Karar Tarihi :05/02/2008
Karar No : 20

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 03 Şubat 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında oynanan Tarsus bld(0)Y.Anamur spor(1)-K.Milliye spor(1)Köy hiz.spor(2)-Akdeniz bld(1)Meski spor(2)-Taşucu spor(6)Telekom spor(2)-Karacailays bld(2)Bozyazı bld(1)-Yol spor(2)Erdemli bld(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
02/03 Şubat 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme A-B-C Guruplarında oynanan Yıldırım spor(2) Süp.Aslanlar(1)-Cam spor(2)Galata spor(0)-Atakent bld(5)Gözne bld(2)-Gülek bld(3) Kaleköyü(2)-Davultepe bld(0)Gençlerbirliği(1)-Demirtaşgücü:(5)Mut Esnaf(1)-İçel spor(3)Tarsusgücü(1)-Reşadiye spor(3)Bahçeli bld(1)-Kanal spor(1)Silifke bld(1)-Yenice bld(3)Adanalıoğlu bld(0)-Y.taşkent bld(1) T.Toros spor(1)-Huzurkent bld(8)S.Akdeniz spor(4)Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-09 Şubat 2008 tarihinde saat 14,30 da Bahçeli sahasında oynanması gereken Bahçeli bld-Cam spor 1 küme büyükler maçı 10 Şubat 2008 tarihinde aynı sahada saat 14,30 da oynanmasına.
3-Y.Anamur spor 4 forma 147059 lisans nolu İbrahim ULU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
4-Tarsus bld spordan 7 forma 1408421 lisans nolu Ahmet SARI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
5-Adanalıoğlu bld 5 forma 1403316 lisans nolu Ahmet NUR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Gözne bld spor 8 forma 135243 liasns nolu Ayhan ATICI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-K.Milliye spor 11 forma 111539 lisans nolu Uğur DALMAZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Y.Taşkent bld spor 11 forma 107274 lisans nolu Metin OMAY Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Y.Taşkent bld spor 14 forma 1424199 lisans nolu Semih ÇOBANOĞLU Maç bittikten sonra Maçın hakemine küfür tehdit ve hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Y.Taşkent bld spor 4 forma 142054 lisans nolu Cemil ÇOBANOĞLU Maç bittikten sonra Maçın hakemine küfür tehdit ve hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Kaleköyü spor 9 forma 126756 lisans nolu Serhat GÖKTUNA maç bittikten sonra maçın hakemine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Kaleköyü spor 4 forma 123399 liasns nolu Serdar ÖRÜM maç bittikten sonra maçın hakemine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
13-Kaleköyü spor 10 forma 122365 lisans nolu Hasan ERKAYHAN maç bittikten sonra maçın hakemine küfür ettiğinden ceza kuruluna sek edilmesine.
14-Gülek bld spor antrenörü Okan KÜÇÜK maçın hakemine hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
15-03 Şubat 2008 tarihinde oynanan Y.Taşkent bld spor-T.Toros spor 1.Küme büyükler müsabakasından sonra maçın Hakemine yapılan sözlü hakaret ve küfürlerin diğer müsabakadada devam etmesi haline Yenitaşkent bld futbol sahasının kapatılması istemi ile İl Disiplin Kuruluna sevk edileceğinin bilinmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 05/02/2008
Karar No : 16

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 29/30/31 Ocak 2008 Tarihinde oynanan 1.küme gençler müsabakalarında M.Gücü C.Topel (3)Y.Taşkent bld(0)-Tarsus bld(0)Galata spor(2)-Reşadiye spor(2)Mut id.yurdu(4)-Yenice bld(0) İçel spor(5)-Çift.Adonis(3)Karacailyas bld(3)-Meski spor(1)Silifke bld(1)-Cam spor(7) Demirtaşgücü(0)-K.Milliye spor(5)Tedaş spor(1)-Berdan spor(1)Akdeniz bld(1)-T.Toros spor(7) Osmaniye spor(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 14 Şubat 2008 Tarihinde saat 12,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanamsı gereken Köy hiz.spor-berdan spor 1 küme genç maçı aynı tarihte saat 14,30 da Yenişehir sahasında oynanmasına.
3-13 Şubat 2008 tarihinde saat 14,30 da Yenitaşkent sahasında oynanamsı gereken Y.Taşkent bld-Osmaniye spor 1.küme genç maçı 10 Şubat 2008 Tarihinde saat 14,30 da aynı sahada oynanmasına.
4-29 Ocak 2008 tarihinde oynanan M.Gücü C.Topel-Y.Taşkent bld spor 1.küme genç müsabakasında maçın 85.dakikasında 2-1 Y.Taşkent bld spor lehine devam ederken Y.Taşkent bld spor takımının hakem yaptığı fiili saldırı sonucu kalan süre oynanmamış olup bu müsabaka F.M.T nın 29,a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılmasına M.Gücü C.Topel spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Y.Taşkent bld spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
5-Demirtaşgücü 7 forma 1428723 lisans nolu M.Ali KÖLE Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Silifke bld spor 4 forma 1416869 lisans nolu Rıdavn Ahmet NASUOĞLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-Berdan spor 5 forma 1421686 liasns nolu Tugay ULUSOY Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Tarsus bld spor 5 forma 1408567 lisans nolu Emrah AGSAR kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk eidlmesine.
9 -İçel spor 9 forma 1435474 lisans nolu Cumali ÖZBAY Rakibine dirsek atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Reşadiye spor idarecisi Tuncay BEYCEOĞLU Maçın hakemine hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Y.Taşkent bld spor 9 forma 1422323 liasns nolu Abdulkerim TÜRK Maçın hakemine saldırıp küfür tehdit edip vurduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Y.Taşkent bld spor 5 forma nolu 1422391 lisans nolu Süleyman ANDIÇ Maçın hakemine saldırıp küfür tehdit edip vurduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi :05/02/2008
Karar No : 20

Yıldızlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 25/26/27 Ocak 2008 Tarihinde oynanan Yıldızlar müsabakalarında Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 05/02/2008
Karar No : 18

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 01/02/03/04 Şubat 2008 Tarihlerinde oynanan B Gençler müsabakalarında Mersin id.yurdu(3) K.Milliye spor(0)-Kanal spor(0)Berdan spor(5)-Reşadiye spor(3)T.Toros spor(4)-Tarsusgücü(0) Tarsus bld(5)-Yol spor(2)Meski spor(2)-Mezitli spor(3)İçel spor(1)-Tedaş spor(3)Bozyazı bld(0)-Y.Anamur spor(3)Mut id.yurdu(0)-Huzurkent bld(2)Yenice bld(2)-Tarsus id.yurdu(9) T. Gençlerbirliği(1)-Cam spor(10)Toroslar bld(0)-Gençlerbirliği(3)Çift.Adonis(0)-Cam spor(1) Gençlerbirliği(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-02 Şubat 2008 tarihinde oynanması gereken Tedaş spor -Bozyazı bld B Genç maçı Bozyazı bld spor takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup edilmesine Tedaş spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Bozyazı bld spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3-02 Şubat 2008 tarihinde oynanması gereken Y.Anamur spor-Mut id.yurdu B Genç maçı Mut id.yurdu takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup edilmesine Y.Anamur spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Mut id.yurdu takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
4-09 Şubat 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında saat 10,30 da oynanması gereken Galata spor-Telekom spor B Genç maçı aynı tarih ve sahada saat 10,00 da oynanmasına.
5-09 Şubat 2008 tarihinde Koray AYDIN sahasında saat 14,30 da oynanması gereken Toroslar bld-M.Gücü C.Topel B Genç maçı aynı tarih ve sahada saat 10,00 da oynanmasına.
6- Yenice bld spor 11 forma 1424235 lisans nolu Hamit TAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-T.Toros spordan 5 forma 1427902 lisans nolu M.Şerif ŞAVLI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Reşadiye spor 10 forma 1436348 lisans nolu Engin ALTUN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Reşadiye spor 3 forma 1430299 lisans nolu Fatih AKKOYUN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-Mezitli spor 3 forma 1424361 lianss nolu Gökhan ÜĞÜ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11 -Çift.Adonis spor İdarecisi Fahri KURT Hakeme hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine
12-Çift.Adonis spor antrenörü Hüseyin GÜLTAN maçın hakemlerine ve İl Temsilcisine hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


2007 – 2008 SEZONU 21. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
09/02/2008 14:30 MESKİ SPOR TAŞUCU SPOR SÜPER LİG KARACAİLYAS
2
09/02/2008 12:30 TARSUSGÜCÜ REŞADİYE SPOR 1.KÜME BÜYÜK TOROS
3
09/02/2008 14:30 T.TOROS SPOR HUZURKENT BLD 1.KÜME BÜYÜK TOROS
4
09/02/2008 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ CAM SPOR BAYANLAR T.S.G.ST.
5
09/02/2008 13:30 MERSİN İD.YURDU HATAY SPOR SÜPER GENÇ BAHÇELİ
6
09/02/2008 10:00 GALATA SPOR TELEKOM SPOR B GENÇ AHMET AYAS
7
09/02/2008 12:30 SÜP.ASLANLAR BERDAN SPOR 1.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
8
09/02/2008 14:30 MUT ESNAF SPOR KANAL SPOR 1.KÜME BÜYÜK MUT
9
09/02/2008 14:30 S.AKDENİZ SPOR YENİCE BLD 1.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
10
09/02/2008 10:00 TOROSLAR BLD M.GÜCÜ C.TOPEL B GENÇ KORAY AYDIN
11
09/02/2008 13:30 TARSUS İD.YURDU K.MARAŞ SPOR SÜPER GENÇ 100.YIL F.SODAN
12
10/02/2008 14:30 BAHÇELİ BLD CAM SPOR 1.KÜME BÜYÜK BAHÇELİ
13
10/02/2008 12:30 GALATA SPOR YILDIRIM SPOR 1.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
14
10/02/2008 14:30 KÖY HİZ.SPOR AKDENİZ BLD SÜPER LİG ÜNİVERSİTE
15
10/02/2008 14:30 Y.ANAMUR SPOR K.MİLLİYE SPOR SÜPER LİG ANAMUR
16
10/02/2008 14:30 KARACAİLYAS BLD YOL SPOR SÜPER LİG KARACAİLYAS
17
10/02/2008 12:00 M.GÜCÜ C.TOPEL HTY.D.PINAR SP. BAYANLAR KORAY AYDIN
18
10/02/2008 14:30 TELEKOM SPOR BOZYAZI BLD SÜPER LİG KORAY AYDIN
19
10/02/2008 14:30 ERDEMLİ BLD TOROSLAR BLD SÜPER LİG ERDEMLİ
20
10/02/2008 14:30 SİLİFKE BLD GÜLEK BLD 1.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
21
10/02/2008 14:30 KALEKÖYÜ SPOR ATAKENT BLD 1.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
22
10/02/2008 14:30 GÖZNE BLD MUT İD.YURDU 1.KÜME BÜYÜK GÖZNE
23
10/02/2008 14:30 ADANALIOĞLU BLD DAVULTEPE BLD 1.KÜME BÜYÜK ADANALIOĞLU
24
10/02/2008 14:30 YENİCE BLD KANAL SPOR B GENÇ YENİCE
25
10/02/2008 12:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ HUZURKENT BLD B GENÇ TARSUS 1 NL.
26
10/02/2008 14:30 BERDAN SPOR REŞADİYE SPOR B GENÇ TARSUS 1 NL.
27
10/02/2008 14:30 T.TOROS SPOR TARSUSGÜCÜ B GENÇ TOROS
28
10/02/2008 14:30 TARSUS BLD TARSUS İD.YURDU B GENÇ 100.YIL F.SODAN
29
10/02/2008 14:30 Y.TAŞKENT BLD OSMANİYE SPOR 1.KÜME GENÇ YENİTAŞKENT
30
12/02/2008 14:30 T.TOROS SPOR İÇEL SPOR 1.KÜME GENÇ TOROS
31
12/02/2008 14:30 MESKİ SPOR Y.ANAMUR SPOR 1.KÜME GENÇ KARACAİLYAS
32
13/02/2008 14:30 GENÇLERBİRLİĞİ SİLİFKE BLD 1.KÜME GENÇ AHMET AYAS
33
13/02/2008 14:30 TARSUS BLD TOROSLAR BLD SÜPER LİG 100.YIL F.SODAN
34
13/02/2008 12:00 AKDENİZ BLD Y.ANAMUR SPOR SÜPER LİG T.S.G.ST.
35
13/02/2008 14:30 TAŞUCU SPOR KÖY HİZ.SPOR SÜPER LİG SİLİFKE Ş.ST.
36
13/02/2008 14:30 BOZYAZI BLD MESKİ SPOR SÜPER LİG BOZYAZI
37
13/02/2008 14:30 YOL SPOR TELEKOM SPOR SÜPER LİG DİKİLİTAŞ
38
13/02/2008 14:30 KARACAİLYAS BLD ERDEMLİ BLD SÜPER LİG KARACAİLYAS
39
14/02/2008 14:30 ERDEMLİ BLD GALATA SPOR 1.KÜME GENÇ ERDEMLİ
40
14/02/2008 14:30 ÇİFT.ADONİS MUT İD.YURDU 1.KÜME GENÇ ÇİFTLİK
41
14/02/2008 14:30 KANAL SPOR DEMİRTAŞGÜCÜ 1.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
42
14/02/2008 12:30 CAM SPOR AKDENİZ BLD 1.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
43
14/02/2008 14:30 KÖY HİZ.SPOR BERDAN SPOR 1.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
44
14/02/2008 14:30 TARSUS BLD YENİCE BLD 1.KÜME GENÇ 100.YIL F.SODAN
45
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı