Karar Tarihi :11/03/2008
Karar No : 25

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi. Untitled Document

Karar Tarihi :11/03/2008
Karar No : 25

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-05/08/09 Mart 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında Oynanan Meski spor(1)Erdemli bld(0)-Taşucu spor(1)Tarsus bld(2)-Akdeniz bld(2)K.Milliye spor(1)-Bozyazı bld(1)Toroslar bld(7)-Karacailyas bld(3)Y.Anamur spor(0)-Telekom spor(1)Köy hiz.spor(1)-Köy hiz.spor(1)Bozyazı bld(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 09 Mart 2008 Tarihinde Karacailyas sahasında oynanması gereken Karacailyas bld-Y.Anamur spor Süper lig müsabakasında Y.Anamur spor takımının müsabaka listesini imzalayacak antrenör ve idarecisinin olmaması nedeni ile F.M.T nın 27 k Maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Karacailyas bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine.
3-15 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Üç ocak sahasında oynanması gereken K.Milliye spor-Taşucu spor Süper lig müsabakası diğer müsabakayı ilgilendirdiğinden dolayı 16 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Üç Ocak sahasında oynanmasına.
4-16 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 de 100.Yıl sahasında oynanması gereken Tarsus bld spor-Bozyazı bld spor Süper lig müsabakasına Bozyazı bld spor takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya gelmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılmasına tarsus bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Bozyazı bld spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
5-16 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Koray AYDIN sahasında oynanamsı gereken Toroslar bld spor-Yol spor Süper lig maçı görülen lüzum üzerine 15 Mart 2008 tarihinde saat 14,30 da Koray AYDIN stadında oynanmasına.
6-Taşucu spor 1 forma 144815 lisans nolu Ali ARI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-Tarsus bld spor 9 forma 1416000 lisans nolu Ali İhsan YALÇIN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.


Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 11/03/2008
Karar No : 21

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- Tarihinde oynanan 1.küme gençler müsabakalarında Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 16 Mart 2008 Tarihinde saat 15,30 da Bahçeli sahasıdna oynanması gereken Gençlerbirliği-Cam spor A Genç P.Off müsabakası görülen lüzum üzerine aynı gün saat 11,30 da Üç Ocak sahasında oynanmasına.
3-16 Mart 2008 Tarihinde saat 15,30 da Bahçeli sahasında oynanması gereken T.Toros spor-Galata spor 1.küme genç p.off müsabakası görülen lüzum üzerine aynı gün aynı sahada saat 13,30 da oynanmasına.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi : 11/03/2008
Karar No : 23

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 09 Mart2008 Tarihinde oynanan B Gençler müsabakalarında Cam spor(1)K.Milliye spor(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-09 Mart 2008 Tarihinde oynanması gereken Tedaş spor-Tarsus id.yurdu / Tarsus bld-Gençlerbirliği B Genç playoff müsabakaları oynanacak sahanın hazır olmadığından oynanmamış olup bu müsabakalar ileri bir tarihte oynanmasına.
3-15 Mart 2008 Tarihinde saat 13,00 da M.Özcan sahasında oynanması gereken Cam spor-Tedaş spor B Genç P.Off müsabakası sahanın hazır olmadığından aynı gün aynı saatte Karacailyas sahasında oynanmasına.
4-16 Mart 2008 tarihinde Karacailyas sahasında oynanması gereken K.Milliye-Tarsus id.yurdu B Genç müsabakası görülen lüzum üzerine 17 Mart 2008 tarihinde saat 13,30 da T.S.G.St da oynanmasına.
5-15 Mart 2008 Tarihinde saat 15,00 da M.Özcan sahasında oynanamsı gereken Erdemli bld-Gençlerbirliği B Genç P.off maçı sahanın hazır olmadığından aynı gün saat 11,00 da Yenişehir sahasında oynanmasına.
6-20 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Üç ocak sahasıdna oynanamsı gereken tarsus id.yurdu- Cam spor B Genç P.Off müsabakası sahanın dolu olması nedeni iel bu müsabaka aynı gün aynı saatte Bahçeli sahasında oynanmasına.
7-Cam spor 6 forma 1420258 lisans nolu Orhun EROĞLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-K.Milliye spor 8 forma 1418440 lisans nolu Mertcan ÖZSOY rakip oyuncuya tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 11/03/2008
Karar No : 04

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-08/09 Mart 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Çeşmeli spor(0)Türkocağı spor(2)-Sosyal hiz.spor(0)M.Gücü C.Topel(6)-Boaltlı spor(2)Yenişehir spor(0)-Tarsus spor(0)Yeşilkuyu spor(0)-Silifke id.yurdu(2)Kocahasanlı spor(0)-E.gençlerbirliği(1) Çavuşbucağı(7)-Tece spor(2)Kargıpınarı bld(3)-Osmaniye spor(0)Çift.Adonis(1)-Aydıncık spor(3)Arapaçbahşiş bld(7) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-15 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Yeşilkuyu sahasında oynanamsı gereken Yeşilkuyu spor-kazanlı id.yurdu 2.Küme büyükler maçı Yeşilkuyu sahasının hazır olmamasından dolayı aynı gün ve aynı saatte Kazanlı sahasında oynanmasına.
3-08 Mart 2008 tarihinde Kazanlı sahasında oynanan Kazanlı id.yurdu -T.Gençlerbirliği 2.küme büyük maçının 68.Dakikasında skor 2-1 T.Gençlerbirliği lehine devam ederken Hakemin sakatlanması nedeni ile müsabaka oynanmamış olup bu müsabaka kaldığı yerden ve skordan (T.gençlerbirliği 10 kişi olarak) ileri bir tarihte oynanmasına.
4-09 Mart 2008 tarihinde oynanması gereken Dikilitaş bld-Çınar spor 2.küme büyükler maçı görülen lüzum üzerine ileri bir tarihte oynanmasına.
5-19 Mart 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında saat 15,30 da oynanması gereken Sosyal hiz.spor-Türkocağı 2.küme büyükelr mçaı aynı gün aynı saatte Üç Ocak sahasında oynanmasına.
6-Tece spor 9 forma 148045 lisans nolu Ümit GÜNER Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-Tece spor 16 forma 121873 lisans nolu Ferhat UYAR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-T.Gençlerbirliği 4 forma 1422055 lisans nolu Yusuf CEYLAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :11/03/2008
Karar No : 04

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-08/09 Mart Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Davultepe bld(3)Alata spor(1)-Süp.Aslanlar(3)Dikilitaş bld(0)-Atakent bld(0)Kargıpınarı bld(5)-Taşucu spor(1)Bozyazı bld(1)-Silifke id.yurdu(7)Çavuşbucağı(0)-Yol spor(4)Sosyal hiz.spor(1)-Bahçeli bld(3)Toroslar bld(0)-Yenişehir spor(0)Telekom spor(7)-Yeşilkuyu spor(3)Kazanlı id.y.bld(5)-Tarsus spor(1)Bolatlı spor(2)-E.Gençlerbirliği(0)Mut esnaf spor(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 15 mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Sosyal hiz.spor-Tece spor 2.küme genç müsabakası Sosyal hiz.spor takımının dilekçesine istinaden bu maçın aynı gün saat 13,00 de Üç Ocak sahasında oynanmasına.
3-09 Mart 2008 tarihinde Yenişehri sahasında oynanması gereken yenişehri spor-Telekom spor 2.küme genç maçı müsabaka 7-0 Telekom spor lehine devam ederken Yenişehri spor takımı sahada 6 kişi kaldığından F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 7-0 Telekom spor takımı lehine tescil edilmesine.
4-15 Mart 2008 tarihinde Üç ocak sahasında oynanması gereken Toroslar bld-Dikilitaş bld 2.küme genç maçı görülen lüzum üzerine aynı gün aynı sahada saat 11,00 da oynanmasına.
5-Bozyazı bld spor 5 forma 1436646 lisans nolu Onur BOZOĞLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Tarsus spordan 5 forma 1438123 lisans nolu Gökhan ÇIPLAK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-Tarsus spor 6 forma 1406072 liasns nolu Gökhan GÖK rakip idareciye küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Bolatlı spordan 3 forma 1431872 lisans nolu İsmail AMBAROĞLU Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
9-Bolatlı spordan 5 forma 1431868 liasns nolu Murat GÜNEŞ Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Bolatlı spor idarecisi Şahin TORUN Rakip oyunculara küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Yenişehir spor 6 forma 1438439 liasns nolu Eyim Gökhan ÖZYILMAZ Rakibine yumruk atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


2007 – 2008 SEZONU 26. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
15/03/2008
11:00
TOROSLAR BLD DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME GENÇ ÜÇ OCAK
2
15/03/2008
13:00
SOSYAL HİZ.SPOR TECE SPOR 2.KÜME GENÇ ÜÇ OCAK
3
15/03/2008
15:30
ÇINAR SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
4
15/03/2008
15:30
YEŞİLKUYU SPOR KAZANLI İ.Y.BLD 2.KÜME BÜYÜK KAZANLI
5
15/03/2008
11:30
ERDEMLİ BLD GENÇLERBİRLİĞİ B GENÇ P.OFF YENİŞEHİR
6
15/03/2008
15:30
YENİŞEHİR SPOR TARSUS SPOR 2.KÜME BÜYÜK YENİŞEHİR
7
15/03/2008
15:30
ALATA SPOR AYDINCIK SPOR 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
8
15/03/2008
15:30
TARSUSGÜCÜ T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ TOROS
9
15/03/2008
15:30
KARGIPINARI BLD E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ KARGIPINARI
10
15/03/2008
13:30
ÇAVUŞBUCAĞI ATAKENT BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
11
15/03/2008
15:30
TAŞUCU SPOR SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
12
15/03/2008
13:;00
CAM SPOR TEDAŞ SPOR B GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
13
15/03/2008
15:30
K.MİLLİYE SPOR Y.ANAMUR SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
14
15/03/2008
13:30
MERSİN İD.YURDU GASKİ SPOR SÜPER GENÇ BAHÇELİ
15
15/03/2008
14:30
TOROSLAR BLD YOL SPOR SÜPER LİG KORAY AYDIN
16
15/03/2008
15:00
KANAL SPOR GALATA SPOR 1.KÜME BÜY.P.OFF 100.YIL F.SODAN
17
16/03/2008
11:30
GENÇLERBİRLİĞİ CAM SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF ÜÇ OCAK
18
16/03/2008
15:00
K.MİLLİYE SPOR TAŞUCU SPOR SÜPER LİG ÜÇ OCAK
19
16/03/2008
15:00
KÖY HİZ.SPOR MESKİ SPOR SÜPER LİG ÜNİVERSİTE
20
16/03/2008
11:00
ARPAÇBAHŞİŞ BLD SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
21
16/03/2008
13:00
KOCAHASANLI E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
22
16/03/2008
15:00
ERDEMLİ BLD AKDENİZ BLD SÜPER LİG ERDEMLİ
23
16/03/2008
11:30
MERSİN S.SPOR MUŞ S.SPOR İŞT ENGELLİ AHMET AYAS
24
16/03/2008
13:30
TELEKOM SPOR SÜP.ASLANLAR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
25
16/03/2008
15:30
TÜRKOCAĞI SPOR OSMANİYE SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
26
16/03/2008
15:30
ÇİFT.ADONİS SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME BÜYÜK ÇİFTLİK
27
16/03/2008
15:30
KARGIPINARI BLD ÇEŞMELİ SPOR 2.KÜME BÜYÜK KARGIPINARI
28
16/03/2008
15:30
SİLİFKE BLD. ADANALIOĞLU BL 1.KÜME BÜY.P.OFF SİLİFKE Ş.ST.
29
16/03/2008
13:30
İÇEL SPOR YENİCE BLD 1.KÜME BÜY.P.OFF DİKİLİTAŞ
30
16/03/2008
15:30
DİKİLİTAŞ BLD TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
31
16/03/2008
15:30
AKDENİZ TİMUR BOLATLI SPOR 2.KÜME BÜYÜK YENİCE
32
16/03/2008
13:30
T.TOROS SPOR GALATA SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF BAHÇELİ
33
16/03/2008
15:30
BAHÇELİ BLD YOL SPOR 2.KÜME GENÇ BAHÇELİ
34
16/03/2008
15:30
KAZANLI İ.Y.BLD TARSUS SPOR 2.KÜME GENÇ KAZANLI
35
16/03/2008
15:30
BOZYAZI BLD ALATA SPOR 2.KÜME GENÇ BOZYAZI
36
16/03/2008
15:30
MUT ESNAF SPOR DAVULTEPE BLD 2.KÜME GENÇ MUT
37
16/03/2008
15:00
MERSİN İD.YURDU TARSUS BLD B GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
38
17/03/2008
13:30
K.MİLLİYE SPOR TARSUS İD.YURDU B GENÇ P.OFF T.S.G.ST.
39
18/03/2008
13:00
TEDAŞ SPOR K.MİLLİYE SPOR B GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
40
18/03/2008
15:00
TARSUS BLD ERDEMLİ BLD B GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
41
19/03/2008
13:30
SOSYAL HİZ.SPOR TÜRKOCAĞI 2.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
42
19/03/2008
15:30
OSMANİYE SPOR KARGIPINARI BL 2.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
43
19/03/2008
15:30
TECE SPOR ÇINAR SPOR 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
44
20/03/2008
15:30
ÇEŞMELİ SPOR DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
45
20/03/2008
13:00
GENÇLERBİRLİĞİ MERSİN İD.YURDU B GENÇ P.OFF ÜÇ OCAK
46
20/03/2008
15:30
M.GÜCÜ C.TOPEL ÇİFT.ADONİS 2.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
47
20/03/2008
15:00
TARSUS İD.YURDU CAM SPOR B GENÇ P.OFF BAHÇELİ
48
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı