Karar Tarihi :20/05/2008
Karar No : 35

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-14/17 Mayıs 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Galata spor(2)İçel spor(2)-Silifke bld(3)İçel spor(1)-Yenice bld(0)Galata spor(4) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-25 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Davultepe sahasında oynanması gereken Galata spor-Silifke bld 1.Küme büyükler p.off maçı 27 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Davultepe sahasında oynanmasına.
3-25 mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Tarsus 100.yıl sahasında oynanamsı gereken kanal spor-Yenice bld 1.küme büyükler p.off maçı 27 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da aynı sahada oynanmasına.
4-Yenice bld 6 forma 108148 lisans nolu Fikri ÖZKAN Rakibine şiddetli haraket yapığp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 20/05/2008
Karar No : 14

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-14/17/18 Mayıs 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Osmaniye spor()Dikilitaş bld()-M.Gücü C.Topel(3)Tece spor(1)-Yenişehir spor(3)Kazanlı id.yurdu(0)-Çift.Adonis(3)Çınar spor(0)-M.Gücü C.Topel(0)Türkocağı spor(3)-Sosyal hiz.spor(2)Kargıpınarı bld(4)-Tarsus spor(5)Akdeniz Timur(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 27 Mayıs 2008 tarihinde Üç ocak sahasında oynanamsı gereken M.Gücü C.Topel-Dikilitaş bld 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 16,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
3-17 Mayıs 2008 tarihinde Erdemli sahasında oynanamsı gereken Arpaçbahşiş bld-Çavuşbucağı 2.küme büyüklwer maçı 25 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Erdemli sahasında oynanmasına.
4-Kargıpınarı bld 5 forma 117222 lisans nolu Ceylan TALİ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
5-Çift.Adonis 1 forma 1430837 lisans nolu İbrahim BARAN Rakibine yumruk atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
Çınar spor 6 forma 1413836 lisans nolu Ramazan TAŞKIN Rakibine yumruk atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
10 Mayıs 2008 tarihinde Tarsus 1 Nl sahada oynanan Tarsus spor-yenişehir spor müsabakasında Bolatlı spor takımının yaptığı itiraz neticesinde Tarsus spor 11 forma nolu Ali Şimşek ismi ile Reşadiye spor takımından Ferdi YAŞAR isimli lisanslı sporcu oynattıklarının tespiti için Reşadiye spor takımı sporcusu Ferdi YAŞAR ile Tarsus spor idarecisi ve sporcusu Ali ŞİMŞEK in 27 Mayıs 2008 tarihinde saat 11,30 da lisansları ve Nüfus Cüzdanları ile birlikte A.S.K.F de hazır bulunmasına.
11-28 Mayıs 2008 tarihinde oynanması gereken Çift.Adonis-kargıpınarı bld 2.küme büyükler maçı 29 mayıs 2008 Tarihinde saat 16,00 da aynı sahada oynanmasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :20/05/2008
Karar No : 14

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-13/14/15/17/18 Mayıs Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Taşucu spor(7) Atakent bld(0)-Süp.Aslanlar(0)Telekom spor(4)-Yıldırım spor(5)T.Gençlerbirliği(2)-Süp.Aslanlar (1)Sosyal hiz.spor(2)-Tarsusgücü(9)tarsus spor(0)-Atakent bld(2)Silifke id.yurdu(1)-Tece spor(1) Yol spor(5)-Davultepe bld(9)Çavuşbucağı(0)-Yenişehir spor(5)Bahçeli bld(4)-Mut esnaf spor(0) Bozyazı bld(6)-Çavuşbucağı(1)E.Gençlerbirliği(2)-Kargıpınarı bld(4)Davultepe bld(0)-Telekom spor() Toroslar bld() Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-08 Mayıs 2008 tarihinde Davultepe sahasında oynanması gereken Tece spor-Sosyal hiz.spor 2.küme genç maçı 27 mayıs 2008 tarihinde saat 14,00 da Davultepe sahasında oynanmasına.
3-25 Mayıs 2008 tarihinde saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Süp.Aslanlar -Yol spor 2. küme genç maçı 28 Mayıs 2008 tarihinde saat 14,00 da aynı sahada oynanmasına.
4-22 Mayıs 2008 tarihinde Bahçeli sahasında oynanması gereken Bahçeli bld-Süp.Aslanlar 2.küme genç maçı 26 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Bahçeli sahaısnda oynanmasına.
5-24 Mayıs 2008 tarihinde saat 14,00 da Tarsus 1.Nl.sahasında oynanması gereken Bolatlı spor- Tarsusgücü 2.küme genç maçı aynı tarihte saat 13,00 da Toros sahasında oynanmasına.
6-Mut esnaf spor 5 forma 1434361 lisans nolu Halil DAMBURACI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-Telekom spor 5 forma 1424226 lisans nolu Celal AKTAŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Bahçeli blde spor idarecisi Numan KOZAN Maçın Hakemine küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :20/05/2008
Karar No : 08

Minikler ve Mini MiniklerTertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-13/14/15/16/17/18/19 Mayıs Tarihlerinde oynanan Minikler Müsabakalarında Silifke bld(0)Mut id.yurdu(7)-E.Gençlerbirliği(0)Silifke id.yurdu(2)-Meski spor(2)K.Milliye spor(7)-Köy hiz.spor(0 ) Mersin id.yurdu(4)-Reşadiye spor(4)Berdan spor(5)-T.Gençlerbirliği(0)Kanal spor(8)-Akdeniz bld(3)tece spor(1)-M.Gücü C.Tople(0)Galata spor(4)-Karacailyas bld(9)Çift.Adonis(0)-Meski spor(8)İçel spor(0)-Toroslar bld(1)Mezitli spor(3)-Köy hi.zposr(3)Sosyal hiz.spor(3)-Karacailyas bld(1)Millieğitim spor(0)-Tece spor(0)Mersin id.yurdu(1)-Çift.Adonis(0)Cam spor(3)-Kanal spor(0)Berdan spor(4)-Tarsus id.yurdu(0)Tarsus bld(2)-T.Toros spor(6)T.Gençlerbirliği(0)-Mut id.yurdu(3)Tedaş spor(2)-Silifke id.yurdu(1)Silifke bld(5)-Tarsus bld()T.Toros spor()-Galata spor ()-Akdeniz bld()-Yenişehir spor()Gençlerbirliği()-Mezitli spor()Yenişehri spor()-Gençlerbirliği() Telekom spor() Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 15/16/18/19 Mayıs Tarihlerinde oynanan Mini Minikler Müsabakalarında Gençlerbirliği(2) Toroslar bld(4)-Tarsus id.yurdu(12)T.Gençlerbirliği(1)-T.Toros spor(7)Tarsus bld(3)-Millieğitim(6)Gençlerbirliği(1)-İçel spor(3)Cam spor(1)-Köy hiz.spor(2)Toroslar bld(1)-Akdeniz bld(2)Mezitli spor(1)-Galata spor()Akdeniiz bld()-K.Milliye spor(6)Mersin id.yurdu(1)- Tedaş spor(0)Akdeniz bld(2)-E.Gençlerbirliği(1)Mersin id.yurdu(5) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
3-20 Mayıs 2008 tarihinde oynanması gereken Mersin id.yurdu-Galata spor minikler maçı 26 Mayıs 2008 tarihinde saat 17,00 Köy hiz.sahasıdna oynanmasına.
4-21 Mayıs 2008 tarihinde Osmaniye sahasında oynanması gereken Mezitli spor-Galata spor Mini Minikler maçı 27 Mayıs 2008 tarihinde saat 12,00 da Osmaniye sahasında oynanmasına.
5-24 Mayıs 2008 tarihinde Osmaniye sahasında oynanması gereken Galata spor-tedaş spor Mini Minikler maçı 28 Mayıs 2008 Tarihinde saat 17,00 da Osmaniye sahasında oynanmasına.
6-14 Mayıs 2008 tarihinde oynanması gereken Tarsus bld-T.Toros spor minikler maçı 24 Mayıs 2008 tarihinde saat 11,00 da 100.yıl F.Sodan sahasında oynanamsına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye



2007 – 2008 SEZONU 36. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
24/05/2008 16:00 KARGIPINARI BLD M.GÜCÜ C.TOPEL 2.KÜME BÜYÜK KARGIPINARI
2
24/05/2008 16:00 KAZANLI İD.Y.BLD AKDENİZ TİMUR 2.KÜME BÜYÜK KAZANLI
3
24/05/2008 14:00 ÇAVUŞBUCAĞI ALATA SPOR 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
4
24/05/2008 16:00 SİLİFKE İD.YURDU E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
5
24/05/2008 14:00 TELEKOM SPOR SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
6
24/05/2008 16:00 YENİŞEHİR SPOR TECE SPOR 2.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
7
24/05/2008 16:00 TARSUS SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
8
24/05/2008 09:30 K.MİLLİYE SPOR E.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİK OSMANİYE
9
24/05/2008 13:00 BOLATLI SPOR TARSUSGÜCÜ 2.KÜME GENÇ TOROS
10
24/05/2008 15:30 BERDAN SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİK TOROS
11
24/05/2008 17:00 T.TOROS SPOR TARSUS İD.YURDU MİNİ MİNİK TOROS
12
24/05/2008 11:00 TARSUS BLD T.TOROS SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
13
25/05/2008 09:30 İÇEL SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİ MİNİK OSMANİYE
14
25/05/2008 10:30 GENÇLERBİRLİĞİ TOROSLAR BLD MİNİ MİNİK OSMANİYE
15
25/05/2008 11:30 CAM SPOR KÖY HİZ.SPOR MİNİ MİNİK OSMANİYE
16
25/05/2008 13:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ TARSUS BLD MİNİ MİNİK TOROS
17
25/05/2008 14:15 TARSUS İD.YURDU BERDAN SPOR MİNİ MİNİK TOROS
18
25/05/2008 16:00 BOZYAZI BLD ATAKENT BLD 2.KÜME GENÇ BOZYAZI
19
25/05/2008 14:00 TAŞUCU SPOR DAVULTEPE BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
20
25/05/2008 16:00 KARGIPINARI BLD MUT ESNAF SPOR 2.KÜME GENÇ KARGIPINARI
21
25/05/2008 16:00 TECE SPOR OSMANİYE SPOR 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
22
25/05/2008 16:00 DİKİLİTAŞ BLD SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
23
25/05/2008 16:00 TÜRKOCAĞI SPOR ÇİFT.ADONİS 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
24
25/05/2008 16:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME BÜYÜK TOROS
25
25/05/2008 16:00 TARSUS SPOR BOLATLI SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
26
25/05/2008 16:00 ARPAÇBAHŞİŞ BLD ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
27
26/05/2008 17:00 MERSİN İD.YURDU GALATA SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
28
26/05/2008 16:00 BAHÇELİ BLD SÜP.ASLANLAR 2.KÜME GENÇ BAHÇELİ
29
27/05/2008 14:00 TECE SPOR SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
30
27/05/2008 16:00 GALATA SPOR SİLİFKE BLD 1.KÜME BÜY.P.OFF DAVULTEPE
31
27/05/2008 16:00 KARGIPINARI BLD BOZYAZI BLD 2.KÜME GENÇ KARGIPINARI
32
27/05/2008 16:00 MUT ESNAF SPOR ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME GENÇ MUT
33
27/05/2008 16:00 M.GÜCÜ C.TOPEL DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
34
27/05/2008 16:00 KANAL SPOR YENİCE BLD 1.KÜME BÜY.P.OFF 100.YIL F.SODAN
35
27/05/2008 12:00 MEZİTLİ SPOR GALATA SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
36
28/05/2008 16:00 DAVULTEPE BLD SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
37
28/05/2008 14:00 SÜP.ASLANLAR YOL SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
38
28/05/2008 16:00 TÜRKOCAĞI SPOR ÇINAR SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
39
28/05/2008 17:00 GALATA SPOR TEDAŞ SPOR MİNİ MİNİK OSMANİYE
40
29/05/2008 16:00 ÇİFT.ADONİS KARGIPINARI BLD 2.KÜME BÜYÜK ÇİFTLİK
41
29/05/2008 16:00 SOSYAL HİZ.SPOR TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
42
29/05/2008 16:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ ATAKENT BLD 2.KÜME GENÇ ERDEMLİ
43
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı