Karar Tarihi :08/04/2008
Karar No : 29

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 05/06 Nisan 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Galata spor(3)Yenice bld(0)-Kanal spor(1)Adanalıoğlu bld(1)-İçel spor(2)Silifke bld(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-Yenice bld spor 11 forma 108148 lisans nolu Fikri ÖZKAN rakibine kafa ve tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 08/04/2008
Karar No : 25

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 06 Nisan2008 Tarihinde oynanan 1.Küme Gençler Playoff Müsabakalarında T.Toros spor(1)K.Milliye spor(0)-Gençlerbirliği(3)Y.Anamur spor(1)-Galata spor(2)Cam spor(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-. 12 Nisan 2008 Tarihinde Bahçeli sahasında oynanması gereken Galata spor-T.Toros spor 1.küme genç P.off maçı 13 Nisan 2008 tarihinde aynı sahada saat 13,00 da oynanmasına.
3-12 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Karacailyas sahasında oynanması gereken Cam spor-Gençlerbirliği 1.küme genç p.off maçı ileri bier tarihte oynanmasına.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi : 08/04/2008
Karar No : 27

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 05 Nisan 2008 Tarihinde oynanan B Gençler Playoff Müsabakalarında K.Milliye spor(2)Tedaş spor(0)-Mersin id.yurdu(1)Gençlerbirliği(3)-Cam spor(1)Tarsus id.yurdu(0)-Erdemli bld(0)Tarsus bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 05 Nisan 2008 Tarihinde Bahçeli sahasında oynanması gereken Erdemli bld-Tarsus bld spor B genç p.off mçaına Erdemli bld spor takımı tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmediğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Tarsus bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Erdemli bld spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3-Tedaş spor-tarsus bld B Genç p.off yarı final maçı 12 Nisan 2008 tarihinde saat 17,00 da Bahçeli sahasında oynanmasına.
4-Gençlerbirliği - B Genç Yarı final p.off maçı 12 Nisan 2008 tarihinde saat 17,00 da Karacailyas sahasında oynanmasına.
5-Oynanan Yarı final p.off maçları sonunda final oynamaya hak kazanan takımlar 14 Nisan 2008 Tarihinde saat 13,00 da T.S.G.St da oynanmasına.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 08/04/2008
Karar No : 08

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-05/06 Nisan 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Çınar spor(1) Türkocağı spor(7)-Dikilitaş bld(3)M.Gücü C.Topel(2)-Çeşmeli spor(2)Osmaniye spor(0)-Arpaçbahşiş bld(2)Kocahasanlı spor(0)-Kazanlı id.yurdu(0)Bolatlı spor(1)-Kargıpınarı bld(3) Çift.Adonis(0)-Tece spor(4)Sosyal hiz.spor(2)-T.Gençlerbirliği(4)Akdeniz timur(5)-Yeşilkuyu spor(3)Yenişehir spor(4)-Aydıncık spor(4)E.Gençlerbirliği(2)-Alata spor(3)Çavuşbucağı(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 12 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç ocak sahasında oynanamsı gereken osmaniye spor-Çınar spor 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
3-13 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç ocak sahasında oynanamsı gereken M.Gücü C.Topel-Tece spor 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 11,00 da Dikilitaş sahasında oynanmasına.
4-13 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanamsı gereken Türkocağı-Kargıpınarı bld 2.küme büyükler maçı aynı tarih ve sahada saat 11,00 da oynanmasına.
5-08 Mart 2008 tarihinde Kazanlı sahasında oynanan ve maçın 68 dakikasında hakem tarafından tatil edilen Kazanlı id.yurdu bld-T.Gençlerbirliği 2.küme büyükler maçı 1-2 T.Gençlerbirliği lehine kaldığı dakika ve skordan 12 Nisan 2008 tarihinde saat 11,00 da Kazanlı sahasında oynanmasına.
6-29 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Sosyal hiz.spor-Dikilitaş bld 2.küme büyükler erteleme maçı 15 Nisan 2008 tarihinde saat 14,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
7-30 Mart 2008 tarihinde Üç ocak sahasında oynanan maçın 72.Dakikasında tatil olan Osmaniye spor-Tece spor 2.küme büyükler maçı 2-2 skordan ve kaldığı dakikadan itibaren 17 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Davultepe sahasında oynanmasına.
8-Tece spor 3 forma 1404344 lisans nolu Cihan TEZUÇAR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Sosyal hiz.spor 12 forma 1422285 lisans nolu Niyazi BALTA Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-Çeşmeli spor 15 forma 127110 lisans nolu Hüseyin KÜPÜÇ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Osmaniye spor 4 forma 1424425 liasns nolu Özkan ŞAHİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :08/04/2008
Karar No : 08

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-01/02/05/06 Nisan Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Atakent bld(2)Bozyazı bld(3)-E.Gençlerbirliği(3)Silifke id.yurdu(1)-Mut Esnaf spor(1)Kargıpınarı bld(3)-Davultepe bld(0)Taşucu spor(0)-Sosyal hiz.spor(2)Telekom spor(2)-Yol spor(0)Süp.Aslanlar(1)-Tece spor(3)Yenişehir spor(1)-Yeşilkuyu spor(0)T.Gençlerbirliği(4)-Tarsus spor(2)Tarsusgücü(2)-Bozyazı bld(2)Kargıpınarı bld(2)-Çavuşbucağı(3)Mut esnaf(2)-Silifke id.yurdu(3)Davultepe bld(1)-Atakent bld(2)E.Gençlerbirliği(3)-Bahçeli bld(6)Dikilitaş bld(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 25 Mart 2008 tarihinde Bahçeli sahasında oynanamsı gereken Bahçeli bld-Yenişehri spor 2.küme genç erteleme maçı 16 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Bahçeli sahasında oynanmasına.
3-13 Nisan 2008 tarihinde saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanamsı gereken telekom spor-bahçeli bld 2.küme genç maçı aynı tarihte saat 12,00 da Yenişehri sahasıdna oynanmasına.
4-Bozyazı bld 5 forma 1436646 liasns nolu Onur BOZOĞLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
5-Kazanlı İ.Y.Bld spor takımının 08 Nisan 2008 tarihli dilekçesine istinaden 2.küme gençler müsabakalarına çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 28 ,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
6-Davultepe bld 3 forma 1424375 liasns nolu Kazım YILMAZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-Atakent bld 1 forma 1438691 lisans nolu Hüsnü YILDIZ Rakibine yumruk atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Bozyazı bld 3 forma 1425978 liasns nolu Musa KELLECİ rakibine şiddetli ve sakatlamaya yönelik tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevke dilmesine.
9-Davultepe bld spor 11 forma 1436167 liasns nolu H.ferhat ERŞAHİN Maç bittikten sonra maçın hakemine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Yol spor 10 forma 1419591 lisans nolu Abidin BAKKAL Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Tarsusgücü 10 forma 1416354 lisans nolu Oğuzhan AYDIN Rakibine küfür edip ihraç olduğunadn ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :08/04/2008
Karar No : 02

Minikler ve Mini MiniklerTertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-01/02/03/04/05/06 Nisan Tarihlerinde oynanan Minikler Müsabakalarında Gençlerbirliği(3) Davultepe bld(0)-K.Milliye spor(9)Karacailyas bld(0)-Köy hiz.spor(6)Tece spor(4)-Berdan spor(1)Tarsus id.yurdu(7)-Kanal spor(0)T.Toros spor(4)-Mersin id.yurdu(10)M.Gücü C.Topel(0)-Cam spor(0)Millieğitim spor(2)-M.Gücü C.Topel(3)Sosyal hiz.spor(0)-Karacailyas bld(2)İçel spor(1)-Akdeniz bld(2)Mersin id.yurdu(2)-Cam spor(1)K.Milliye spor(3)-Galata spor(9)Köy hiz.spor(2)-Çift.Adonis(0)Meski spor(8)-Tarsus id.yurdu(5)Kanal spor(2)-Millieğitim spor(3) Dikilitaş bld(0)-Tarsus bld(17)T.Gençlerbirliği(0)-Mut id.yurdu(0)Silifke id.yurdu(1)-Tedaş spor(3)E.Gençlerbirliği(0)-Reşadiye spor(1)T.Toros spor(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 01/02/03 Nisan 2008 tarihlerinde oynanması gereken İçel spor-Çift.Adonis/Toroslar bld-Yenişehir spor/Sosyal hiz.spor-Galata spor/Tarsus bld-Reşadiye spor/Mezitli spor-Telekom spor /Dikilitaş bld-Meski spor Minikler maçı ileri bir tarihte oynanmasına.
3-05 Nisan 2008 Tarihinde oynanması gereken Millieğitim-Dikilitaş bld spor Minikler müsabakasında Dikilitaş bld spor tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmediğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Millieğitim spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Dikilitaş bld.spor takımının mevcut puanı olmadığından alacağı galibiyet kadar tenzil edilmesine.
4-Minikler futbol ligine katılmayacağını bildiren Davultepe bld spor ve Tarsusgücü takımlarının F.M.T nın 28 a Maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
5-12 Nisan 2008 tarihinde saat 17,00 da 100.Yıl sahasında oynanamsı gereken T.gençlerbirliği-Reşadiye spor Minikler maçı aynı tarih ve sahada saat 16,00 da oynanmasına.
6-12 Nisan 2008 Tarihinde saat 13,00 da Köy hiz.sahasında oynanamsı gereken Köy hiz.spor-M.Gücü C.Topel Minikler maçı aynı tarih ve sahada saat 09,30 da oynanmasına.
7-12 Nisan 2008 tarihinde saat 13,00 da 100.Yıl sahasında oynanması gereken T.Toros spo9r-tarsus id.yurdu Minikler maçı aynı tarih ve sahada saat 14,15 de oynanmasına.
8-12 Nisan 2008 tarihinde saat 14,15 de 100.yıl sahasında oynanamsı gereken berdan spor-tarsus bld Minikler maçı aynı tarih ve sahada saat 13,00 da oynanmasına.
9-12 Nisan 2008 tarihinde saat 11,30 da Köy hiz. sahasında oynanması gereken Tece spor-Galata spor Minikler maçı aynı tarih ve sahada saat 11,00 da oynanmasına.
10-13 Nisan 2008 tarihinde osmaniye sahasında oynanamsı gereken Tedaş spor-Mezitli spor Mini Minikler maçı görülen lüzum üzerine ileri bir tarihte oynanmasına.
11-Reşadiye spor yöneticisi Tuncay BEYCEOĞLU Maçın hakemine vurmaya teşebbüs hakaret ve tehdit ettiğinden ceza kuruluna sevk edilemsine.
12-Reşadiye spor 15 forma 1439331 lisans nolu Tahsin YILMAZ açın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
13-Reşadiye spor 1 forma 1433986 lisans nolu Erdi YAŞAR Maçın hakemine hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye



2007 – 2008 SEZONU 30. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
09/04/2008 13:30 MERSİN İD.YURDU ADANA SPOR SÜPER GENÇ BAHÇELİ
2
12/04/2008 12:00 OSMANİYE SPOR ÇINAR SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
3
12/04/2008 14:00 SÜP.ASLANLAR TECE SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
4
12/04/2008 16:00 SOSYAL HİZ.SPOR ÇEŞMELİ SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
5
12/04/2008 16:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ ARPAÇBAHŞİŞ BL 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
6
12/04/2008 16:00 DİKİLİTAŞ BLD YOL SPOR 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
7
12/04/2008 16:00 TARSUS SPOR YILDIRIM SPOR 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
8
12/04/2008 16:00 KARGIPINARI BLD ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME GENÇ KARGIPINARI
9
12/04/2008 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ TARSUS İD.YURDU B GENÇ P.OFF Y.FİN. KARACAİLYAS
10
12/04/2008 17:00 TEDAŞ SPOR TARSUS BLD B GENÇ P.OFF Y.FİN. BAHÇELİ
11
12/04/2008 16:00 SİLİFKE BLD GALATA SPOR 1.KÜME BÜYÜK P.OF SİLİFKE Ş.ST.
12
12/04/2008 16:00 YENİCE BLD KANAL SPOR 1.KÜME BÜYÜK P.OF YENİCE
13
12/04/2008 16:00 YENİŞEHİR SPOR TOROSLAR BLD 2.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
14
12/04/2008 09:30 KÖY HİZ.SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
15
12/04/2008 11:00 TECE SPOR GALATA SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
16
12/04/2008 14:30 İÇEL SPOR CAM SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
17
12/04/2008 16:00 K.MİLLİYE SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
18
12/04/2008 09:30 SOSYAL HİZ.SPOR AKDENİZ BLD MİNİKLER AKDENİ SAHASI
19
12/04/2008 11:00 DİKİLİTAŞ BLD ÇİFT.ADONİS MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
20
12/04/2008 12:30 TELEKOM SPOR TOROSLAR BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
21
12/04/2008 14:00 GENÇLERBİRLİĞİ MEZİTLİ SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
22
12/04/2008 15:30 MESKİ SPOR KARACAİLYAS BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
23
12/04/2008 13:00 BERDAN SPOR TARSUS BLD MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
24
12/04/2008 14:15 T.TOROS SPOR TARSUS İD.YURDU MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
25
12/04/2008 16:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ REŞADİYE SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
26
12/04/2008 13:00 M.GÜCÜ C.TOPEL CAM SPOR BAYANLAR T.S.G.ST.
27
12/04/2008 16:00 KAZANLI İD.Y.BLD T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK KAZANLI
28
13/04/2008 11:00 M.GÜCÜ C.TOPEL TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
29
13/04/2008 12:00 TELEKOM SPOR BAHÇELİ BLD 2.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
30
13/04/2008 11:00 TÜRKOCAĞI SPOR KARGIPIANRI BLD 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
31
13/04/2008 16:00 ÇİFT.ADONİS DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK ÇİFTLİK
32
13/04/2008 16:00 SİLİFKE BLD TEDAŞ SPOR MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
33
13/04/2008 17:15 E.GENÇLERBİRLİĞİ MUT İD.YURDU MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
34
13/04/2008 16:00 ÇAVUŞBUCAĞI SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
35
13/04/2008 14:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ BOZYAZI BLD 2.KÜME GENÇ ERDEMLİ
36
13/04/2008 16:00 KOCAHASANLI SPOR ALATA SPOR 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
37
13/04/2008 16:00 BOLATLI SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
38
13/04/2008 16:00 DAVULTEPE BLD ATAKENT BLD 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
39
13/04/2008 16:00 MUT ESNAF SPOR TAŞUCU SPOR 2.KÜME GENÇ MUT BARABAN
40
13/04/2008 13:00 GALATA SPOR T.TOROS SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF BAHÇELİ
41
13/04/2008 16:00 Y.ANAMUR SPOR K.MİLLİYE SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
42
13/04/2008 16:00 ADANALIOĞLU BLD İÇEL SPOR 1.KÜME BÜYÜK P.OF ADANALIOĞLU
43
13/04/2008 14:00 İÇEL SPOR TOROSLAR BLD MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
44
13/04/2008 16:30 TARSUS İD.YURDU TARSUS BLD MİNİ MNİKLER TOROS
45
13/04/2008 17:30 T.TOROS SPOR BERDAN SPOR MİNİ MİNİKLER TOROS
46
14/04/2008 17:00 MİLLİEĞİTİM ÇİFT.ADONİS MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
47
14/04/2008 13:00 B GENÇ P.OFF FİNAL B GENÇ P.OFF FİNAL B GENÇ P.OFF FİNAL T.S.G.ST.
48
15/04/2008 15:00 KARACAİLYAS BLD DİKİLİTAŞ BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
49
15/04/2008 16:30 M.GÜCÜ C.TOPEL TECE SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
50
15/04/2008 18:00 K.MİLLİYE SPOR İÇEL SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
51
15/04/2008 14:30 SOSYAL HİZ.SPOR DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
52
16/04/2008 15:00 AKDENİZ BLD KÖY HİZ.SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
53
16/04/2008 18:00 YENİŞEHİR SPOR TELEKOM SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
54
16/04/2008 16:00 BAHÇELİ BLD YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME GENÇ BAHÇELİ
55
16/04/2008 15:30 TARSUS İD.YURDU REŞADİYE SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
56
16/04/2008 16:00 MUT İD.YURDU SİLİFKE BLD MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
57
16/04/2008 17:15 SİLİFKE İD.YURDU E.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
58
16/04/2008 17:30 TOROSLAR BLD MİLLİEĞİTİM MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
59
17/04/2008 16:00 OSMANİYE SPOR TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
60
17/04/2008 15:00 CAM SPOR MESKİ SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
61
17/04/2008 16:30 MERSİN İD.YURDU SOSYAL HİZ.SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
62
17/04/2008 18:00 TOROSLAR BLD GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
63
17/04/2008 15:30 TARSUS BLD KANAL SPOR MİNİKLER 100.YIOL F.SODAN
64
17/04/2008 17:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ BERDAN SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
65
18/04/2008 16:00 AKDENİZ BLD GALATA SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
66
18/04/2008 18:00 SİLİFKE İD.YURDU MEZİTLİ SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
67
           
68
           
69
           
70
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı