Karar Tarihi :22/04/2008
Karar No : 31

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-12/13 Nisan 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Silifke bld(1)Galata spor(1)-Yenice bld(2)Kanal spor(3)-Adanalıoğlu bld(0)İçel spor(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 21/04/2008
Karar No : 27

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 19/20 Nisan2008 Tarihinde oynanan 1.Küme Gençler Playoff Müsabakalarında K.Milliye spor (1)Cam spor(6)-T.Toros spor(3)Y.Anamur spor(2)-Gençlerbirliği(1)Galata spor(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-. 12 Nisan 2008 tarihinde oynanamsı gereken Cam spor-Gençlerbirliği 1.Küme genç p.off erteleme maçı 28 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Karacailyas sahasında oynanmasına.
3-24 Nisan 2007 Tarihinde oynanması gereken K.Milliye spor-Galata spor 1.Küme genç p.off maçı K.Milliye spor takımının 21 Nisan 2008 tarihli dilekçesine istinaden bu müsabakaya çıkmayacağından F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen galip gelmesine Galata spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine K.Milliye spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
4-27 Nisan 2007 Tarihinde Bahçeli sahasında oynanması gereken K.Milliye spor-gençlerbirliği 1.Küme genç p.off maçı K.Milliye spor takımının 21 Nisan 2008 tarihli dilekçesine istinaden bu müsabakaya çıkmayacağından F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen galip gelmesine Gençlerbirliği takımına 3 gol 3 puan verilmesine K.Milliye spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
5-24 Nisan 2008 Tarihinde oynanması gereken Cam spor-Y.Anamur spor 1.küme genç p.off maçı 29 Nisan 2008 Tarihinde saat 14,00 da Karacailyas sahasında oynanmasına.
5-Gençlerbirliği 3 forma 1425696 lisans nolu Ağıt YUMAK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Gençlerbirliği 7 forma 1409028 lisans nolu Serdar GÜR Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi : 22/04/2008
Karar No : 10

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-17/18/19/20 Nisan 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Osmaniye spor(3)Tece spor(2)-Sosyal hiz.spor(0)Dikilitaş bld(2)-Sosyal hiz.spor(4)Osmaniye spor(5)-Çınar spor(0)Kargıpınarı bld(2)-Yeşilkuyu spor(1)Akdeniz Timur(2)-Kazanlı id.y.bld(1)Tarsus spor(1)-M.Gücü C.Topel(5)Çeşmeli spor(2)-T.Gençlerbirliği(2)Bolatlı spor(5)-Kocahasanlı(2) Çavuşbucağı(0)-Türkocağı spor(0)Dikilitaş bld(1)-Çİft.Adonis(3)Tece spor(1)-Silifke id.yurdu(3)Aydıncık spor(2)-E.Gençlerbirliği(2)Alata spor(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 27 Nisan 2008 tarihinde Üç ocak sahasında oynanması gereken Osmaniye spor-M.Gücü C.Topel 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 11,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
3-27 Nisan 2008 tarihinde davultepe sahasında oynanması gereken Tece spor-Türkocağı spor 2.küme büyükler maçı aynı tarih ve sahada saat 12,00 da oynanmasına.
4-29 Nisan 2008 tarihinde saat 16,00 da Üç Ocak sahasında oynanması gereken M.Gücü C.Topel Sosyal hiz.spor 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
5-30 Nisan 2008 tarihinde Davultepe sahasında saat 16,00 da oynanması gereken kargıpınarı bld-Tece spor 2.Küme büyükler maçı aynı tarih ve saatte Kargıpınarı sahasında oynanmasına.
6-30 Nisan 2008 Tarihinde saat 16,00 da oynanması gereken Çınar spor -Dikilitaş bld 2.küme büyükler maçı ay nı tarih ve sahada saat 17,00 da oynanamsına.
7-Sosyal hiz.spor 1 forma 1422285 lisans nolu Niyazi BALTA Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Akdeniz Timur 15 forma 1400997 lisans nolu Ahmet KUR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-M.Gücü C.Topel 10 forma 1421534 liasns nolu Ömer YURDAGÜL Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-Alata spor 5 forma 134470 liasns nolu Aykut SUMAK Kural gereği ihraç olduktan sonra yardımcı hakeme hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Tece spor 15 forma 140569 lisans nolu E.Hasan KİRMAN Maçın yardımcı hakemine küfür ve fiili saldırıya teşebbüs edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :22/04/2008
Karar No : 10

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-19/20 Nisan Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Dikilitaş bld(4)Tece spor(2)-Mut esnaf spor(3)Silifke id.yurdu(0)-Telekom spor(0)Yol spor(0)-Bolatlı spor(1)Yıldırım spor(0)-Kargıpınarı bld(3)Tece spor(0)-Süp.Aslanlar(1)Yenişehir spor(2)-Davultepe bld(5)E. Gençlerbirliği (3)-Toroslar bld(2)Sosyal hiz.spor(5) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- Tece spor 5 forma 1404344 lisans nolu Cihan TEZUÇAR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
3-Tece spor 6 forma 1400142 lisans nolu Yasin ÇILGINÖZÜ Rakibine şiddetli hareket yapıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
4-Mut esnaf spor 10 forma 1438450 lisans nolu Ali GİLLİ Rakibine kasti tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
5-Silifke id.yurdu 6 forma 1438496 liasns nolu Emrah SARIYAR Rakibine kasti tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
6-Mut esnaf spor 14 forma 1438687 liasns nolu Ümit DEMİR Rakibine kasti tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :22/04/2008
Karar No : 04

Minikler ve Mini MiniklerTertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-15/16/17/19/20 Nisan Tarihlerinde oynanan Minikler Müsabakalarında M.Gücü C.Topel(6)Tece spor(1)-K.Milliye spor(13)İçel spor(0)-Akdeniz bld(7)Köy hiz.spor(0)-Yenişehri spor(1)Telekom spor(1)-Tarsus id.yurdu(4)Reşadiye spor(1)-Mut id.yurdu(2)Silifke bld(2)-Silifke id.yurdu(0)E. Gençlerbirliği(3)-Cam spor(4)Meski spor(2)-Mersin id.yurdu(2)Sosyal hiz.spor(2)-Toroslar bld (0)Gençlerbirliği(3)-Tarsus bld(2)Kanal spor(3)-T.Gençlerbirliği(0)Berdan spor(12)-Mezitli spor(4)Toroslar bld(2)-K.Milliye spor(1)Meski spor(1)-Gençlerbirliği(7)Yenişehri spor(0)-Mersin id.yurdu(5)Köy hiz.spor(0)-Silifke bld(4)Silifke id.yurdu(0)-Tedaş spor(3)Mut id.yurdu(0)-Millieğitim spor(2)Karacailyas bld(4)-Galata spor(3)M.Gücü C.Topel(1)-Çift.Adonis(1)Karacailyas bld(12)-Tece spor(2)Akdeniz bld(9)-İçel spor(0)Millieğitim spor(7)-T.Toros spor(0)Tarsus bld(6)-Berdan spor(2)Reşadiye spor(2)-Kanal spor(9)T.Gençlerbirliği(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 16/18/19/20 Nisan Tarihlerinde oynanan Mini Minikler Müsabakalarında Toroslar bld(2) Millieğitim(4)-Akdeniz bld(3)Galata spor(1)-Köy hiz.spor(7)İçel spor(1)-Cam spor(7) Gençlerbirliği(2)-Mersin id.yurdu(0)K.Milliye spor(3)-Tarsus bld(2)T.Toros spor(0)-T.Gençlerbirliği(0)Tarsus id.yurdu(10) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
3-20 Nisan 2008 tarihinde Osmaniye sahasıdna oynanması gereken Mersin İd.Yurdu-K.Milliye spor Mini Minikler maçına Mersin id.yurdu takımı tayin ve ilan olunan saatte gelmediğinden FM.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılmasına K.Milliye spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Mersin id.yurdu takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3-26 Nisan 2008 tarihinde Akdenzi sahasında oynanamsı gereken Çift.Adonis-K.Milliye spor Minikler maçı 28 Nisan 2008 tarihinde saat 18,00 da aynı sahada oynanmasına.
4-01 Mayıs 2008 tarihinde Akdeniz sahasında oynanması gereken Millieğitim-Cam spor Minikler maçı 30 Nisan 2008 tarihinde saat 17,00 da Akdeniz sahasında oynanamsına.
5-13 Nisan 2008 Tarihinde Osmaniye sahasında oynanması gereken Mezitli spor-Tedaş spor Mini Minikler erteleme maçı 27 Nisan 2008 tarihinde saat 12,30 da Osmaniye sahasında oynanamsına.
6-Yenişehir spor takımının dilekçesine sitinaden Mini Minikler müsabakalarına çıkmayacaklarını bildirdiklerinden F.M.T nın 28,a maddesi gereğince ligden ihraç edilmesine Bu takımla müsabakaları olan takımların oynamaksızın galip gelmelerine 3 gol 3 puan verilmesine.
7-Mut id.yurdu 1 forma 1439358 liasns nolu Adnan ARI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye



2007 – 2008 SEZONU 32. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
26/04/2008 14:00 SÜP.ASLANLAR TOROSLAR BLD 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
2
26/04/2008 16:00 SOSYAL HİZ.SPOR ÇINAR SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
3
26/04/2008 14:00 TECE SPOR TELEKOM SPOR 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
4
26/04/2008 16:00 ÇEŞMELİ SPOR ÇİFT.ADONİS 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
5
26/04/2008 16:00 DİKİLİTAŞ BLD KARGIPINARI BLD 2.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
6
26/04/2008 16:00 AKDENİZ TİMUR YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME BÜYÜK YENİCE
7
26/04/2008 16:00 KOCAHASANLI SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
8
26/04/2008 16:00 BOLATLI SPOR TARSUS SPOR 2.KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
9
26/04/2008 14:00 TAŞUCU SPOR ÇAVUŞBUCAĞI 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
10
26/04/2008 16:00 ATAKENT BLD MUT ESNAF SPOR 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
11
26/04/2008 16:00 T.TOROS SPOR CAM SPOR 1.KÜME GENÇ P.OF BAHÇELİ
12
26/04/2008 16:00 Y.ANAMUR SPOR GALATA SPOR 1.KÜME GENÇ P.OF KARACAİLYAS
13
26/04/2008 14:30 KARACAİLYAS BLD CAM SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
14
26/04/2008 19:00 MESKİ SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
15
26/04/2008 09:00 TELEKOM SPOR MEZİTLİ SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
16
26/04/2008 10:30 YENİŞEHİR SPOR TOROSLAR BLD MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
17
26/04/2008 12:00 TECE SPOR SOSYAL HİZ.SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
18
26/04/2008 13:00 M.GÜCÜ C.TOPEL AKDENİZ BLD MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
19
26/04/2008 15:00 GALATA SPOR MERSİN İD.YURDU MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
20
26/04/2008 13:00 T.TOROS SPOR BERDAN SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
21
26/04/2008 14:15 TARSUS İD.YURDU T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
22
26/04/2008 15:30 KANAL SPOR REŞADİYE SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
23
27/04/2008 12:00 TECE SPOR TÜRKOCAĞI SP. 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
24
27/04/2008 14:00 GALATA SPOR KANAL SPOR 1.KÜM.BÜY.P.OFF DAVULTEPE
25
27/04/2008 16:00 DAVULTEPE BLD BOZYAZI BLD 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
26
27/04/2008 11:00 OSMANİYE SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
27
27/04/2008 14:00 TARSUS SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
28
27/04/2008 16:00 BOLATLI SPOR YEŞİLKUYU SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
29
27/04/2008 14:00 SİLİFKE İD.YURDU KARGIPINARI BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
30
27/04/2008 16:00 ÇAVUŞBUCAĞI E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
31
27/04/2008 16:00 ARPAÇBAHŞİŞ BLD AYDINCIK SPOR 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
32
27/04/2008 16:00 YENİŞEHİR SPOR DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
33
27/04/2008 16:00 BAHÇELİ BLD SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME GENÇ BAHÇELİ
34
27/04/2008 16:00 YENİCE BLD İÇEL SPOR 1.KÜME BÜY.P.OFF YENİCE
35
27/04/2008 16:00 ADANALIOĞLU BLD SİLİFKE BLD 1.KÜME BÜY.P.OFF ADANALIOĞLU
36
27/04/2008 09:30 TOROSLAR BLD KÖY HİZ.SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
37
27/04/2008 10:30 GENÇLERBİRLİĞİ MİLLİEĞİTİM MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
38
27/04/2008 11:30 İÇEL SPOR CAM SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
39
27/04/2008 12:30 MEZİTLİ SPOR TEDAŞ SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
40
27/04/2008 16:30 BERDAN SPOR TARSUS BLD MİNİ MİNİKLER TOROS
41
27/04/2008 17:30 T.TOROS SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER TOROS
42
28/04/2008 16:30 REŞADİYE SPOR TARSUS BLD MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
43
28/04/2008 18:00 ÇİFT.ADONİS K.MİLLİYE SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
44
28/04/2008 18:00 GALATA SPOR MEZİTLİ SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
45
28/04/2008 16:00 CAM SPOR GENÇLERBİRLİĞİ 1.KÜME GENÇ P.OF KARACAİLYAS
46
29:04/2008 18:00 KARACAİLYAS BLD K.MİLLİYE SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
47
29/04/2008 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ İÇEL SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
48
29:04/2008 17:00 MERSİN İD.YURDU E.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
49
29:04/2008 18:00 AKDENİZ BLD TEDAŞ SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
50
29:04/2008 15:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ BERDAN SPOR MİNİ MİNİKLER TOROS
51
29:04/2008 17:00 TARSUS İD.YURDU T.TOROS SPOR MİNİ MİNİKLER TOROS
52
29:04/2008 14:00 M.GÜCÜ C.TOPEL SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
53
29:04/2008 16:00 TÜRKOCAĞI SPOR ÇEŞMELİ SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
54
29:04/2008 16:00 ÇİFT.ADONİS OSMANİYE SPOR 2.KÜME BÜYÜK ÇİFTLİK
55
29/04/2008 14:00 CAM SPOR Y.ANAMUR SPOR 1.KÜME GENÇ P.OF KARACAİLYAS
56
30/04/2008 17:00 ÇINAR SPOR DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
57
30/04/2008 16:00 KARGIPINARI BLD TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK KARGIPINARI
58
30/05/2008 17:00 MİLLİEĞİTİM CAM SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
59
30/04/2008 18:00 ÇİFT.ADONİS İÇEL SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
60
30/04/2008 19:00 GALATA SPOR SOSYAL HİZ.SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
61
30/04/2008 17:00 M.GÜCÜ C.TOPEL MERSİN İD.YURDU MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
62
30/04/2008 18:00 TECE SPOR KÖY HİZ.SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
63
30/04/2008 16:30 TARSUS İD.YURDU BERDAN SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
64
30/04/2008 17:30 T.TOROS SPOR KANAL SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
65
01/05/2008 16:00 KÖY HİZ.SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
66
01/05/2008 17:00 CAM SPOR TOROSLAR BLD MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
67
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı