Karar Tarihi :13/05/2008
Karar No : 34

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-11 Mayıs 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Kanal spor(2)Silifke bld.(1)-Yenice bld(3)Adanalıoğlu bld(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-Adanalıoğlu bld spor takımının dilekçesine istinaden 1.küme büyükler p.off müsabakalarına çıkmayacaklarını bildirdiklerinden F.M.T nın 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakası olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 13/05/2008
Karar No : 13

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-10/11 Mayıs 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Çınar spor(2)Tece spor(3)-Türkocağı spor(5)Sosyal hiz.spor(3)-Çift.Adonis(1)M.Gücü C.Topel(4)-Dikilitaş bld(3) Çeşmeli spor(0)-Kargıpınarı bld(3)Osmaniye spor(0)-Tarsus spor(4)Yenişehir spor(2)-Kazanlı İ.Y. Bld(8)Yeşilkuyu spor(1)-Bolatlı spor(3)Akdeniz Timur(0)-Alata spor(2)Arpaçbahşiş bld(3)-Silifke id.yurdu(9)E.Gençlerbirliği(1)-Kocahasanlı spor(3)Bozyazı spor (0)-Çavuşbucağı(4)Aydıncık spor(3)-Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 11 Mayıs 2008 tarihinde oynanması Dikilitaş sahasında gereken Dikilitaş bld-Çeşmeli spor 2.küme büyükler maçına Çeşmeli spor takımının tayin ve ilan olunan saatte sahaya gelmediğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Dikilitaş bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Çeşmeli spor takımı 2.defa müsabakaya çıkmadığından F.M.T 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakası olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
3-11 mayıs 2008 tarihinde Kargıpınarı sahasında oynanamsı gereken Kargıpınarı bld-Osmaniye spor 2.küme büyükler maçına Osmaniye spor takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Kargıpınarı bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Osmaniye spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
4-17 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç Ocak sahasında oynanamsı gereken Osmaniye spor-Dikilitaş bld 2.küme büyükler maçı aynı atrihte saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
5-18 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç Ocak sahasında oynanması gereken M.Gücü C.Topel-Türkocağı spor 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
6-18 Mayıs 2008 tarihinde Silifke ş.st da oynanamsı gereken Silifke id.yurdu-Alata spor 2.küme büyükler maçı 21 Mayıs 2008 Tarihinde saat 16,00 da Silifke Ş.St da oynanmasına.
7-17 mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Erdemli sahasında oynanması gereken Arpaçbahşiş bld-Çavuşbucağı spor 2.küme büyükler maçı görülen lüzum üzerine ileri bir tarihte oynanmasına.
8-Yeşilkuyu spor takımının dilekçesine istinaden 2.küme büyükler müsabakalarına çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
9-17 Mayıs 2008 tarihinde Çiftlik sahasında oynanması gereken Çift.Adonis-Çınar spor 2.küme büyükler maçı görülen lüzum üzerine aynı tarih ve sahada saat 11,30 da oynanmasına.
10 -Çınar spor 2 forma 1418941 lisans nolu Harun PEHLİVAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Tece spor 10 forma 121868 lisans nolu İbrahim ERCİYAS Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :13/05/2008
Karar No : 13

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi. Untitled Document

Karar Tarihi :13/05/2008
Karar No : 34

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-11 Mayıs 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Kanal spor(2)Silifke bld.(1)-Yenice bld(3)Adanalıoğlu bld(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-Adanalıoğlu bld spor takımının dilekçesine istinaden 1.küme büyükler p.off müsabakalarına çıkmayacaklarını bildirdiklerinden F.M.T nın 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakası olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 13/05/2008
Karar No : 13

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-10/11 Mayıs 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Çınar spor(2)Tece spor(3)-Türkocağı spor(5)Sosyal hiz.spor(3)-Çift.Adonis(1)M.Gücü C.Topel(4)-Dikilitaş bld(3) Çeşmeli spor(0)-Kargıpınarı bld(3)Osmaniye spor(0)-Tarsus spor(4)Yenişehir spor(2)-Kazanlı İ.Y. Bld(8)Yeşilkuyu spor(1)-Bolatlı spor(3)Akdeniz Timur(0)-Alata spor(2)Arpaçbahşiş bld(3)-Silifke id.yurdu(9)E.Gençlerbirliği(1)-Kocahasanlı spor(3)Bozyazı spor (0)-Çavuşbucağı(4)Aydıncık spor(3)-Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 11 Mayıs 2008 tarihinde oynanması Dikilitaş sahasında gereken Dikilitaş bld-Çeşmeli spor 2.küme büyükler maçına Çeşmeli spor takımının tayin ve ilan olunan saatte sahaya gelmediğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Dikilitaş bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Çeşmeli spor takımı 2.defa müsabakaya çıkmadığından F.M.T 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakası olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
3-11 mayıs 2008 tarihinde Kargıpınarı sahasında oynanamsı gereken Kargıpınarı bld-Osmaniye spor 2.küme büyükler maçına Osmaniye spor takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Kargıpınarı bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Osmaniye spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
4-17 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç Ocak sahasında oynanamsı gereken Osmaniye spor-Dikilitaş bld 2.küme büyükler maçı aynı atrihte saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
5-18 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç Ocak sahasında oynanması gereken M.Gücü C.Topel-Türkocağı spor 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
6-18 Mayıs 2008 tarihinde Silifke ş.st da oynanamsı gereken Silifke id.yurdu-Alata spor 2.küme büyükler maçı 21 Mayıs 2008 Tarihinde saat 16,00 da Silifke Ş.St da oynanmasına.
7-17 mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Erdemli sahasında oynanması gereken Arpaçbahşiş bld-Çavuşbucağı spor 2.küme büyükler maçı görülen lüzum üzerine ileri bir tarihte oynanmasına.
8-Yeşilkuyu spor takımının dilekçesine istinaden 2.küme büyükler müsabakalarına çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
9-17 Mayıs 2008 tarihinde Çiftlik sahasında oynanması gereken Çift.Adonis-Çınar spor 2.küme büyükler maçı görülen lüzum üzerine aynı tarih ve sahada saat 11,30 da oynanmasına.
10 -Çınar spor 2 forma 1418941 lisans nolu Harun PEHLİVAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Tece spor 10 forma 121868 lisans nolu İbrahim ERCİYAS Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :13/05/2008
Karar No : 13

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-06/07/08/10/11 Mayıs Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Dikilitaş bld(0) Toroslar bld(3)-Yenişehir spor(3)Kaleköyü spor(0)-Yol spor(3)Bahçeli bld(0)- Kaleköyü spor(0) Süp.Aslanlar(3)-Telekom spor(3) Dikilitaş bld(0)-Toroslar bld(1)Yol spor(1)-Bahçeli bld(6)Tece spor(1)-Sosyal hiz.spor(6)Yenişehir spor(1)-Tarsusgücü(5)Yıldırım spor(0)-)Silifke id.yurdu(3) Taşucu spor(1)-Atakent bld(1) Çavuşbucağı(2)-E.Gençlerbirliği(0) Kargıpınarı bld(1) Davultepe bld(6)Mut Esnaf spor(0)-Alata spor(0)Bozyazı bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 18 Mayıs 2008 tarihinde saat 14,00 da hmet AYAS sahasında oynanması gereken Telekom spor-Toroslar bld 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 12,00 da oynanmasına.
3-20 mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç ocak sahasında oynanması gereken toroslar bld-Tece spor 2.küme genç maçı aynı tarih ve saatte Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
4-17 Mayıs 2008 tarihinde saat 12,00 da Erdemli sahasında oynanması gereken E.Gençlerbirliği-aşucu spor 2.küme genç maçı 21 Mayıs 2008 tarihinde saat 14,00 da aynı sahada oynanmasına.
5-17 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Süp.Aslanlar-Sosyal hiz.spor 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 10,00 da oynanmasına.
6-17 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Davultepe sahasında oynanması gereken Tece spor-Yol spor 2.küme genç maçı aynı tarihte saat 10,00 da aynı sahada oynanmasına.
7-13 Mayıs 2008 tarihinde Bozyazı sahasında oynanması gereken Bozyazı bld-Silifke İd.Yurdu 2.küme genç maçı Silifke İd.Yurdu spor takımının dilekçesine istinaden müsabakaya gitmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Bozyazı bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Silifke id.yurdu takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
8-Kocahasanlı spor takımının 14 Mayıs 2008 Tarihli dilekçesine istinaden 2.küme büyükler müsabakalarına çıkmayacaklarını bildirdiklerinden F.M.T nın 28,a maddesi gereğince liğden ihraç edilmesine bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
9-Yenişehir spor 7 forma 1438706 liasns nolu Yakup ASLAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-Atakent bld 9 forma 1432779 lisans nolu Hikmet USLU Kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemlerine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :13/05/2008
Karar No : 07

Minikler ve Mini MiniklerTertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-06/07/10/12 Mayıs Tarihlerinde oynanan Minikler Müsabakalarında Karacailyas bld(0)Meski spor(2)-Akdeniz bld(6)Sosyal hiz.spor(2)-Galata spor(7)Tece spor(1)-Reşadiye spor(11) T.Gençlerbirliği(1)-Tarsus bld(6)Berdan spor(0)-Cam spor(1)İçel spor(0)-Tarsus id.yurdu(2) T.Toros spor(3)-Meski spor(1)Cam spor(0)-Millieğitim spor(1)K.Milliye spor(4)-Gençlerbirliği (2)Toroslar bld(0)-Telekom spor(1)Yenişehir spor(3)-Sosyal hiz.spor(3)Mersin id.yurdu(8) -Çift.Adonis(0)Millieğitim spor(9)-M.Gücü C.Topel()Köy hiz.spor()-İçel spor(0) K.Milliye spor(8)-Köy hiz.spor(0)Akdeniz bld(3)-Kanal spor()Tarsus bld()-Berdan spor(9) T.Gençlerbirliği(0)-Reşadiye spor(2)Tarsus İd.Yurdu(9)-Tedaş spor(5)Silifke bld(1)-Mut id. yurdu (1) E.Gençlerbirliği(1)-Millieğitim spor(6)İçel spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 08/10 Mayıs Tarihlerinde oynanan Mini Minikler Müsabakalarında Millieğitim spor(3)Toroslar bld(2)-İçel spor(0)Köy hiz.spor(3)-Gençlerbirliği(3)Cam spor(3)-Berdan spor(1)T.Toros spor(3)-Tarsus bld(3)Tarsus id.yurdu(3)-Tedaş spor(0)Mezitli spor(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
3-11 Mayıs 2008 tarihinde oynanması gereken İçel spor-köy hiz.spor Mini Minikler müsabakasına İçel spor takımının dilekçesine istinaden müsabakaya çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Köy hiz.spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine İçel spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
4-08 Mayıs 2008 tarihinde osmaniye sahasında oynanması gereken Cam spor -Millieğitim Mini Minik Maçı 23 mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Osmaniye sahasında oynanmasına.
5-08 mayıs 2008 tarihinde Osmaniye sahasıdan oynanması gereken Köy hiz.spor-Gençlerbirliği Mini Minik maçı 23 Mayıs 2008 tarihinde saat 17,00 da Osmaniye sahasında oynanmasına.
6-08 mayıs 2008 tarihinde Osmanye sahasında oynanması gereken Toroslar bld-İçel spor Mini Minik maçı 23 Mayıs 2008 tarihinde saat 18,00 da Osmaniye sahasında oynanmasına.
7-17 Mayıs 2008 tarihinde saat 11,30 da Köy hiz. sahasında oynanması gereken Çift.Adonis-Cam spor minikler maçı aynı tarih ve sahada saat 17,30 da oynanmasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye



2007 – 2008 SEZONU 35. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
17/05/2008 10:00 SÜP.ASLANLAR SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
2
17/05/2008 12:00 OSMANİYE SPOR DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
3
17/05/2008 16:00 YENİŞEHİR SPOR KAZANLI İ.Y.BLD 2.KÜME BÜYÜK YENİŞEHİR
4
17/05/2008 11:30 ÇİFT.ADONİS ÇINAR SPOR 2.KÜME BÜYÜK ÇİFTLİK
5
17/05/2008 16:00 TARSUSGÜCÜ TARSUS SPOR 2.KÜME GENÇ TOROS
6
17/05/2008 14:00 SİLİFKE BLD İÇEL SPOR 1.KÜM.BÜY.P.OFF SİLİFKE Ş.ST.
7
17/05/2008 16:00 ATAKENT BLD SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
8
17/05/2008 10:00 TECE SPOR YOL SPOR 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
9
17/05/2008 16:00 YENİCE BLD GALATA SPOR 1.KÜM.BÜY.P.OFF YENİCE
10
17/05/2008 09:30 MESKİ SPOR İÇEL SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
11
17/05/2008 12:30 GALATA SPOR AKDENİZ BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
12
17/05/2008 17:00 YENİŞEHİR SPOR GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
13
17/05/2008 18:00 TOROSLAR BLD MEZİTLİ SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
14
17/05/2008 10:00 KÖY HİZ.SPOR SOSYAL HİZ.SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
15
17/05/2008 15:00 KARACAİLYAS BLD MİLLİEĞİTİM MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
16
17/05/2008 16:30 TECE SPOR MERSİN İD.YURDU MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
17
17/05/2008 17:30 ÇİFT.ADONİS CAM SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
18
17/05/2008 13:00 KANAL SPOR BERDAN SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
19
17/05/2008 15:30 TARSUS İD.YURDU TARSUS BLD MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
20
17/05/2008 17:00 T.TOROS SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER 100.YIL.F.SODAN
21
17/05/2008 16:00 MUT İD.YURDU TEDAŞ SPOR MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
22
17/05/2008 18:00 SİLİFKE İD.YURDU SİLİFKE BLD MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
23
18/05/2008 13:00 TARSUS İD.YURDU T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER TOROS
24
18/05/2008 14:15 T.TOROS SPOR TARSUS BLD MİNİ MİNİKLER TOROS
25
18/05/2008 09:30 MİLLİEĞİTİM GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
26
18/05/2008 10:30 İÇEL SPOR CAM SPOR MİNİ MİNİKELR OSMANİYE
27
18/05/2008 11:30 KÖY HİZ.SPOR TOROSLAR BLD MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
28
18/05/2008 17:00 AKDENİZ BLD MEZİTLİ SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
29
18/05/2008 12:00 TELEKOM SPOR TOROSLAR BLD 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
30
18/05/2008 14:00 M.GÜCÜ C.TOPEL TÜRKOCAĞI 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
31
18/05/2008 16:00 SOSYAL HİZ.SPOR KARGIPINARI BLD 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
32
18/05/2008 16:00 DAVULTEPE BLD ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
33
18/05/2008 16:00 TARSUS SPOR AKDENİZ TİMUR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
34
18/05/2008 16:00 YENİŞEHİR SPOR BAHÇELİ BLD 2.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
35
18/05/2008 16:00 MUT ESNAF SPOR BOZYAZI BLD 2.KÜME GENÇ MUT
36
19/05/2008 17:00 TEDAŞ SPOR AKDENİZ BLD MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
37
19/05/2008 18:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ MERSİN İD.YURDU MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
38
19/05/2008 17:30 MEZİTLİ SPOR YENİŞEHİR SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
39
19/05/2008 19:00 GENÇLERBİRLİĞİ TELEKOM SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
40
20/05/2008 15:00 SOSYAL HİZ.SPOR TECE SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
41
20/05/2008 16:30 MERSİN İD.YURDU GALATA SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
42
20/05/2008 18:00 AKDENİZ BLD M.GÜCÜ C.TOPEL MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
43
20/05/2008 14:00 REŞADİYE SPOR KANAL SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
44
20/05/2008 15:15 BERDAN SPOR T.TOROS SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
45
20/05/2008 16:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ TARSUS İD.YURDU MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
46
20/05/2008 15:00 MİLLİEĞİTİM MESKİ SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
47
20/05/2008 17:30 K.MİLLİYE SPOR ÇİFT.ADONİS MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
48
20/05/2008 19:00 CAM SPOR KARACAİLYAS BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
49
20/05/2008 16:00 TEDAŞ SPOR SİLİFKE İD.YURDU MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
50
20/05/2008 17:15 SİLİFKE BLD E.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
51
20/05/2008 16:00 TOROSLAR BLD TECE SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
52
21/05/2008 16:00 YOL SPOR YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
53
21/05/2008 16:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ T.TOROS SPOR MİNİ MİNİKLER TOROS
54
21/05/2008 17:30 TARSUS BLD BERDAN SPOR MİNİ MİNİKLER TOROS
55
21/05/2008 16:00 SİLİFKE İD.YURDU ALATA SPOR 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
56
21/05/2008 14:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ TAŞUCU SPOR 2.KÜME GENÇ ERDEMLİ
57
21/05/2008 16:00 MEZİTLİ SPOR GALATA SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
58
22/05/2008 16:00 BAHÇELİ BLD SÜP.ASLANLAR 2.KÜME GENÇ BAHÇELİ
59
22/05/2008 16:00 KÖY HİZ.SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
60
22/05/2008 17:00 TOROSLAR BLD CAM SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
61
22/05/2008 18:00 İÇEL SPOR GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
62
23/05/2008 16:00 CAM SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
63
23/05/2008 17:00 KÖY HİZ.SPOR GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
64
23/05/2008 18:00 TOROSLAR BLD İÇEL SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
65
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı