig maçı olduğundan 08 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Silifke Ş.St da oynanmasına.
5-08 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Davultepe sahasında oynanması gereken Davultepe bld-Alata spor 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 13,30 da oynanmasına.
6-08 mart 2008 tarihinde saat 13,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Süp.Aslanlar-Dikilitaş bld 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 11,00 da oynanmasına.
7-09 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Yeşilkuyu sahasında oynanamsı gereken Yeşilkuyu spor-kazanlı id.yurdu bld 2.küme genç maçı aynı tarih ve saatte Huzurkent sahasında oynanmasına.
8-Yenişehir spor 9 forma 149840 lisans nolu Hasan KOÇAK Takım arkadaşına küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
9-Yenişehir spordan 10 forma 1433054 lisans nolu Erdi ŞAŞKIN takım arkadaşına küfür edip ihraç olduğudnan ceza kurluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


2007 – 2008 SEZONU 25. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
08/03/2008 13:30 DAVULTEPE BLD ALATA SPOR 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
2
08/03/2008 15:30 ÇEŞMELİ SPOR TÜRKOCAĞI SPOR 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
3
08/03/2008 11:00 SÜP.ASLANLAR DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
4
08/03/2008 13:30 SOSYAL HİZ.SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL 2.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
5
08/03/2008 13:30 BOLATLI SPOR YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
6
08/03/2008 15:30 TARSUS SPOR YEŞİLKUYU SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
7
08/03/2008 15:30 KAZANLI İD.Y.BLD T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK KAZANLI
8
08/03/2008 11:30 SLİFKE İD.YURDU KOCAHSANLI SPOR 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
9
08/03/2008 13:30 ATAKENT BLD KARGIPINARI BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
10
08/03/2008 15:30 TAŞUCU SPOR BOZYAZI BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
11
08/03/2008 15:30 E.GENÇELRBİRLİĞİ ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
12
08/03/2008 13:30 TARSUS İD.YURDU İSK.DEMİR Ç.SPOR SÜPER GENÇ 100.YIL F.SODAN
13
08/03/2008 15:00 MESKİ SPOR ERDEMLİ BLD SÜPER LİG KARACAİLYAS
14
09/03/2008 13:00 SİLİFKE İD.YURDU ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
15
09/03/2008 15:00 TAŞUCU SPOR TARSUS BLD SÜPER LİG SİLİFKE Ş.ST.
16
09/03/2008 15:00 AKDENİZ BLD K.MİLLİYE SPOR SÜPER LİG ADANALIOĞLU
17
09/03/2008 15:00 BOZYAZI BLD TOROSLAR BLD SÜPER LİG BOZYAZI
18
09/03/2008 15:00 KARACAİLYAS BLD Y.ANAMUR SPOR SÜPER LİG KARACAİLYAS
19
09/03/2008 13:30 YOL SPOR SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
20
09/03/2008 11:00 M.GÜCÜ C.TOPEL İZM.KONAK BLD. BAYANLAR DAVULTEPE
21
09/03/2008 13:30 MEZİTLİ SPOR G.ANTEP B.Ş.BLD SÜPER GENÇ DAVULTEPE
22
09/03/2008 15:30 TECE SPOR KARGIPIANRI BLD 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
23
09/03/2008 10:00 CAM SPOR K.MİLLİYE SPOR B GENÇ P.OFF ÜÇ OCAK
24
09/03/2008 13:30 TELEKOM SPOR KÖY HİZ.SPOR SÜPER LİG ÜÇ OCAK
25
09/03/2008 15:30 OSMANİYE SPOR ÇİFT.ADONİS 2.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
26
09/03/2008 15:30 AYDINCIK SPOR ARPAÇBAHŞİŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK AYDINCIK
27
09/03/2008 15:30 BAHÇELİ BLD TOROSLAR BLD 2.KÜME GENÇ BAHÇELİ
28
09/03/2008 15:30 YENİŞEHİR SPOR TELEKOM SPOR 2.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
29
09/03/2008 15:30 YEŞİLKUYU SPOR KAZANLI İD.Y.BLD 2.KÜME GENÇ HUZURKENT
30
09/03/2008 15:30 TARSUS SPOR BOLATLI SPOR 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
31
09/03/2008 15:30 E.GENÇLERBİRLİĞİ MUT ESNAF SPOR 2.KÜME GENÇ ERDEMLİ
32
09/03/2008 12:00 TEDAŞ SPOR TARSUS İD.YURDU B GENÇ P.OFF MACİT ÖZCAN
33
09/03/2008 15:30 TARSUS BLD GENÇLERBİRLİĞİ B GENÇ P.OFF MACİT ÖZCAN
34
09/03/2008 11:00 GENÇLERBİRLİĞİ İZM.ELİT ÇİMEN BAYANLAR ÇİFTLİK
35
11/03/2008 15:00 MERSİN İD.YURDU ERDEMLİ BLD B GENÇ P.OFF DAVULTEPE
36
11/03/2008 15:00 CAM SPOR GALATA SPOR 1.K.GENÇ P.OFF BAHÇELİ
37
12/03/2008 15:00 Y.ANAMUR SPOR GENÇLERBİRLİĞİ 1.K.GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
38
13/03/2008 15:00 K.MİLLİYE SPOR T.TOROS SPOR 1.K.GENÇ P.OFF BAHÇELİ
39
           
40
           
41
           
42
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı