Karar Tarihi :06/05/2008
Karar No : 33

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-03/04 Mayıs 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Adanalıoğlu bld(1)Galata spor(6)-Silifke bld(4)Yenice bld(1)-İçel spor(2)Kanal spor(1)Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-11 Mayıs 2008 tarihinde saat 16.00 da davultepe sahasında oynanamsı gereken Galata spor-İçel spor 1.küme büy.p.off maçı 14 Mayıs 2008 Tarihinde sahada saat 16,00 da Davultepe sahasında oynanmasına.
3-Kanal spor 16 forma 141082 lisans nolu Feridun SÜMER Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 06/05/2008
Karar No : 12

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-29/30 Nisan 03/04 Mayıs 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında M.Gücü C.Topel(7)Sosyal hiz.spor(1)-Türkocağı spor(3)Çeşmeli spor(0)-Çift.Adonis(6)Osmaniye spor(1)-Çınar spor(3)Dikilitaş bld(1)-Kargıpınarı bld(6)Tece spor(0)-M.Gücü C.Topel(4)Çınar spor(1)-Osmaniye spor(2)Türkocağı(3)-Sosyal hiz.spor(0)Çift.Adonis(3)-Yeşilkuyu spor(0)Tarsus spor(1)-Tece spor(5)Dikilitaş bld(1)-Çeşmeli spor(2)Kargıpınarı bld(4)-Yenişehri spor(2)Bolatlı spor(3)-T.Gençlerbirliği(0)Kazanlı id.y.bld(12)-E.Gençlerbirliği()Kocahasanlı spor()-Silifke id.yurdu (1) Arpaçbahşiş bld(1)-Aydıncık spor(3)Alata spor(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 29 Nisan 2008 tarihinde oynanması gereken Türkocağı spor-Çeşmeli spor müsabakasına Çeşmeli spor tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmediğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Türkocağı spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Çeşmeli spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3-11 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Silifke Ş.St da oynanamsı gereken Silifke İd.yurdu-E.Gençlerbirliği 2.küme büyükler maçı aynı tarih ve sahada saat 14,00 da oynanmasına.
4-10 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Çınar spor-Tece spor 2.küme büyükler maçı aynı tarih ve sahada saat 12,00 da oynanmasına.
5-11 Mayıs 2008 tarihinde saat 16.00 da Kazanlı sahasında oynanması gereken Kazanlı İd.Yurdu-Yeşilkuyu spor 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 14,00 da Tarsus 1 nl.sahada oynanmasına.
6-10 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Erdemli sahasında oynanması gereken Alata spor-Arpaçbahşiş bld 2.küme büyükler maçı 11 mayıs 2008 Tarihinde aynı saat ve shada oynanmasına
7-13 Nisan 2008 tarihinde Dikilitaş sahasında oynanan M.Gücü C.Topel-Tece spor 2.küme büyükler müsabakasının 20.dakikasında durum 0-0 iken hakem tarafından tatil edilen müsabakanın kalan süresinin 14 mayıs 2008 tarihinde saat 14,00 da Davultepe sahasında oynanmasına.
8-Osmaniye spor 10 forma 1410505 lisans nolu Ersin PİŞKİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
9-Tece spor 4 forma 1400143 lisans nolu Yasin ÇILGINÖZÜ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
10-Çift.Adonis 3 forma 1416489 lisans nolu Ertan ÇETİN Rakibine şiddetli hareket yapıp ihraç olduktan sonra maçın hakemlerine küfür ve hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Yeşilkuyu spor 16 forma 135259 lisans nolu Erdinç DENLİ Maçın hakemine hakaret ve küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Silifke id.yurdu 3 forma 1409528 lisans nolu Ali İsmet YILMAZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
13-Arpabahşiş bld spor 9 forma 1433120 Lisans nolu Emre ÇİLİNGİR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :06/05/2008
Karar No : 12

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-03/04 Mayıs Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Toroslar bld(5)Bahçeli bld(1)-Dikilitaş bld(1)Süp.Aslanlar(3)-Çavuşbucağı(2)Silifke id.yurdu(3)-Sosyal hiz.spor(0)Yol spor(0)-Telekom spor(1)Yenişehir spor(2)-T.Gençlerbirliği(3)Tarsusgücü(7)-Bozyazı bld(1)Taşucu spor(0)-Kargıpınarı bld(6)Atakent bld(1)-Mut esnaf spor(1)E.Gençlerbirliği(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 11 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç ocak sahasında oynanması gereken Toroslar bld-Yol spor 2.küme genç maçı aynı tarihte saat 14.00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
3-07 Mayıs 2008 tarihinda Dikilitaş sahasında oynanması gereken Yol spor Bahçeli bld spor 2.küme genç maçı Bahçeli bld spor takımının 05 Mayıs 2008 Tarihli dilekçesine istinaden maç çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Yol spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Bahçeli bld spor takımının hali hazırdaki mevcut puanalrından 3 puan tenziline.
4-06 Mayıs 2008 tarihinda Dikilitaş sahasında oynanması gereken Toroslar bld-Dikilitaş bld spor 2.küme genç maçı Dikilitaş bld spor takımının 06 Mayıs 2008 Tarihli dilekçesine istinaden 2.küme gençler liğine çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakası olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
5-08 Mayıs 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Süp.Aslanlar-Telekom spor 2.küme genç maçı 14 Mayıs 2008 Tarihinde saat 17,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanamsına.
6-08 Mayıs 2008 tarihinde Davultepe sahasında oynanamsı gereken tece spor-Sosyal hiz.spor 2.küme genç maçı görülen lüzum üzerine ileri bir tarihte oynanmasına.
7-11 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Davultepe sahasında oynanamsı gereken Davultepe bld-Mut esnaf spor 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 12,00 da oynanmasına.
8-Atakent bld spor 11 forma 1426712 lisans nolu Şeraffettin YILDIRIM Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
9-Dikilitaş bld spor 7 forma 1438161 lisans nolu Emre ŞAHİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
10-Bozyazı bld spor 11 forma 1434692 lisans nolu Hayati GÖK Rakip takım oyuncusuna kontrolsüz hareket yapıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Bozyazı bld spor 6 forma 1436646 lisans nolu Onur BOZOĞLU Maçın hakemine hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :06/05/2008
Karar No : 06

Minikler ve Mini MiniklerTertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-29/30 Nisan 03/04 Mayıs Tarihlerinde oynanan Minikler Müsabakalarında Karacailyas bld(1)K.Milliye spor(4)-Millieğitim(1)Cam spor(2)-Çift.Adonis(3)İçel spor(2)-Galata spor(3) Sosyal hiz.spor(0)-M.Gücü C.Topel(2)Mersin id.yurdu(4)-Tece spor(4)Köy hiz.spor(3)-Tarsus id.yurdu(4)Berdan spor(1)-T.Toros spor(5)Kanal spor(2)-Meski spor(7)Çift.Adonis(1)-Sosyal hiz.spor(1)M.Gücü C.Topel(4)-Mersin id.yurdu(1)Akdeniz bld(5)-E.Gençlerbirliği(2)Tedaş spor(4) -Silifke id.yurdu(1)Mut id.yurdu(1)-Toroslar bld(4)Telekom spor(0)-Mezitli spor(2) Gençlerbirliği (1)-İçel spor(0)Karacailyas bld(7)-K.Milliye spor(3)Cam spor(1)-T.Gençlerbirliği(0)-Tarsus bld(9) -Köy hiz.spor(2)Galata spor(5)-Kanal spor(0)Tarsus id.yurdu(4)-T.Toros spor(3)Reşadiye spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 29 Nisan 01/03/04 Mayıs Tarihlerinde oynanan Mini Minikler Müsabakalarında Gençlerbirliği (2) İçel spor(1)-Mersin id.yurdu(6)E.Gençlerbirliği(1)-Akdeniz bld(3)Tedaş spor(0)-T.Gençlerbirliği(3) Berdan spor(5)-Tarsus id.yurdu(0)T.Toros spor(6)-Köy hiz.spor(1)Millieğitim(7)-Cam spor(2) Toroslar bld(4)-Tarsus bld(6)T.Gençlerbirliği(1)-Berdan spor(3)Tarsus id.yurdu(2)-E.Gençlerbirliği (1)K.Milliye spor(6)-Köy hiz.spor(4)Cam spor(2)-İçel spor(2)Millieğitim(3)-Tedaş spor(3)Galata spor (6)Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
3-29 Nisan 2008 tarihinde Osmaniye sahasında oynanamsı gereken Akdeniz bld-Tedaş spor Mini Minikler maçına Terdaş spor takımı müsabakaya liste verdiği halde çıkmadığından F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Akdeniz bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Tedaş spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
4-15 Mayıs 2008 tarihinde saat 18,00 da Osmaniye sahasında oynanması gereken Galata spor-Akdeniz bld Mini Minikler maçı 16 Mayıs 2008 tarihinde saat 17,00 da Osmaniye sahasında oynanmasına.
5-04 Mayıs 2008 tarihinde Osmaniye sahasında oynanamsı gereken Gençlerbirliği-Toroslar bld Mini Minikler maçı 15 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Osmaniye sahasında oynanmasına.
6-26 Nisan 2008 Tarihinde oynanan Galata spor-mersin İd.Yurdu Minikler maçı skor 2-0 Galata spor lehine biten müsabakada Mersin id.yurdu Galata sporlu Eren SANAĞA ya yaptığı itiraz neticesinde alınan doktor raporuna istinaden yaşının uygun olduğundan itirazın reddine maçın 2-0 Galata spor lehine tesciline.
7-10 Mayıs 2008 tarihinde saat 14,00 da Toros sahasında oynanamsı gereken Tarsus bld-Tarsus id.yurdu mini minikler maçı aynı tarih ve sahada saat 16,00 da oynanmasına.
8-08 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Osmaniye sahasında oynanması gereken Cam spor-Millieğitim spor Mini Minikler maçı görülen lüzum üzerin eileri bir tairhte oynanamsına.
8 -Çift.Adonis 7 forma 1433780 Emre KOYUNCU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
9-Sosyal hiz.spor 5 forma 1435961 lisans nolu Tugay DENİZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
10-Telekom spor 3 forma 1437242 lisans nolu M.Sabır GÜNDÜZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye



2007 – 2008 SEZONU 34. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
08/05/2008 14:00 MARAŞ BLD.SPOR SEYHAN BLD.SPOR A.GENÇLER ŞAMP. DAVULTEPE
2
08/05/2008 16:30 MALATYA TEKEL İSKENDERUN BLD A.GENÇLER ŞAMP. DAVULTEPE
3
09/05/2008 14:00 A.GENÇLER ŞAMP. A.GENÇLER ŞAMP. A.GENÇLER ŞAMP. DAVULTEPE
4
09/05/2008 16:30 A.GENÇLER ŞAMP. A.GENÇLER ŞAMP. A.GENÇLER ŞAMP. DAVULTEPE
5
10/05/2008 14:00 A.GENÇLER ŞAMP. A.GENÇLER ŞAMP. A.GENÇLER ŞAMP. DAVULTEPE
6
10/05/2008 16:30 A.GENÇLER ŞAMP. A.GENÇLER ŞAMP. A.GENÇLER ŞAMP. DAVULTEPE
7
10/05/2008 14:00 ÇINAR SPOR TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
8
10/05/2008 16:00 TÜRKOCAĞI SPOR SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
9
10/05/2008 16:00 ÇİFT.ADONİS M.GÜCÜ C.TOPEL 2.KÜME BÜYÜK ÇİFTLİK
10
10/05/2008 16:00 TARSUS SPOR YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
11
10/05/2008 14:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ KARGIPIANRI BLD 2.KÜME GENÇ ERDEMLİ
12
10/05/2008 14:00 ATAKENT BLD ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
13
10/05/2008 16:00 SİLİFKE İD.YURDU TAŞUCU SPOR 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
14
10/05/2008 09:30 TECE SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
15
10/05/2008 14:30 İÇEL SPOR K.MİLLİYE SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
16
10/05/2008 16:00 MESKİ SPOR CAM SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
17
10/05/2008 17:30 GENÇLERBİRLİĞİ TOROSLAR BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
18
10/05/2008 10:00 TELEKOM SPOR YENİŞEHİR SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
19
10/05/2008 12:00 SOSYAL HİZ.SPOR MERSİN İD.YURDU MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
20
10/05/2008 13:30 ÇİFT.ADONİS MİLLİEĞİTİM MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
21
10/05/2008 18:00 KÖY HİZ.SPOR AKDENİZ BLD MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
22
10/05/2008 13:00 KANAL SPOR TARSUS BLD MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
23
10/05/2008 14:15 BERDAN SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
24
10/05/2008 15:30 REŞADİYE SPOR TARSUS İD.YURDU MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
25
10/05/2008 16:00 TEDAŞ SPOR SİLİFKE BLD MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
26
10/05/2008 18:00 MUT İD.YURDU E.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
27
10/05/2008 15:00 BERDAN SPOR T.TOROS SPOR MİNİ MİNİKLER TOROS
28
10/05/2008 16:00 TARSUS BLD TARSUS İD.YURDU MİNİ MİNİKLER TOROS
29
11/05/2008 09:00 MİLLİEĞİTİM TOROSLAR BLD MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
30
11/05/2008 11:00 GENÇLERBİRLİĞİ CAM SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
31
11/05/2008 18:00 TEDAŞ SPOR MEZİTLİ SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
32
11/05/2008 16:00 DİKİLİTAŞ BLD ÇEŞMELİ SPOR 2.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
33
11/05/2008 16:00 ALATA SPOR ARPAÇBAHŞİŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
34
11/05/2008 14:00 CAM SPOR MALATYA GENÇLİK BAYANLAR YENİŞEHİR
35
11/05/2008 16:00 KARGIPINARI BLD OSMANİYE SPOR 2.KÜME BÜYÜK KARGIPINARI
36
11/05/2008 14:00 KAZANLI İD.Y.BLD YEŞİLKUYU SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
37
11/05/2008 16:00 BOLATLI SPOR AKDENİZ TİMUR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
38
11/05/2008 14:00 SİLİFKE İD.YURDU E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
39
11/05/2008 16:00 ÇAVUŞBUCAĞI AYDINCIK SPOR 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
40
11/05/2008 14:00 TOROSLAR BLD YOL SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
41
11/05/2008 16:00 SOSYAL HİZ.SPOR YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
42
11/05/2008 16:00 BAHÇELİ BLD TECE SPOR 2.KÜME GENÇ BAHÇELİ
43
11/05/2008 16:00 TARSUSGÜCÜ YILDIRIM SPOR 2.KÜME GENÇ TOROS
44
11/05/2008 12:00 DAVULTEPE BLD MUT ESNAF SPOR 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
45
11/05/2008 16:00 A.GENÇ.FİNAL A.GENÇ FİNAL A.GENÇ FİNAL DAVULTEPE
46
11/05/2008 16:00 KANAL SPOR SİLİFKE BLD 1.KÜM.BÜY.P.OFF 100.YIL F.SODAN
47
11/05/2008 16:00 YENİCE BLD ADANALIOĞLU BLD 1.KÜM.BÜY.P.OFF YENİCE
48
12/05/2008 17:30 MİLLİEĞİTİM İÇEL SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
49
13/05/2008 16:00 SİLİFKE BLD MUT İD.YURDU MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
50
13/05/2008 17:15 E.GENÇLERBİRLİĞİ SİLİFKE İD.YURDU MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
51
13/05/2008 17:30 MESKİ SPOR K.MİLLİYE SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
52
13/05/2008 17:30 KÖY HİZ.SPOR MERSİN İD.YURDU MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
53
13/05/2008 16:30 REŞADİYE SPOR BERDAN SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
54
13/05/2008 17:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ KANAL SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
55
13/05/2008 16:00 BOZYAZI BLD SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME GENÇ BOZYAZI
56
13/05/2008 16:00 TAŞUCU SPOR ATAKENT BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
57
14/05/2008 16:00 ÇAVUŞBUCAĞI E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
58
14/05/2008 14:00 M.GÜCÜ C.TOPEL TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
59
14/05/2008 16:00 GALATA SPOR İÇEL SPOR 1.KÜM.BÜY.P.OFF DAVULTEPE
60
14/05/2008 16:00 KARGIPINARI BLD DAVULTEPE BLD 2.KÜME GENÇ KARGIPIANRI
61
14/05/2008 17:30 AKDENİZ BLD TECE SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
62
14/05/2008 17:00 SÜP.ASLANLAR TELEKOM SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
63
14/05/2008 16:30 TARSUS BLD T.TOROS SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
64
15/05/2008 17:30 M.GÜCÜ C.TOPEL GALATA SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
  15/05/2008 16:00 YILDIRIM SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
  15/05/2008 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ TOROSLAR BLD MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
  16/05/2008 17:30 KARACAİLYAS BLD ÇİFT.ADONİS MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
  16/05/2008 17:00 GALATA SPOR AKDENİZ BLD MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
  16/05/2008 18:00 K.MİLLİYE SPOR MERSİN İD.YURDU MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
             
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı