Karar Tarihi :25/03/2008
Karar No : 27

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-22-23 Mart 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında Oynanan Tarsus bld(4)Karacailyas bld(1)-Meski spor(1)Yol spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
22-23 Mart 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Yenice bld(1)Silifke bld(2)-Galata spor(5)Adanalıoğlu bld(2)-Kanal spor(0)İçel spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- Süper lig playoff maçları sonucunda final oynamayı hak kazanan Meski spor-Tarsus bld takımlarının 29 Mart 2008 tarihinde saat 14,00 da T.S.G.St da oynanmasına.
3-Yol spor 9 forma 1414176 lisans nolu Alper ERKOÇ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
4-Kanal spor 2 forma 141082 lisans nolu Feridun SÜMER Maçın hakemine iki eli ile gögsüne vurup ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 25/03/2008
Karar No : 23

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 22-23 Mart 2008 Tarihinde oynanan 1.Küme Gençler Playoff Müsabakalarında Cam spor(5)K. Milliye spor(1)-Galata spor(2)Gençlerbirliği(2)-Y.Anamur spor(1)T.Toros spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-29 Mart 2008 Tarihinde saat 15,30 da Karacailyas sahasında oynanması gereken Gençlerbirliği-K.Milliye spor 1.küme gebnç p.off mçaı ileri bir tarihte oynanmasına.
3-29 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Bahçeli sahasında oynanamsı gereken Cam spor-T.Toros spor 1.küme genç p.off maçı aynı tarih ve sahada saat 16,30 da oynanmasına.
2-Y.Anamur spor 3 forma 1419383 lisans nolu Volkan ARI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi : 25/03/2008
Karar No : 25

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 17-18-20-21-23 Mart2008 Tarihinde oynanan B Gençler Playoff Müsabakalarında K.Milliye spor(1)Tarsus id.yurdu(0)-Tedaş spor(2)K.Milliye spor(1)-Tarsus bld(2)Erdemli bld(1)-Gençlerbirliği(1)Mersin id.yurdu(4)-Tarsus id.yurdu(1)am spor(0)-Tedaş spor(2)Tarsus id.yurdu(0)-Tarsus bld(1)Gençlerbirliği(1)-Tarsus id.yurdu(3)Tedaş spor(4)-Erdemli bld(1)Mersin id.yurdu(6)-Gençlerbirliği(1)Tarsus bld(0)-K.Milliye spor(4)Cam spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 30 Mart 2008 tarihinde M.Özcan sahasıdna oynanması gereken Tedaş spor-Cam spor /Tarsus id.yurdu -K.Milliye spor/Gençlerbirliği-Erdemli bld B Genç Playoff maçları fikstürde belirtilen saatlerde ve aynı tarihlerde Bahçeli sahasında oynanmasına.
3-Tarsus id.yurdu 10 forma 1413094 lisanms nolu Ali Tunahan YILDIZ rakibine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
4-Cam spor 2 forma 1425741 lisans nolu Muhammet KORTAK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
5-Tarsus id.yurdu 9 forma 1418860 liasns nolu Selim YELİM Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
6-Tarsus bld 5 forma 1428905 liasns nolu kadir BULDUK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
7-30 Mart 2008 Tarihinde Bahçeli sahasında oynanması gereken Tarsus id.yurdu -K.Milliye spor B genç P.Off maçı ileri bir tarihte oynanmasına.
8- 30 Mart 2008 tarihinde saat 14,00 da Bahçeli sahasında oynanması gereken Tarsus bld-Mersin id.yurdu B genç p.off maçı aynı tarih ve sahada saat 14,30 da oynanmasına.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 25/03/2008
Karar No : 06

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-19/20/22/23 Mart 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Sosyal hiz.spor(1)Türkocağı spor(5)-Osmaniye spor(1)Kargıpınarı bld(3)-Tece spor(1)Çınar spor(0)- Çeşmeli spor(1)Dikilitaş bld(2)-M.Gücü C.Topel(1)Çift.Adonis(3)-Çınar spor(1) Çift.Adonis(1)-Kargıpınarı bld(4)Sosyal hiz.spor(1)-Dikilitaş bld(6)Osmnaiye spor(0)-Kazanlı id.y.bld(4)Yenişehir spor(0)-Arpaçbahşiş bld(3)Alata spor(3)-Türkocağı spor(0)M.Gücü C.Topel(5)-Tece spor(1) Çeşmeli spor(0)-Akdeniz Timur(1)Tarsus spor(2)-T.Gençlerbirliği(1)Yeşilkuyu spor(4)-E. Gençlerbirliği(0)Silifke id.yurdu(5)-Aydıncık spor(2)Çavuşbucağı(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 29 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanamsı gereken Sosyal hiz.spor-Dikilitaş bld 2.küme büyükler maçı ileri bir tarihte oynanmasına.
3-Türkocağı spor 9 forma 1403980 liasns nolu Ersin ARVİŞ Rakibine tekem ve kafa atıp ve hakem camiasıan küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk eidlmesine.
4-Türkocağı spor 4 forma 144083 liasns nolu Muharrem GÜNDOĞDU Rakibinin karnına tekem ve yumruk atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
5-Yeşilkuyu spor 8 forma 1421672 liasns nolu Ahmet YILDIZ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
6-Arpaçbahşiş bld spor 4 forma 1432559 lisans nolu Mehmet Fahri İNCEGİL Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
7-Alata spor 5 dorma 134470 lisans nolu Aykut SUMAK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :25/03/2008
Karar No : 06

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-22-23 Mart Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Silifke id.yurdu(1)Bozyazı bld(0)-E.Gençlerbirliği(3)Çavuşbucağı(0)-Tece spor(6)Bahçeli bld(4)-Yıldırım spor(4)tarsusgücü(6)-Atakent bld(2)Taşucu spor(2)-Yenişehir spor(2)Sosyal hiz.spor(5)-Bolatlı spor(2)Kazanlı id.yurdu bld(2)-Dikilitaş bld(0)Telekom spor(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-23 Mart 2008 tarihinde Davultepe sahasında oynanması gereken Davultepe bld-Kargıpınarı bld 2.küme genç maçı Kargıpınarı bld spor takımının tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmediğinden F.M.T nın 28 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Davultepe bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Kargıpınarı bld takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3- 30 Mart 2008 Tarihinde saat 15,30 da Silifke Ş.St da oynanması gereken Silifke id.yurdu-Atakent bld 2.küme geç maçı aynı tarih ve sahada saat 11,00 da oynanmasına.
4-30 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Yenişehir sahasında oynanamsı gereken Yenişehri spor-Yol spor 2.küme genç mçaı aynı tarih ve sahada saat 16,00 da oynanmasına.
4-Bolatlı spor 9 forma 1437692 lisans nolu Emre ARMUT Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


2007 – 2008 SEZONU 28. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
29/03/2008 13:30 TECE SPOR TOROSLAR BLD 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
2
29/03/2008 15:30 ÇEŞMELİ SPOR ÇINAR SPOR 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
3
29/03/2008 15:30 M.GÜCÜ C.TOPEL KARGIPIANRI BLD 2.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
4
29/03/2008 15:30 YENİŞEHİR SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK YENİŞEHİR
5
29/03/2008 15:30 AKDENİZ TİMUR KAZANLI İ.Y.BLD 2.KÜME BÜYÜK YENİCE
6
29/03/2008 15:30 BOLATLI SPOR TARSUS SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
7
29/03/2008 13:30 ALATA SPOR SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
8
29/03/2008 15:30 KOCAHASANLI AYDINCIK SPOR 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
9
29/03/2008 13:30 SÜP.ASLANLAR BAHÇELİ BLD 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
10
29/03/2008 15:30 TARSUSGÜCÜ YEŞİLKUYU 2.KÜME GENÇ TOROS
11
29/03/2008 14:30 MERSİN İD.YURDU TARSUS İD.YURDU SÜPER GENÇ BAHÇELİ
12
29/03/2008 16:30 CAM SPOR T.TOROS SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF BAHÇELİ
13
29/03/2008 14:00 MESKİ SPOR TARSUS BLD SÜP LİG P.OFF T.S.G.ST.
14
29/03/2008 13:30 ÇAVUŞBUCAĞI DAVULTEPE BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
15
29/03/2008 15:30 TAŞUCU SPOR E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
16
29/03/2008 15:30 İÇEL SPOR GALATA SPOR 1.KÜME BÜYÜK P.OF DİKİLİTAŞ
17
30/03/2008 15:30 OSMANİYE SPOR TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
18
30/03/2008 15:30 ÇİFT.ADONİS TÜRKOCAĞI SPOR 2.KÜME BÜYÜK ÇİFTLİK
19
30/03/2008 11:00 SİLİFKE İD.YURDU ATAKENT BLD 2.KÜME GENÇ SİLİFKE ŞEHİR
20
30/03/2008 13:00 ÇAVUŞBUCAĞI ARPAÇBAHŞİŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE ŞEHİR
21
30/03/2008 15:30 SİLİFKE BLD SPOR KANAL SPOR 1.KÜMEBÜYÜK P.OFF SİLİFKE ŞEHİR
22
30/03/2008 13:00 CAM SPOR İZM.ELİT ÇİMEN BAYANLAR YENİŞEHİR
23
30/03/2008 16:00 YENİŞEHİR SPOR YOL SPOR 2.KÜME GENÇ YENİŞEHİR
24
30/03/2008 15:30 DİKİLİTAŞ BLD. SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
25
30/03/2008 15:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ YILDIRIM SPOR 2.KÜME GENÇ TOROS
26
30/03/2008 15:30 GALATA SPOR Y.ANAMUR SPOR 1.KÜME GENÇ P.OFF KARACAİLYAS
27
30/03/2008 15:30 BOZYAZI BLD. MUT ESNAF SPOR 2.KÜME GENÇ BOZYAZI
28
30/03/2008 16:00 ADANALIOĞLU BLD YENİCE BLD.SPOR 1.KÜME BÜYÜK P.OFF ADANALIOĞLU
29
30/03/2008 10:00 GENÇLERBİRLİĞİ EREDMLİ BLD. B GENÇ P.OFF BAHÇELİ
30
30/03/2008 12:00 TEDAŞ SPOR CAM SPOR B GENÇ P.OFF BAHÇELİ
31
30/03/2008 14:30 TARSUS BLD. SPOR MERSİN İD.YURDU B GENÇ P.OFF BAHÇELİ
32
01.04.2008 16:00 ATAKENT BLD. BOZYAZI BLD. 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
33
01/04/2008 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ DAVULTEPE BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
34
01/04/2008 17:30 K.MİLLİYE SPOR KARACAİLYAS BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
35
02.04.2008 17:00 İÇEL SPOR ÇİFT.ADONİS MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
36
02.04.2008 18:30 TOROSLAR BLD YENİŞEHİR SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
37
02.04.2008 16:00 SOSYAL HİZ.SPOR GALATA SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
38
02.04.2008 17:30 KÖY HİZ.SPOR TECE SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
39
02.04.2008 15:30 TARSUS BLD REŞADİYE SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
40
02.04.2008 16:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME GENÇ ERDEMLİ
41
02.04.2008 16:00 MUT ESNAF SPOR KARGIPINARI BLD. 2.KÜME GENÇ MUT
42
03.04.2008 16:00 DAVULTEPE BLD. TAŞUCU SPOR 2.KÜME GENÇ DAVULTEPE
43
03.04.2008 15:30 BERDAN SPOR TARSUS İD.YURDU MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
44
03.04.2008 17:00 KANAL SPOR T.TOROS SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
45
03.04.2008 17:00 MEZİTLİ SPOR TELEKOM SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
46
03.04.2008 18:30 MESKİ SPOR DİKİLİTAŞ BLD MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
47
03.04.2008 17:00 MERSİN İD.YURDU M.GÜCÜ C.TOPEL MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
48
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı