Karar Tarihi :15/04/2008
Karar No : 30

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-12/13 Nisan 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Silifke bld(1)Galata spor(1)-Yenice bld(2)Kanal spor(3)-Adanalıoğlu bld(0)İçel spor(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-İçel spor 10 forma 1420430 Lisans nolu Bekir METİN Maçın hakemine küfür ve hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
3-Adanalıoğlu 10 forma 125275 lisans nolu Sefa TORUS 4 forma 125004 lisans nolu Süleyman ÇILGIN 1 forma 107276 lisans nolu Seyran SEYREK Maç bittikten sonra maçın hakemine ve gözlemcisine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 15/04/2008
Karar No : 26

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 10/13 Nisan2008 Tarihinde oynanan 1.Küme Gençler Playoff Müsabakalarında Galata spor(4)T.Toros spor(3)-Y.Anamur spor(1)K.Milliye spor(1)-Gençlerbirliği(2)K.Milliye spor(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-. K.Milliye spor 5 forma 1414294 lisans nolu Dilovan ORHAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi : 15/04/2008
Karar No : 28

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 08/12/14 Nisan 2008 Tarihinde oynanan B Gençler Playoff Müsabakalarında Tarsus id.yurdu(5)K.Milliye spor(0)-Gençlerbirliği(1)Tarsus id.yurdu(0)-Tedaş spor(1)Tarsus bld(2)-Gençlerbirliği(5)Tarsus bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-Oynan playoff müsabakaları sonunda İlimizi temsilen Türkiye B Gençler şampiyonasına Mersin id.yurdu-K.Milliye spor-Gençlerbirliği takımlarının katılmalarına.
3-Tarsus id.yurdu 8 forma 1435295 lisans nolu Recep GÖKTAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına,B Gençler P.off maçlarının oynanmasına katkı sağlayan Gençlik Spor İl Müdürümüz Sayın Emrullah Taşkın ve T.S.G St Tesis görevlilerine Bahçeli Bld.Başkanı Sayın Halil ÜNAL' a ve Tesis görevlilerine Karacailyas Bld.Başkanı Sayın İbrahim DEMİR'e ve Tesis görevlilerine Hakemler Derneğimize Saha Komiserleri Derneğine İl Temsilcimiz ve Tertip Komitemize Katkılarından dolayı teşekkür eder Guruplara katılan takımlara başarılar dileriz.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 15/04/2008
Karar No : 09

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-09/12/13 Nisan 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Dikilitaş bld(3)Çınar spor(0)-Osmaniye spor:(2)Çınar spor(4)-Sosyal hiz.spor(5)Çeşmeli spor(4)-E.Gençlerbirliği(0)Arapaçbahşiş bld(5)-Kazanlı id.y.bld(3)T.Gençlerbirliği(2)-Türkocağı spor(5)Kargıpınarı bld(2)-Çift.Adonis(2)Dikilitaş bld(0)-Çavuşbucağı(0)Silifke id.yurdu(1)-Alata spor(1)Kocahasanlı spor(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 19 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Yeşilkuyu sahasında oynanamsı gereken Yeşilkuyu spor-Akdeniz timur 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saatte Tarsus 1 nl. sahasında oynanmasına.
3-19 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç ocak sahasında oynanamsı gereken M.Gücü C.Topel-Çeşmeli spor 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 14,00 da Dikilitaş sahasında oynanmasına.
4-09 Nisan 2008 Tarihinde oynanması gereken Dikilitaş bld-Çınar spor 2.küme büyükler maçına Çınar spor takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup edilmesine Dikilitaş bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Çınar spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
5-Arpaçbahşiş bld 6 forma 126616 lisans nolu Cumali TAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Türkocağı spor 9 forma 148996 liasns nolu Erdim ÖZTÜRK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7 -Çavuşbucağı 8 forma 1414106 lisans nolu Ömer Faruk ALŞAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Dikilitaş bld 5 forma 1420685 liasns nolu Harun YAMAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Çeşmeli spor 2 forma 120412 lisans nolu Emrah SARIASLAN Kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Tece spor 10 forma nolu 121868 Lisans nolu İbrahim ERCİYAS Maçın hakemine küfür ve fiili saldırıda bunup ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-15 Nisan 2008 tarihinde saat 14,30 da oynanması gereken Sosyal hiz.spor-Dikilitaş bld 2.küme büyük maçı görülen lüzum üzerine 18 Nisan 2008 Tarihinde saat 17,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :15/04/2008
Karar No : 09

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-08/09/10/11/12/13 Nisan Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Çavuşbucağı(0)Taşucu spor(7)-T.Gençlerbirliği(6)Tarsus spor(0)-Sosyal hiz.spor(3)Bahçeli bld(0)-Yıldırım spor(6)Yeşilkuyu spor(3)-Yol spor(1)Toroslar bld(1)-Süp.Aslanlar(4)-Dikilitaş bld(2)Yol spor(4)-Tarsus spor(4)Yıldırım spor(1)-Kargıpınarı bld(8)Çavuşbucağı(1)-Yenişehir spor(2) Toroslar bld(4)-Telekom spor(3)Bahçeli bld(0)-E.Gençlerbirliği(1)Bozyazı bld(1) Tarsusgücü(2) Bolatlı spor(1)-Bolatlı spor(1)T.Gençlerbirliği(2)-Davultepe bld(3)Atakent bld(0)Mut esnaf spor (1)Taşucu spor(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 10 Nisan 2008 Tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanan Sosyal hiz.spor-Bahçeli bld 2.küme genç müsabakasının 75.Dakikasında skor 3-1 Sosyal hiz.spor lehine devam ederken Bahçeli bld spor takımı sahada 7 kişiden az kaldığından F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 mağlup sayılmasına Sosyal hiz.spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine.
3-20 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç Ocak sahasında oynanması gereken Toroslar bld-Sosyal hiz.spor 2 .küme genç maçı aynı tarihte saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
4-Yeşilkuyu spor takımının 15 Nisan 2008 Tarihli dilekçesine istinaden 2.küme genç müsabakalarına çıkmayacaklarını bildirdiklerinden F.M.T nın 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine bu takımla müsabakası olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
5-20 Nisan 2008 tarihinde Bozyazı sahasında oynanması gereken Bozyazı bld-Çavuşbucağı 2.küme genç maçına Çavuşbucağı spor takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya gitmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Bozyazı bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Çavuşbucağı spor takı mının 3 puanının tenziline.
6-13 Nisan 2008 tarihinde oynanan ve maçın 20.Dakikasında skor 0-0 olarak hakem tarafından tatil edillen M.Gücü C.Topel-Tece spor 2.küme büyükler maçı kaldığı yerden itibaren ileri bir tarihte oynanmasına.
7-Tarsus spor 5 forma 1423882 liasns nolu Zihni KELLER Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-T.Gençlerbirliği 3 forma 1431223 liasns nolu Muharrem ÖZYOLCU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Yol spor 10 forma 1419594 lisans nolu Savaş YAĞUZLUK Rakibine dirsek atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Yeşilkuyu spor 13 forma 1438696 liasns nolu Özgür ATICI Kendi takım oyuncusuna ve idarecisine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :15/04/2008
Karar No : 03

Minikler ve Mini MiniklerTertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-12/13/14 Nisan Tarihlerinde oynanan Minikler Müsabakalarında İçel spor (0)Cam spor(5)-K.Milliye spor(7)Millieğitim spor(1)-Sosyal hiz.spor(2)Akdeniz bld(7)-Dikilitaş bld(0) Çift. Adonis(3)-Telekom spor(0)Toroslar bld(0)-Gençlerbirliği(1)Mezitli spor(0)-Meski spor(2) Karacailyas bld(2)-Berdan spor(0)Tarsus bld(0)-T.Toros spor(1)tarsus id.yurdu(1)-T.Gençlerbirliği (1)Reşadiye spor(5)-Silifke bld(2)Tedaş spor(4)-E.Gençlerbirliği(0)Mut id.yurdu(5)-Köy hiz. spor (2)M.Gücü C.Topel(4)-Tece spor(0)Galata spor(12)-Millieğitim(10)Çift.Adonis(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 10/11/13 Nisan Tarihlerinde oynanan Mini Minikler Müsabakalarında K.Milliye spor(3) Çift.Adonis(0)-Cam spor(3)Millieğitim(3)-Yenişehir spor(0)E.Gençlerbirliği(3)-Akdeniz bld(3) Karacailyas bld(0)-Tarsus id.yurdu(1)Tarsus bld(1) Gençlerbirliği(2)Köy hiz.spor(3)-T.Toros spor(3)Berdan spor(0)-İçel spor(1)Toroslar bld(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
3-Çift.Adonis spor takımının dilekçesine istinaden Mini Minikler ligine çıkamıyacağını bildirdiğinden F.M.T nın 28 a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine Çift.Adonis spor takımı ile müsabakası olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
4-Karacailyas bld spor takımının dilekçesine istinaden Mini Minikler ligine çıkamıyacağını bildirdiğinden F.M.T nın 28 a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine Karacailyas bld spor takımı ile müsabakası olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
5-12 Nisan 2008 tarihinde 100.yıl f.sodan sahasında oynanamsı gereken T.Toros spor-Berdan spor Mini Minikler müsabakasında Berdan spor takımı tayin ve ilan olunan saatte sahaya gelmediğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Berdan spor takımının puanı olmadığından alacağı mevcut puanlardan 3 puan tenziline T.Toros spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine
6-11 Nisan 2008 tarihinde Osmaniye sahasında oynanamsı gereken Yenişehri spor-E.Gençlerbirliği Mini Minikler müsabakasında Yenişehri spor takımı tayin ve ilan olunan saatte sahaya gelmediğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Yenişehir spor takımının puanı olmadığından alacağı mevcut puanlardan 3 puan tenziline E.Gençlerbirliği takımına 3 gol 3 puan verilmesine
7-24 Nisan 2008 tarihinde saat 10,30 da Osmaniye sahasında oynanamsı gereken Mezitli spor-Akdeniz bld mini mnikler aynı tarih ve sahada saat 14,30 da oynanmasına.
8-02 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Köy hiz.sahasında oynanması gereken Sosyal hiz.spor-Galata spor Minikler maçı 25 Nisan 2008 tarihinde saat 17,30 da Köy hiz.sahasıdna oynanmasına.
9-02 Nisan 2008 tarihinde 100.yıl f.sodan sahasında oynanması gereken Tarsus bld-Reşadiye spor inikler maçı 25 Nisan 2008 tarihinde saat 17,30 da aynı sahada oynanmasına.
10-02 Nisan 2008 tarihinde saat 17,00da Akdeniz sahasında oynanması gereken İçel spor-Çift.Adonis spor Minikler maçı 25 Nisan 2008 tarihinde saat 17,30 da Akdeniz sahasında oynanmasına.
11-03 Nisan 2008 Tarihinde saat 17,00 da Akdeniz sahasında oynanması gereken mezitli spor-telekom spor Minikler maçı 25 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Köy hiz.sahasında oynanmasına.
12-02 Nisan 2008 tarihinde saat 18,30 da Akdeniz sahasında oynanması gereken toroslar bld-yenişehir spor Minikler maçı 25 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Akdeniz sahasında oynanamsına.
13-23 Nisan 2008 tarihinde saat 13,00 da Akdeniz sahasında oynanması gereken Cam spor-Çift.Adonis Minikler maçı aynı tarih ve sahada saat 14,30 da oynanmasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye



2007 – 2008 SEZONU 31. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
18/04/2008 17:30 SOSYAL HİZ.SPOR DİKİLİTAŞ BL 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
2
19/04/2008 12:00 SÜP.ASLANLAR YENİŞEHİR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
3
19/04/2008 14:00 SOSYAL HİZ.SPOR OSMANİYE SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
4
19/04/2008 16:00 ÇINAR SPOR KARGIPINARI BLD 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
5
19/04/2008 16:00 YEŞİLKUYU SPOR AKDENİZ TİMUR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
6
19/04/2008 16:00 KAZANLI İD.Y.BLD TARSUS SPOR 2.KÜME BÜYÜK KAZANLI
7
19/04/2008 14:00 M.GÜCÜ C.TOPEL ÇEŞMELİ SPOR 2.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
8
19/04/2008 16:00 DİKİLİTAŞ BLD TECE SPOR 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
9
19/04/2008 16:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ BOLATLI SPOR 2.KÜME BÜYÜK TOROS
10
19/04/2008 16:00 KOCAHASANLI SPOR ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME BÜYÜK ERDMELİ
11
19/04/2008 16:00 MUT ESNAF SPOR SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME GENÇ MUT BARABAN
12
19/04/2008 16:00 DAVULTEPE BLD E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
13
19/04/2008 16:00 K.MİLLİYE SPOR CAM SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF BAHÇELİ
14
19/04/2008 12:30 GALATA SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
15
19/04/2008 11:00 MEZİTLİ SPOR TOROSLAR BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
16
19/04/2008 14:00 K.MİLLİYE SPOR MESKİ SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
17
19/04/2008 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ YENİŞEHİR SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
18
19/04/2008 13:00 ÇİFT.ADONİS KARACAİLYAS BLD MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
19
19/04/2008 14:30 TECE SPOR AKDENİZ BLD MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
20
19/04/2008 16:00 MERSİN İD.YURDU KÖ Y HİZ.SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
21
19/04/2008 17:00 İÇEL SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
22
19/04/2008 16:00 SİLİFKE BLD SİLİFKE İD.YURDU MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
23
19/04/2008 17:15 TEDAŞ SPOR MUT İD.YURDU MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
24
19/04/2008 13:00 TARSUS BLD T.TOROS SPRO MİNİ MİNİKLER TOROS
25
19/04/2008 14:15 T.GENÇLERBİRLİĞİ TARSUS İD.YURDU MİNİ MİNİKLER TOROS
26
20/04/2008 12:00 TOROSLAR BLD SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
27
20/04/2008 14:00 TELEKOM SPOR YOL SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
28
20/04/2008 16:00 TÜRKOCAĞI SPOR DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
29
20/04/2008 16:00 ÇİFT.ADONİS TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK ÇİFTLİK
30
20/04/2008 16:00 SİLİFKE İD.YURDU AYDINCIK SPOR 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
31
20/04/2008 16:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ ALATA SPOR 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
32
20/04/2008 14:00 BOLATLI SPOR YILDIRIM SPOR 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
33
20/04/2008 16:00 KARGIPINARI BLD TAŞUCU SPOR 2.KÜME GENÇ KARGIPINARI
34
20/04/2008 10:30 MİLLİEĞİTİM KARACAİLYAS BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
35
20/04/2008 16:00 T.TOROS SPOR Y.ANAMUR SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
36
20/04/2008 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ GALATA SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF BAHÇELİ
37
20/04/2008 13:00 T.TOROS SPOR TARSUS BLD MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
38
20/04/2008 15:30 BERDAN SPOR REŞADİYE SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
39
20/04/2008 17:00 KANAL SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
40
20/04/2008 09:00 KÖY HİZ.SPOR İÇEL SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE SAH.
41
20/04/2008 10:00 CAM SPOR GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER OSMANİYE SAH.
42
20/04/2008 12:00 MERSİN İD.YURDU K.MİLLİYE SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE SAH.
43
20/04/2008 13:00 CAM SPOR KARTAL SPOR BAYANLAR YENİŞEHİR
44
23/04/2008 14:30 CAM SPOR ÇİFT.ADONİS MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
45
23/04/2008 16:00 YENİŞEHİR SPOR MEZİTLİ SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
46
23/04/2008 17:30 TELEKOM SPOR GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
47
23/04/2008 19:00 İÇEL SPOR MESKİ SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
48
23/04/2008 15:00 AKDENİZ BLD GALATA SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
49
23/04/2008 16:30 MERSİN İD.YURDU TECE SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
50
23/04/2008 18:00 SOSYAL HİZ.SPOR KÖY HİZ.SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
51
23/04/2008 14:15 TARSUS BLD TARSUS İD.YURDU MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
52
23/04/2008 15:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ T.TOROS SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
53
23/04/2008 17:00 BERDAN SPOR KANAL SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
54
23/04/2008 16:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ SİLİFKE BLD MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
55
23/04/2008 17:15 SİLİFKE İD.YURDU TEDAŞ SPOR MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
56
24/04/2008 14:30 MEZİTLİ SPOR AKDENİZ BLD MİNİ MİNİKLER OSMANİYE SAH.
57
24/04/2008 16:00 YENİŞEHİR SPOR MERSİN İD.YURDU MİNİ MİNİKLER OSMANİYE SAH.
58
24/04/2008 14:00 GENÇLERBİRLİĞİ T.TOROS SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF BAHÇELİ
59
24/04/2008 16:00 CAM SPOR Y.ANAMUR SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
60
25/04/2008 16:00 MEZİTLİ SPOR TELEKOM SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SPOR
61
25/04/2008 17:30 SOSYAL HİZ.SPOR GALATA SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
62
25/04/2008 17:30 TARSUS BLD REŞADİYE SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
63
25/04/2008 16:00 TOROSLAR BLD YENİŞEHİR SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
64
25/04/2008 17:30 İÇEL SPOR ÇİFT.ADONİS MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
65
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı