Karar Tarihi :15/01/2008
Karar No : 17

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 12/13 Ocak 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında oynanan Meski spor(2)Toroslar bld(3)-Bozyazı bld(1)Taşucu spor(1)Karacailyas bld(6)K.Milliye spor(0)-Telekom spor(0)Tarsus bld (2)-Erdemli bld(0)Y.Anamur spor(0)-Yol spor(0)Akdeniz bld(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
12/13 Ocak 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme A-B-C Guruplarında oynanan Galata spor(2) Tarsusgücü(0)-Kaleköyü spor(1)Mut esnaf spor(1)-Mut id.yurdu(3)Kanal spor(1)-Süp.Aslanlar(1)İçel spor(2)-Gençlerbirliği(2)Y.Taşkent bld(1)-Berdan spor(3)Reşadiye spor(2)-Yıldırım spor(2)Cam spor (5)-Gözne bld(2)Demirtaşgüc(2)-S.Kağıt spor(1)Huzurkent bld(7)-Atakent bld(2)Gülek bld(1)-Adanalıoğlu bld(2)T.Toros spor(0)-Davultepe bld(3)Yenice bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-20 Ocak 2008 tarihinde Dikilitaş sahasında oynanması gereken İçel spor-Galata spor 1.küme büyükler maçı aynı tarih ve sahada saat 11,30 da oynanmasına.
3-20 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Y.Taşkent sahasında oynanması gereken Y.Taşkent bld-Adanalıoğlu bld 1.küme büyükler maçı görülen lüzum üzerine 19 Ocak 2008 tarihinde aynı sahada saat 14,00 da oynanmasına.
4-13 Ocak 2008 tarihinde Silifke Ş.Stadyumunda oynanan S.Kağıt spor -Huzurkent bld 1.küme büyükler müsabakasında Ersel EREN isimli futbolcunun yerine Sedat isimli başka bir şahsın oynadığına dair S.Akdeniz spor takımının görüntü kaydı ile yaptığı itiraz neticesi ve Ersel EREN isimli sporcunun komitemize vermiş olduğu sözlü ve yazılı dilekçesine istinaden söz konusu sporcunun Ersel EREN olmadığı tespit edildiğinden S.Kağıt sporun F.M.T nın 28,d maddesi gereği ve daha önceden aynı kulübün aynı suçu işlediğinden S.Kağıt spor takımının 7-0 hükmen mağlup edilmesine ve bir sezonda ikinci defa hükmen mağlubiyeti olduğundan bir alt kümeye düşürülmesine,bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3puan verilmesine.
5- Yenice bld 13 forma 140635 lisans nolu Kaplan ATEŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Berdan spor 2 forma 123626 lisans nolu Fatih KARA Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-Berdan spor 9 forma 1412928 lisans nolu İsa ELMASTAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Y.Taşkent bld 11 forma 1418581 lisans nolu Sinan ÇOBANOĞLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Gençlerbirliği 6 forma 1411901 lisans nolu Ayhan ÖZİNAL Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-T.Toros spor 9 forma 1406448 lisans nolu Hayrettin KARAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Akdeniz bld spordan 3 forma 108840 lisans nolu Cengiz SANCAK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Demirtaşgücü 3 forma 146762 lisans nolu Osman TÜMAY Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Berdan spor 12 forma 1437088 lisans nolu Celal ÇELİK Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
13-Reşadiye spor teknik sorumlusu Mehmet ERTANIROĞLU Rakip takım yöneticisine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
14-Berdan spor idarecisi Faruk ŞENATAK Rakip takım teknik sorumlusuna küfür ettiğinden cezakuruluna sevk edilmesine.
15-Mut id.yurdu 10 forma 136731 lisans nolu Ramazan SAYDAM Rakibine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
16-S.Kağıt spor idarecisi Serdar ÇAMURCUOĞLU sahte oyuncu oynattığından ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 15/01/2008
Karar No : 13

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 08/09/10 Ocak 2008 Tarihinde oynanan 1.küme gençler müsabakalarında Erdemli bld(0) T.Toros spor(5)-Demirtaşgücü(0)Akdeniz bld(4)-Osmaniye spor(0)İçel spor(6)-Gençlerbirliği (4) Reşadiye spor(0)-Silifke bld(2)Y.Anamur spor(2)-Çift.Adonis(2)Meski spor(8)-Galata spor(2) M.Gücü C.Topel(1)-Y.Taşkent bld(0)Tarsus bld(4)-Kanal spor(0)Köy hiz.spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 15 Ocak 2008 tarihinde oynanması gereken Y.Anamur spor-Mut id.yurdu 1.küme genç maçında Mut id.yurdu takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya gitmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Y.Anamur spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Mut id.yurdu takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3-22 Ocak 2008 Tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken İ.çel spor-M.Gücü C.Topel 1 küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 14,30 da oynanmasına.
4-24 Ocak 2008 tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Gençlerbirliği -Çift.Adonis 1.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 14,30 da oynanmasına.
5-23 Ocak 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Demirtaşgücü-Köy hiz.spor 1.küme genç maçı görülen lüzum üzerine ileri bir tarihte oynanmasına.
6-24 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Osmaniye spor-Tarsus bld 1.küme genç maçı aynı tarih ve saatte Yenişehir sahasında oynanmasına.
7-Reşadiye spor 3 forma 1424765 lisans nolu Duran ÜSTÜNDAĞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Reşadiye spor 9 forma 1436348 lisans nolu Engin ALTUN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Çift.Adonis spor 4 forma 1416402 lisans nolu Ahmet ELHULİNSUNİ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-Köy hiz.spor 2 forma 1436877 lisans nolu Ahmet YILMAZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Reşadiye spor Teknik sorumlusu Murat BOZKURT Maçın hakemine sözlü hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Çift.Adonis spor 1 forma 1430837 lisans nolu İbrahim BARAN Maçın yardımcı hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi :15/01/2008
Karar No : 17

Yıldızlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 12/13 Ocak 2008 Tarihinde oynanan Yıldızlar müsabakalarında Toroslar bld(0)Gençlerbirliği(4)-Karacailyas bld(13)M.Gücü C.Topel(0)-Galata spor(2)Mezitli spor(2)-İçel spor(0)Yol spor(3)-Tarsus bld(6)Huzurkent bld(1)-Cam spor(0)Akdeniz bld(0)-Çift.Adonis(1)Sosyal hiz.spor(3)-Kanal spor(0) T.Gençlerbirliği(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-19 Ocak 2008 tarihinde saat 10,30 da Silifke Ş.St da oynanması geerken taşucu spor-Tedaş spor yıldızlar maçı aynı tarih ve sahada saat 13,00 da oynanmasına.
3-20 ocak 2008 tarihinde saat 11,00 da Dikilitaş sahasında oynanması gereken Yol spor-Cam spor yıldızlar maçı 19 ocak 2008 tarihinde saat 11,00 da Yenişehir sahasında oynanmasına.
4-20 Ocak 2008 tarihinde saat 10,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Galata spor-Mersin id.yurdu Yıldızlar maçı aynı tarihte saat 09,30 da Dikilitaş sahasında oynanmasına.
5-23 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken M.Gücü C. Topel -Çift.Adonis Yıldızlar maçı 19 ocak 2008 tarihinde saat 11,00 da Çiftlik sahasında oynanmasına.
6-09 Aralık 2007 tarihinde Çiftlik sahasında oynanması gereken Çift.Adonis-Karacailyas bld yıldızlar maçı 21 ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Çiftlik sahasında oynanmasına.
7-09 Aralık 2007 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Gençlerbirliği-K.Milliye spor yıldızlar maçı 25 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
8-12 Ocak 2008 tarihinde Erdemli sahasında oynanması gereken tedaş spor-Mut id.yurdu Yıldızlar maçı 25 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Erdemli sahasında oynanmasına.
9-12 Ocak 2008 tarihinde Tarsus 1 Nl. sahada oynanması gereken Kanal spor-T.Gençlerbirliği yıldızlar maçında Kanal spor takımının müsabaka listesini imzalayan yöneticinin sahada bulunmaması sonucu oynanmayan müsabakada F.M.T nın 27,k maddesi gereğince hükmen 3-0 mağlup edilmesine T.Gençlerbirliği takımına 3 gol 3 puan verilmesine. Kanal spor takımının 2.defa hükmen mağlup edilmesineden dolayı F.M.T nın 28,a mmaddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
8-Huzurkent bld 4 forma 1535755 lisans nolu Aykut METİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9- Huzurkent bld 6 forma 1435757 lisans nolu Mustafa TAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 15/01/2008
Karar No : 15

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 09/11/12/13/14 Ocak 2008 Tarihlerinde oynanan B Gençler müsabakalarında T.Toros spor(0)Tarsus bld(2)-Erdemli bld(1)Tedaş spor(2)-Toroslar bld(0)Gençlerbirliği(5)-Osmaniye spor(2)Çiftlik Adonis(5)-Cam spor(3)Telekom spor(0)-Yenice bld(0)T.Toros spor(4)-Tarsus bld (4)Berdan spor(0)-Huzurkent bld(1)Reşadiye spor(0)-Mut id.yurdu(3)Bozyazı bld(0)-Tarsus id. yurdu(2)Tarsusgücü(1)-Yol spor(0)Mersin id.yurdu(3)-T.Gençlerbirliği(0)Kanal spor(2)- Çift. Adonis(11)Toroslar bld(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 14 Ocak 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanamsı gereken Yol spor-Mersin id.yurdu B Genç maçı Yol spor takımı tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmediğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılmasına Mersin id.yurdu takımına 3 gol 3 puan verilmesine Yol spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3-19 Ocak 2008 tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Mersin id. yurdu-Meski spor B Genç maçı 18 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
4-19 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Dikilitaş sahasında oynanamsı gereken Yol spor Mezitli spor B Genç maçı 21 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
5-20 ocak 2008 tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken telekom spor-M.Gücü C.Topel B genç maçı aynı tarih ve saatte Yenişehir sahasında oynanmasına.
6-20 Ocak 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Akdeniz bld-K.Milliye spor B genç maçı aynı tarihte saat 12,00 da Üç ocak sahasında oynanmasına.
7-20 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Gençlerbirliği -Osmaniye spor B genç maçı aynı trarih ve sahada saat 09,30 da oynanmasına.
8-19 Ocak 2008 tarihinde saat 12,00 da Tarsus 1 nl.sahada oynanması gereken Kanal spor -Tarsus bld B genç maçı aynı tarihte saat 11,00 da 100.Yıl F.Sodan sahasında oynanmasına.
9-19 ocak 2008 tarihinde saat 10,00 da Tarsus 1 Nl.sahada oynanması gereken Berdan spor-T. Toros spor B Genç maçı aynı tarih ve sahada saat 12,00 da oynanmasına.
10-Osmaniye spor takımının 15 Ocak 2008 tarihli dilekçesine istinaden B genç müsabakalarına çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
8-Reşadiye spor 2 forma 1437396 lisans nolu Sercan KARATAŞOĞLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Berdan spor 7 forma 1419117 lisans nolu İsa İŞNAZ maçın hakemine küfür ve hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Berdan spor 3 forma 1428087 lisans nolu Hasan BAŞLI maçın hakemine küfür ve hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Tarsusgücü 3 forma 1423062 lisans nolu Mert Can ŞENER Rakibine ciddi faul yapıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Erdemli bld 5 forma 1423406 lisans nolu Ufuk GÖK Rakibine ciddi faul yapıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk eidlmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 

 



2007 – 2008 SEZONU 18. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
18/01/2008 14:30 MERSİN İD.YURDU MESKİ SPOR B GENÇ AHMET AYAS
2
19/01/2008 13:30 MEZİTLİ SPOR GAZİANTEP SPOR SÜPER GENÇ DAVULTEPE
3
19/01/2008 11:00 KANAL SPOR TARSUS BLD B GENÇ 100.YIL F.SODAN
4
19/01/2008 13:30 TARSUS İD.YURDU GASKİ SPOR SÜPER GENÇ 100.YIL F.SODAN
5
19/01/2008 11:00 M.GÜCÜ C.TOPEL ÇİFT.ADONİS YILDIZLAR ÇİFTLİK
6
19/01/2008 13:00 ÇİFT.ADONİS GALATA SPOR B GENÇ ÇİFTLİK
7
19/01/2008 10:30 SOSYAL HİZ.SPOR GENÇLERBİRLİĞİ YILDIZLAR AHMET AYAS
8
19/01/2008 14:00 HUZURKENT BLD GENÇLERBİRLİĞİ 1.KÜME BÜYÜK HUZURKENT
9
19/01/2008 13:00 TAŞUCU SPOR TEDAŞ SPOR YILDIZLAR SİLİFKE Ş.ST.
10
19/01/2008 14:00 Y.TAŞKENT BLD ADANALIOĞLU BLD 1.KÜME BÜYÜK YENİTAŞKENT
11
19/01/2008 14:00 GÜLEK BLD MUT İD.YURDU 1.KÜME BÜYÜK GÜLEK
12
19/01/2008 14:00 TARSUSGÜCÜ BAHÇELİ BLD 1.KÜME BÜYÜK TOROS
13
19/01/2008 14:00 TOROSLAR BLD KÖY HİZ.SPOR SÜPER LİG KORAY AYDIN
14
19/01/2008 12:00 BERDAN SPOR T.TOROS SPOR B GENÇ TARSUS 1 NL.
15
19/01/2008 14:00 REŞADİYE SPOR SÜP.ASLANLAR 1.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
16
19/01/2008 11:30 K.MİLLİYE SPOR TOROSLAR BLD YILDIZLAR ÜÇ OCAK
17
19/01/2008 14:00 K.MİLLİYE SPOR TELEKOM SPOR SÜPER LİG ÜÇ OCAK
18
19/01/2008 12:00 AKDENİZ BLD MEZİTLİ SPOR YILDIZLAR ADANALIOĞLU
19
19/01/2008 14:00 AKDENİZ BLD KARACAİLYAS BLD SÜPER LİG ADANALIOĞLU
20
19/01/2008 11:00 YOL SPOR CAM SPOR YILDIZLAR YENİŞEHİR
21
20/01/2008 12:00 TELEKOM SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL B GENÇ YENİŞEHİR
22
20/01/2008 14:00 CAM SPOR BERDAN SPOR 1.KÜME BÜYÜK YENİŞEHİR
23
20/01/2008 12:00 TARSUS İD.YURDU YENİCE BLD B GENÇ 100.YIL F.SODAN
24
20/01/2008 14:00 TARSUS BLD MESKİ SPOR SÜPER LİG 100.YIL F.SODAN
25
20/01/2008 14:00 TAŞUCU SPOR YOL SPOR SÜPER LİG SİLİFKE Ş.ST.
26
20/01/2008 14:00 BOZYAZI BLD ERDEMLİ BLD SÜPER LİG BOZYAZI
27
20/01/2008 09:30 GALATA SPOR MERSİN İD.YURDU YILDIZLAR DİKİLİTAŞ
28
20/01/2008 11:30 İÇEL SPOR GALATA SPOR 1.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
29
20/01/2008 12:00 REŞADİYE SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ B GENÇ TARSUS 1 NL.
30
20/01/2008 14:00 KANAL SPOR GÖZNE BLD 1.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
31
20/01/2008 12:00 AKDENİZ BLD K.MİLLİYE SPOR B GENÇ ÜÇ OCAK
32
20/01/2008 14:00 DEMİRTAŞGÜCÜ KALEKÖYÜ SPOR 1.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
33
20/01/2008 14:00 MUT ESNAF SPOR SİLİFKE BLD. 1.KÜME BÜYÜK MUT
34
20/01/2008 10:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ T.TOROS SPOR YILDIZLAR TOROS
35
20/01/2008 12:00 TARSUSGÜCÜ HUZURKENT BLD B GENÇ TOROS
36
20/01/2008 14:00 T.TOROS SPOR S.AKDENİZ SPOR 1.KÜME BÜYÜK TOROS
37
20/01/2008 12:00 DAVULTEPE BLD MUT İD.YURDU YILDIZLAR DAVULTEPE
38
21/01/2008 14:30 ÇİFT.ADONİS KARACAİLYAS BLD YILDIZLAR ÇİFTLİK
39
21/01/2008 14:30 YOL SPOR MEZİTLİ SPOR B GENÇ AHMET AYAS
40
22/01/2008 14:30 İÇEL SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL 1.KÜME GENÇ AHMET AYAS
Untitled Document

Karar Tarihi :15/01/2008
Karar No : 17

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 12/13 Ocak 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında oynanan Meski spor(2)Toroslar bld(3)-Bozyazı bld(1)Taşucu spor(1)Karacailyas bld(6)K.Milliye spor(0)-Telekom spor(0)Tarsus bld (2)-Erdemli bld(0)Y.Anamur spor(0)-Yol spor(0)Akdeniz bld(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
12/13 Ocak 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme A-B-C Guruplarında oynanan Galata spor(2) Tarsusgücü(0)-Kaleköyü spor(1)Mut esnaf spor(1)-Mut id.yurdu(3)Kanal spor(1)-Süp.Aslanlar(1)İçel spor(2)-Gençlerbirliği(2)Y.Taşkent bld(1)-Berdan spor(3)Reşadiye spor(2)-Yıldırım spor(2)Cam spor (5)-Gözne bld(2)Demirtaşgüc(2)-S.Kağıt spor(1)Huzurkent bld(7)-Atakent bld(2)Gülek bld(1)-Adanalıoğlu bld(2)T.Toros spor(0)-Davultepe bld(3)Yenice bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-20 Ocak 2008 tarihinde Dikilitaş sahasında oynanması gereken İçel spor-Galata spor 1.küme büyükler maçı aynı tarih ve sahada saat 11,30 da oynanmasına.
3-20 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Y.Taşkent sahasında oynanması gereken Y.Taşkent bld-Adanalıoğlu bld 1.küme büyükler maçı görülen lüzum üzerine 19 Ocak 2008 tarihinde aynı sahada saat 14,00 da oynanmasına.
4-13 Ocak 2008 tarihinde Silifke Ş.Stadyumunda oynanan S.Kağıt spor -Huzurkent bld 1.küme büyükler müsabakasında Ersel EREN isimli futbolcunun yerine Sedat isimli başka bir şahsın oynadığına dair S.Akdeniz spor takımının görüntü kaydı ile yaptığı itiraz neticesi ve Ersel EREN isimli sporcunun komitemize vermiş olduğu sözlü ve yazılı dilekçesine istinaden söz konusu sporcunun Ersel EREN olmadığı tespit edildiğinden S.Kağıt sporun F.M.T nın 28,d maddesi gereği ve daha önceden aynı kulübün aynı suçu işlediğinden S.Kağıt spor takımının 7-0 hükmen mağlup edilmesine ve bir sezonda ikinci defa hükmen mağlubiyeti olduğundan bir alt kümeye düşürülmesine,bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3puan verilmesine.
5- Yenice bld 13 forma 140635 lisans nolu Kaplan ATEŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Berdan spor 2 forma 123626 lisans nolu Fatih KARA Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-Berdan spor 9 forma 1412928 lisans nolu İsa ELMASTAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Y.Taşkent bld 11 forma 1418581 lisans nolu Sinan ÇOBANOĞLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Gençlerbirliği 6 forma 1411901 lisans nolu Ayhan ÖZİNAL Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-T.Toros spor 9 forma 1406448 lisans nolu Hayrettin KARAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Akdeniz bld spordan 3 forma 108840 lisans nolu Cengiz SANCAK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Demirtaşgücü 3 forma 146762 lisans nolu Osman TÜMAY Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Berdan spor 12 forma 1437088 lisans nolu Celal ÇELİK Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
13-Reşadiye spor teknik sorumlusu Mehmet ERTANIROĞLU Rakip takım yöneticisine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
14-Berdan spor idarecisi Faruk ŞENATAK Rakip takım teknik sorumlusuna küfür ettiğinden cezakuruluna sevk edilmesine.
15-Mut id.yurdu 10 forma 136731 lisans nolu Ramazan SAYDAM Rakibine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
16-S.Kağıt spor idarecisi Serdar ÇAMURCUOĞLU sahte oyuncu oynattığından ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 15/01/2008
Karar No : 13

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 08/09/10 Ocak 2008 Tarihinde oynanan 1.küme gençler müsabakalarında Erdemli bld(0) T.Toros spor(5)-Demirtaşgücü(0)Akdeniz bld(4)-Osmaniye spor(0)İçel spor(6)-Gençlerbirliği (4) Reşadiye spor(0)-Silifke bld(2)Y.Anamur spor(2)-Çift.Adonis(2)Meski spor(8)-Galata spor(2) M.Gücü C.Topel(1)-Y.Taşkent bld(0)Tarsus bld(4)-Kanal spor(0)Köy hiz.spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 15 Ocak 2008 tarihinde oynanması gereken Y.Anamur spor-Mut id.yurdu 1.küme genç maçında Mut id.yurdu takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya gitmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Y.Anamur spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Mut id.yurdu takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3-22 Ocak 2008 Tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken İ.çel spor-M.Gücü C.Topel 1 küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 14,30 da oynanmasına.
4-24 Ocak 2008 tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Gençlerbirliği -Çift.Adonis 1.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 14,30 da oynanmasına.
5-23 Ocak 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Demirtaşgücü-Köy hiz.spor 1.küme genç maçı görülen lüzum üzerine ileri bir tarihte oynanmasına.
6-24 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Osmaniye spor-Tarsus bld 1.küme genç maçı aynı tarih ve saatte Yenişehir sahasında oynanmasına.
7-Reşadiye spor 3 forma 1424765 lisans nolu Duran ÜSTÜNDAĞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Reşadiye spor 9 forma 1436348 lisans nolu Engin ALTUN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Çift.Adonis spor 4 forma 1416402 lisans nolu Ahmet ELHULİNSUNİ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-Köy hiz.spor 2 forma 1436877 lisans nolu Ahmet YILMAZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
11-Reşadiye spor Teknik sorumlusu Murat BOZKURT Maçın hakemine sözlü hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Çift.Adonis spor 1 forma 1430837 lisans nolu İbrahim BARAN Maçın yardımcı hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi :15/01/2008
Karar No : 17

Yıldızlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 12/13 Ocak 2008 Tarihinde oynanan Yıldızlar müsabakalarında Toroslar bld(0)Gençlerbirliği(4)-Karacailyas bld(13)M.Gücü C.Topel(0)-Galata spor(2)Mezitli spor(2)-İçel spor(0)Yol spor(3)-Tarsus bld(6)Huzurkent bld(1)-Cam spor(0)Akdeniz bld(0)-Çift.Adonis(1)Sosyal hiz.spor(3)-Kanal spor(0) T.Gençlerbirliği(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-19 Ocak 2008 tarihinde saat 10,30 da Silifke Ş.St da oynanması geerken taşucu spor-Tedaş spor yıldızlar maçı aynı tarih ve sahada saat 13,00 da oynanmasına.
3-20 ocak 2008 tarihinde saat 11,00 da Dikilitaş sahasında oynanması gereken Yol spor-Cam spor yıldızlar maçı 19 ocak 2008 tarihinde saat 11,00 da Yenişehir sahasında oynanmasına.
4-20 Ocak 2008 tarihinde saat 10,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Galata spor-Mersin id.yurdu Yıldızlar maçı aynı tarihte saat 09,30 da Dikilitaş sahasında oynanmasına.
5-23 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken M.Gücü C. Topel -Çift.Adonis Yıldızlar maçı 19 ocak 2008 tarihinde saat 11,00 da Çiftlik sahasında oynanmasına.
6-09 Aralık 2007 tarihinde Çiftlik sahasında oynanması gereken Çift.Adonis-Karacailyas bld yıldızlar maçı 21 ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Çiftlik sahasında oynanmasına.
7-09 Aralık 2007 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Gençlerbirliği-K.Milliye spor yıldızlar maçı 25 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
8-12 Ocak 2008 tarihinde Erdemli sahasında oynanması gereken tedaş spor-Mut id.yurdu Yıldızlar maçı 25 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Erdemli sahasında oynanmasına.
9-12 Ocak 2008 tarihinde Tarsus 1 Nl. sahada oynanması gereken Kanal spor-T.Gençlerbirliği yıldızlar maçında Kanal spor takımının müsabaka listesini imzalayan yöneticinin sahada bulunmaması sonucu oynanmayan müsabakada F.M.T nın 27,k maddesi gereğince hükmen 3-0 mağlup edilmesine T.Gençlerbirliği takımına 3 gol 3 puan verilmesine. Kanal spor takımının 2.defa hükmen mağlup edilmesineden dolayı F.M.T nın 28,a mmaddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
8-Huzurkent bld 4 forma 1535755 lisans nolu Aykut METİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9- Huzurkent bld 6 forma 1435757 lisans nolu Mustafa TAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 15/01/2008
Karar No : 15

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 09/11/12/13/14 Ocak 2008 Tarihlerinde oynanan B Gençler müsabakalarında T.Toros spor(0)Tarsus bld(2)-Erdemli bld(1)Tedaş spor(2)-Toroslar bld(0)Gençlerbirliği(5)-Osmaniye spor(2)Çiftlik Adonis(5)-Cam spor(3)Telekom spor(0)-Yenice bld(0)T.Toros spor(4)-Tarsus bld (4)Berdan spor(0)-Huzurkent bld(1)Reşadiye spor(0)-Mut id.yurdu(3)Bozyazı bld(0)-Tarsus id. yurdu(2)Tarsusgücü(1)-Yol spor(0)Mersin id.yurdu(3)-T.Gençlerbirliği(0)Kanal spor(2)- Çift. Adonis(11)Toroslar bld(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 14 Ocak 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanamsı gereken Yol spor-Mersin id.yurdu B Genç maçı Yol spor takımı tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmediğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılmasına Mersin id.yurdu takımına 3 gol 3 puan verilmesine Yol spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3-19 Ocak 2008 tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Mersin id. yurdu-Meski spor B Genç maçı 18 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
4-19 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Dikilitaş sahasında oynanamsı gereken Yol spor Mezitli spor B Genç maçı 21 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
5-20 ocak 2008 tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken telekom spor-M.Gücü C.Topel B genç maçı aynı tarih ve saatte Yenişehir sahasında oynanmasına.
6-20 Ocak 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Akdeniz bld-K.Milliye spor B genç maçı aynı tarihte saat 12,00 da Üç ocak sahasında oynanmasına.
7-20 Ocak 2008 tarihinde saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Gençlerbirliği -Osmaniye spor B genç maçı aynı trarih ve sahada saat 09,30 da oynanmasına.
8-19 Ocak 2008 tarihinde saat 12,00 da Tarsus 1 nl.sahada oynanması gereken Kanal spor -Tarsus bld B genç maçı aynı tarihte saat 11,00 da 100.Yıl F.Sodan sahasında oynanmasına.
9-19 ocak 2008 tarihinde saat 10,00 da Tarsus 1 Nl.sahada oynanması gereken Berdan spor-T. Toros spor B Genç maçı aynı tarih ve sahada saat 12,00 da oynanmasına.
10-Osmaniye spor takımının 15 Ocak 2008 tarihli dilekçesine istinaden B genç müsabakalarına çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
8-Reşadiye spor 2 forma 1437396 lisans nolu Sercan KARATAŞOĞLU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Berdan spor 7 forma 1419117 lisans nolu İsa İŞNAZ maçın hakemine küfür ve hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Berdan spor 3 forma 1428087 lisans nolu Hasan BAŞLI maçın hakemine küfür ve hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Tarsusgücü 3 forma 1423062 lisans nolu Mert Can ŞENER Rakibine ciddi faul yapıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Erdemli bld 5 forma 1423406 lisans nolu Ufuk GÖK Rakibine ciddi faul yapıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk eidlmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 

 



2007 – 2008 SEZONU 18. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
18/01/2008 14:30 MERSİN İD.YURDU MESKİ SPOR B GENÇ AHMET AYAS
2
19/01/2008 13:30 MEZİTLİ SPOR GAZİANTEP SPOR SÜPER GENÇ DAVULTEPE
3
19/01/2008 11:00 KANAL SPOR TARSUS BLD B GENÇ 100.YIL F.SODAN
4
19/01/2008 13:30 TARSUS İD.YURDU GASKİ SPOR SÜPER GENÇ 100.YIL F.SODAN
5
19/01/2008 11:00 M.GÜCÜ C.TOPEL ÇİFT.ADONİS YILDIZLAR ÇİFTLİK
6
19/01/2008 13:00 ÇİFT.ADONİS GALATA SPOR B GENÇ ÇİFTLİK
7
19/01/2008 10:30 SOSYAL HİZ.SPOR GENÇLERBİRLİĞİ YILDIZLAR AHMET AYAS
8
19/01/2008 14:00 HUZURKENT BLD GENÇLERBİRLİĞİ 1.KÜME BÜYÜK HUZURKENT
9
19/01/2008 13:00 TAŞUCU SPOR TEDAŞ SPOR YILDIZLAR SİLİFKE Ş.ST.
10
19/01/2008 14:00 Y.TAŞKENT BLD ADANALIOĞLU BLD 1.KÜME BÜYÜK YENİTAŞKENT
11
19/01/2008 14:00 GÜLEK BLD MUT İD.YURDU 1.KÜME BÜYÜK GÜLEK
12
19/01/2008 14:00 TARSUSGÜCÜ BAHÇELİ BLD 1.KÜME BÜYÜK TOROS
13
19/01/2008 14:00 TOROSLAR BLD KÖY HİZ.SPOR SÜPER LİG KORAY AYDIN
14
19/01/2008 12:00 BERDAN SPOR T.TOROS SPOR B GENÇ TARSUS 1 NL.
15
19/01/2008 14:00 REŞADİYE SPOR SÜP.ASLANLAR 1.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
16
19/01/2008 11:30 K.MİLLİYE SPOR TOROSLAR BLD YILDIZLAR ÜÇ OCAK
17
19/01/2008 14:00 K.MİLLİYE SPOR TELEKOM SPOR SÜPER LİG ÜÇ OCAK
18
19/01/2008 12:00 AKDENİZ BLD MEZİTLİ SPOR YILDIZLAR ADANALIOĞLU
19
19/01/2008 14:00 AKDENİZ BLD KARACAİLYAS BLD SÜPER LİG ADANALIOĞLU
20
19/01/2008 11:00 YOL SPOR CAM SPOR YILDIZLAR YENİŞEHİR
21
20/01/2008 12:00 TELEKOM SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL B GENÇ YENİŞEHİR
22
20/01/2008 14:00 CAM SPOR BERDAN SPOR 1.KÜME BÜYÜK YENİŞEHİR
23
20/01/2008 12:00 TARSUS İD.YURDU YENİCE BLD B GENÇ 100.YIL F.SODAN
24
20/01/2008 14:00 TARSUS BLD MESKİ SPOR SÜPER LİG 100.YIL F.SODAN
25
20/01/2008 14:00 TAŞUCU SPOR YOL SPOR SÜPER LİG SİLİFKE Ş.ST.
26
20/01/2008 14:00 BOZYAZI BLD ERDEMLİ BLD SÜPER LİG BOZYAZI
27
20/01/2008 09:30 GALATA SPOR MERSİN İD.YURDU YILDIZLAR DİKİLİTAŞ
28
20/01/2008 11:30 İÇEL SPOR GALATA SPOR 1.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
29
20/01/2008 12:00 REŞADİYE SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ B GENÇ TARSUS 1 NL.
30
20/01/2008 14:00 KANAL SPOR GÖZNE BLD 1.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
31
20/01/2008 12:00 AKDENİZ BLD K.MİLLİYE SPOR B GENÇ ÜÇ OCAK
32
20/01/2008 14:00 DEMİRTAŞGÜCÜ KALEKÖYÜ SPOR 1.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
33
20/01/2008 14:00 MUT ESNAF SPOR SİLİFKE BLD. 1.KÜME BÜYÜK MUT
34
20/01/2008 10:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ T.TOROS SPOR YILDIZLAR TOROS
35
20/01/2008 12:00 TARSUSGÜCÜ HUZURKENT BLD B GENÇ TOROS
36
20/01/2008 14:00 T.TOROS SPOR S.AKDENİZ SPOR 1.KÜME BÜYÜK TOROS
37
20/01/2008 12:00 DAVULTEPE BLD MUT İD.YURDU YILDIZLAR DAVULTEPE
38
21/01/2008 14:30 ÇİFT.ADONİS KARACAİLYAS BLD YILDIZLAR ÇİFTLİK
39
21/01/2008 14:30 YOL SPOR MEZİTLİ SPOR B GENÇ AHMET AYAS
40
22/01/2008 14:30 İÇEL SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL 1.KÜME GENÇ AHMET AYAS
41
22/01/2008 14:00 KARACAİLYAS BLD MESKİ SPOR 1.KÜME GENÇ KARACAİLYAS
42
22/01/2008 14:00 KANAL SPOR K.MİLLİYE SPOR 1.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
43
23/01/2008 14:00 GALATA SPOR YENİCE BLD 1.KÜME GENÇ AHMET AYAS
44
23/01/2008 14:00 Y.TAŞKENT BLD ERDEMLİ BLD 1.KÜME GENÇ YENİTAŞKENT
45
23/01/2008 14:00 SİLİFKE BLD. REŞADİYE SPOR 1.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
46
24/01/2008 14:00 OSMANİYE SPOR TARSUS BLD 1.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
47
24/01/2008 14:00 TEDAŞ SPOR CAM SPOR 1.KÜME GENÇ ERDEMLİ
48
24/01/2008 14:30 GENÇLERBİRLİĞİ ÇİFT.ADONİS 1.KÜME GENÇ AHMET AYAS
49
25/01/2008 14:30 GENÇLERBİRLİĞİ K.MİLLİYE SPOR YILDIZLAR AHMET AYAS
50
           
51
           
52
           
53
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı