Karar Tarihi :22/01/2008
Karar No : 18

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 19/20 Ocak 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında oynanan Toroslar bld(7)Köy hiz.spor(0)-K.Milliye spor(0)Telekom spor(1)-Akdeniz bld(0)Karacailyas bld(1)-Tarsus bld(0)Meski spor(0)-Taşucu spor(2)Yol spor(3)-Bozyazı bld(1)Erdemli bld(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
19/20 Ocak 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme A-B-C Guruplarında oynanan Huzurkent bld(0)Gençlerbirliği(3)-Y.Taşkent bld(2)Adanalıoğlu bld(3)-Gülek bld(0)Mut id.yurdu(1)-Tarsusgücü(2)Bahçeli bld(4)-Reşadiye spor(3)Süp.Aslanlar(2)-Cam spor(2)Berdan spor(0)-İçel spor(2)Galata spor(4)-Kanal spor(3)Gözne bld(3)-Demirtaşgücü(4)Kaleköyü spor(3)-Mut esnaf spor(1)Silifke bld(3)-T.Toros spor(7)S.Akdeniz bld(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-Akdeniz bld 17 forma 1430548 lisans nolu Kenan AYATA Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
3-Kanal spor 9 forma 149693 lisans nolu Mikail ÖZPOLAT Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
4-S.Akdeniz spordan 11 forma 145196 lisans nolşu Veli ÖZTÜRK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
5-Süp.Aslanlar spor 6 forma 129896 lisans nolu Volkan BİNGÖL Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
6-Berdan spor 5 forma 115953 lisans nolu Hakan ŞAHİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
5-Karacailyas bld 8 forma 1404876 lisans nolu Ayhan TEMİZ Rakip takım oyuncusuna küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
6-Demirtaşgücü Teknik Sorumlusu Süleyman AYAZ Maçın hakemine tehdit küfür ve hakart ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
7-Süp.Aslanlar 4 forma 130537 lisans nolu Ahmet BALDIRCI Kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemine saldırıp küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Süp.Aslanlar spor 10 forma 129906 lisans nolu Mustafa OKTAY Maçın hakemine küfür ve hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
9-Süp.Aslanlar spordan 1 forma 108530 lisans nolu Yüksel TAN Kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemine küfür ve hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-İçel spor 8 forma 1408278 lisans nolu Umut ERDOĞAN Müsabaka bittikten sonra Rakip takım oyuncusuna vurduğundan tedbirsiz olarak ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-İçel spor 2 forma 1421054 lisans nolu Hüseyin ERTAŞ Müsabaka bittikten sonra Rakip takım oyuncusuna vurduğundan tedbirsiz olarak ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-İçel spor 1 forma 1429136 lisans nolu Cengiz KARAASLAN Müsabaka bittikten sonra Rakip takım oyuncusuna vurduğundan tedbirsiz olarak ceza kuruluna sevk edilmesine.
13-Galata spordan 1 forma 1425949 lisans nolu Mehmet ORTA Müsabaka bittikten sonra Rakip takım oyuncusuna vurduğundan tedbirsiz olarak ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 22/01/2008
Karar No : 14

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 15/16/17 Ocak 2008 Tarihinde oynanan 1.küme gençler müsabakalarında İçel spor(1)Galata spor(1)-Meski spor(2)Gençlerbirliği(2)-Berdan spor(2)Demirtaşgücü(1)-T.Toros spor(11) Y.Taşkent bld(3)-Reşadiye spor(5)Karacailyas bld(2)-Cam spor(6 )Kanal spor( 3)-M.Gücü C.Topel(1)Erdemli bld(1)-Köy hiz.spor(2)Tedaş spor(3)-Yenice bld(4)Osmaniye spor(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 29 Ocak 2008 Tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken M.Gücü C.Topel spor-Y.Taşkent bld 1.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 14,30 da oynanmasına.
3-30 Ocak 2008 tarihinmde saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Meski spor-Silifke bld 1.küme genç maçı aynı tarih ve saatte Karacailyas sahasında oynanmasına.
4-23 Ocak 2008 Tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Demirtaşgücü-Köy hiz.spor 1.küme genç maçı 27 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Üç ocak sahasında oynanamsına.
5- Gençlerbirliği 9 forma 1419099 lisans nolu Burhan KARATİKEN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
6-Kanal spordan 5 forma 1420377 lisans nolu Emrah AKGÜNDÜZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
7-M.Gücü C.Topel 9 forma 1425260 lisans nolu Resul KAVUT Kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemlerine küfür ve hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi :22/01/2008
Karar No : 18

Yıldızlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 19/20 Ocak 2008 Tarihinde oynanan Yıldızlar müsabakalarında M.Gücü C.Topel(1)Çift.Adonis (9)-Sosyal hiz.spor(0)Gençlerbirliği(5)-Taşucu spor(0)Tedaş spor(8)-K.Milliye spor(1)Toroslar bld(0)-Akdeniz bld(2)Mezitli spor(0)-Yol spor(1)Cam spor(2)-Galata spor(0)Mersin id.yurdu(3)-T.gençlerbirliği(0)-T.Toros spor(18)-Davultepe bld3)Mut id.yurdu(0)-Çift.Adonis(2)Karacailyas bld(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-20 ocak 2008 tarihinde Dikilitaş sahasında oynanması gereken Galata spor-Mersin id.yurdu Yıldızlar maçına Galata spor takımının esame listesini imzalayacak yetkili idareci ve antrenör olmadığından F.M.T nın 27,k maddesi gereğince hükmen 3-0 mağlup edilmesine.
3-20 ocak 2008 tarihinde Davultepe sahasında oynanması gereken davultepe bld-mut id.yurdu yıldızlar maçına Mut id.yurdu takımının dilekçesine istinaden müsabakaya gelmediğinden F.M.T 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Davultepe bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine.Mut id.yurdu takımının hali hazırdaki mevcut puanlarında 3puna tenziline.
4-26 ocak 2008 tarihinde Davultepe sahasında oynanması gereken Toroslar bld-Sosyal hiz.spor Yıldızlar maçı aynı tarih ve saatte Koray AYDIN sahasında oynanmasına.
5-26 Ocak 2008 tarihinde saat 11,30 da Toros sahasında oynanması gereken T.Toros spor- Berdan spor Yıldızlar mçaı aynı tarihte saat 12,30 da Tarsus 1 Nl. sahada oynanmasına.
6-27 Ocak 2008 tarihinde saat 10,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Mersin id.yurdu-Akdeniz bld yıldızlar maçı aynı tarihte saat 12,30 da yenişehir sahasında oynanmasına.
7-26 ocak 2008 tarihinde saat 11,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Gençlerbirliği-M. Gücü C.Topel Yıldızlar maçı aynı atrih ve sahada saat 10,30 da oynanmasına.
8-26 Ocak 2008 tarihinde saat 10,30 da Erdemli sahasında oynanması gereken Tedaş spor-Davultepe bld yıldızlar mçaı aynı tarih ve sahada saat 12,30 da oynanmasına.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 22/01/2008
Karar No : 16

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 18/19/20/21 Ocak 2008 Tarihlerinde oynanan B Gençler müsabakalarında Mut id.yurdu(0) Erdemli bld(1)-Bozyazı bld(3)Y.Anamur spor(1)-Mersin id.yurdu(5)Mesdki spor(0)-Kanal spor(0)Tarsus bld(7)-Çift.Adonis(3)Galata spor(1)-Berdan spor(1)T.Toros spor(2)-Telekom spor(2)M.Gücü C.Topel(3)-Akdeniz bld(2)K.Milliye spor(3) Tarsus id.yurdu(8)Yenice bld(0)-Reşadiye spor(4)T.Gençlerbirliği(2)-Tarsusgücü(2)Huzurkent bld(0)-Yol spor(1)Mezitli spor(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 27 Ocak 2008 tarihinde saat 10,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Meski spor-Mezitli spor B Genç maçı 26 Ocak 2008 tarihinde saat 10,30 da Yenişehir sahasında oynanmasına.
3-30 Aralık 2007 tarihinde saat 14,00 da Erdemli sahasında oynanması gereken Erdemli bld-Y.Anamur spor B genç maçı 26 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Erdemli sahaısnda oynanmasına.
4-27 ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Üç Ocak sahasında oynanması gereken Galata spor-Gençlerbirliği b genç maçı aynı tarihte saat 12,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
5-26 ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Dikilitaş sahasında oynanması gereken İçel spor-Mersin id.yurdu B Genç maçı 25 Ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Yenişehir sahasında oynanmasına.
6-26 ocak 2008 tarihinde saat 14,30 da Yenişehir sahasında oynanması gereken M.Gücü C.topel-Cam spor B genç. maçı aynı tarihte saat 12,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
7-26 ocak 2008 tarihinde saat 12,30 da Dikilitaş sahasında oynanması gereken Yol spor-Akdeniz bld B.Genç maçı aynı tarih ve sahada saat 10,30 da oynanmasına.
8-Erdemli bld 11 forma 1435252 lisans nolu Cihan KESER Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
9-Çift.Adonis 10 forma 1418893 lisans nolu Emre UYAR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
10-T.Toros spor 14 forma 1427902 lisans nolu M.Şerif SAVCI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
11-Galata spor 3 forma 1428080 lisans nolu Halis ŞEN Rakibine tekme atmaya teşebbüs ettip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 

 



2007 – 2008 SEZONU 19. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
25/01/2008 14:30 İÇEL SPOR MERSİN İD.YURDU B GENÇ YENİŞEHİR
2
26/01/2008 11:30 KARACAİLYAS BLD K.MİLLİYE SPOR YILDIZLAR KARACAİLYAS
3
26/01/2008 14:30 MESKİ SPOR K.MİLLİYE SPOR SÜPER LİG KARACAİLYAS
4
26/01/2008 14:30 KÖY HİZ.SPOR TARSUS BLD SÜPER LİG ÜNİVERSİTE
5
26/01/2008 12:30 GALATA SPOR REŞADİYE SPOR 1.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
6
26/01/2008 12:30 T.TOROS SPOR BERDAN SPOR YILDIZLAR TARSUS 1 NL.
7
26/01/2008 14:30 BERDAN SPOR YILDIRIM SPOR 1.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
8
26/01/2008 14:30 SİLİFKE BLD DEMİRTAŞGÜCÜ 1.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
9
26/01/2008 14:30 KALEKÖYÜ SPOR KANAL SPOR 1.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
10
26/01/2008 14:30 MUT İD.YURDU ATAKENT BLD 1.KÜME BÜYÜK MUT
11
26/01/2008 14:30 ADANALIOĞLU BLD HUZURKLENT BLD 1.KÜME BÜYÜK ADANALIOĞLU
12
26/01/2008 10:30 GENÇLERBİRLİĞİ M.GÜCÜ C.TOPEL YILDIZLAR AHMET AYAS
13
26/01/2008 12:30 M.GÜCÜ C.TOPEL CAM SPOR B GENÇ AHMET AYAS
14
26/01/2008 14:30 GENÇLERBİRLİĞİ YENİCE BLD 1.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
15
26/01/2008 10:30 YOL SPOR AKDENİZ BLD B GENÇ DİKİLİTAŞ
16
26/01/2008 12:30 TOROLSAR BLD SOSYAL HİZ. YILDIZLAR KORAY AYDIN
17
26/01/2008 14:30 TOROSLAR BLD TELEKOM SPOR B GENÇ KORAY AYDIN
18
26/01/2008 12:30 TEDAŞ SPOR DAVULTEPE BLD YILDIZLAR ERDEMLİ
19
26/01/2008 14:30 ERDEMLİ BLD Y.ANAMUR SPOR B GENÇ ERDEMLİ
20
26/01/2008 10:00 TARSUS İD.YURDU T.GENÇLERBİRLİĞİ YILDIZLAR 100.YIL F.SODAN
21
26/01/2008 13:30 MERSİN İD.YURDU ADANA SPOR SÜPER GENÇ BAHÇELİ
22
26/01/2008 10:30 MESKİ SPOR MEZİTLİ SPOR B GENÇ YENİŞEHİR
23
27/01/2008 14:30 Y.ANAMUR SPOR TOROSLAR BLD SÜPER LİG ANAMUR
24
27/01/2008 14:30 YOL SPOR BOZYAZI BLD SÜPER LİG DİKİLİTAŞ
25
27/01/2008 14:30 KARACAİLYAS BLD TAŞUCU SPOR SÜPER LİG KARACAİLYAS
26
27/01/2008 14:30 TELEKOM SPOR AKDENİZ BLD SÜPER LİG KORAY AYDIN
27
27/01/2008 14:30 BAHÇELİ BLD İÇEL SPOR 1.KÜME BÜYÜK BAHÇELİ
28
27/01/2008 12:30 GALATA SPOR GENÇLERBİRLİĞİ B GENÇ AHMET AYAS
29
27/01/2008 14:30 SÜP.ASLANLAR CAM SPOR 1.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
30
27/01/2008 14:30 GÖZNE BLD GÜLEK BLD 1.KÜME BÜYÜK GÖZNE
31
27/01/2008 14:30 S.AKDENİZ SPOR Y.TAŞKENT BLD 1.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
32
27/01/2008 14:30 DEMİRTAŞGÜCÜ KÖY HİZ.SPOR 1.KÜME GENÇ ÜÇ OCAK
33
27/01/2008 14:30 YENİCE BLD BERDAN SPOR B GENÇ YENİCE
34
27/01/2008 14:30 T.TOROS SPOR KANAL SPOR B GENÇ TOROS
35
27/01/2008 14:30 TARSUS BLD REŞADİYE SPOR B GENÇ 100.YIL F.SODAN
36
27/01/2008 14:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ TARSUSGÜCÜ B GENÇ TARSUS 1 NL.
37
27/01/2008 14:30 HUZURKENT BLD TARSUS İD.YURDU B GENÇ HUZURKENT
38
27/01/2008 10:30 MEZTLİ SPOR YOL SPOR YILDIZLAR ÇİFTLİK
39
27/01/2008 11:00 CAM SPOR İÇEL SPOR YILDIZLAR YENİŞEHİR
40
27/01/2008 12:30 MERSİN İD.YURDU AKDENİZ BLD YILDIZLAR YENİŞEHİR
41
29/01/2008 14:30 M.GÜCÜ C.TOPEL Y.TAŞKENT BLD 1.KÜME GENÇ AHMET AYAS
42
29/01/2008 14:00 TARSUS BLD GALATA SPOR 1.KÜME GENÇ 100.YIL F.SODAN
43
29/01/2008 14:00 REŞADİYE SPOR MUT İD.YURDU 1.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
44
30/01/2008 14:00 YENİCE BLD İÇEL SPOR 1.KÜME GENÇ YENİCE
45
30/01/2008 14:00 ÇİFT.ADONİS KARACAİLAYS BLD 1.KÜME GENÇ ÇİFTLİK
46
30/01/2008 14:00 MESKİ SPOR SİLİFKE BLD 1.KÜME GENÇ KARACAİLYAS
47
30/01/2008 14:00 CAM SPOR DEMİRTAŞGÜCÜ 1.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
48
31/01/2008 14:00 K.MİLLİYE SPOR TEDAŞ SPOR 1.KÜME GENÇ AHMET AYAS
49
31/01/2008 14:00 BERDAN SPOR AKDENİZ BLD 1.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
50
31/01/2008 14:00 T.TOROS SPOR OSMANİYE SPOR 1.KÜME GENÇ TOROS
51
           
52
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı