Karar Tarihi :26/02/2008
Karar No : 23

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 23/24 Şubat 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında oynanan Yol spor(0)Köy hiz.spor(0)-K.Milliye spor(2)Tarsus bld(3)-Akdeniz bld(0)Toroslar bld(7)-Bozyazı bld(1)Y.Anamur spor(4)-Karacailyas bld(0)Meski spor(4)-Telekom spor(1)Erdemli bld(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
23/24 Şubat 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme A-B-C Guruplarında oynanan Yıldırım spor(3)Bahçeli bld(4)-Kaleköyü spor(2)Gözne bld(4)-Adanalıoğlu bld(1)Gençlerbirliği(0)-T.Toros spor(2)Davultepe bld(2)-Mut esnaf spor(3)Atakent bld(0)-Silifke bld(5)Mut id.yurdu(1)-Y.Taşkent bld(4)Yenice bld(5) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 02 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Anamur sahasıdna oynanması gereken Y.Anamur spor-Yol spor Süper lig maçı aynı tarih ve sahada saat 12,00 da oynanmasına.
3-17 Şubat 2008 tarihinde Üniversite sahasında oynanan ve skor 1-0 Bozyazı bld spor lehine iken müsa Untitled Document

Karar Tarihi :26/02/2008
Karar No : 23

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 23/24 Şubat 2008 Tarihinde Tarihlerinde Süper lig Müsabakalarında oynanan Yol spor(0)Köy hiz.spor(0)-K.Milliye spor(2)Tarsus bld(3)-Akdeniz bld(0)Toroslar bld(7)-Bozyazı bld(1)Y.Anamur spor(4)-Karacailyas bld(0)Meski spor(4)-Telekom spor(1)Erdemli bld(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
23/24 Şubat 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme A-B-C Guruplarında oynanan Yıldırım spor(3)Bahçeli bld(4)-Kaleköyü spor(2)Gözne bld(4)-Adanalıoğlu bld(1)Gençlerbirliği(0)-T.Toros spor(2)Davultepe bld(2)-Mut esnaf spor(3)Atakent bld(0)-Silifke bld(5)Mut id.yurdu(1)-Y.Taşkent bld(4)Yenice bld(5) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 02 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Anamur sahasıdna oynanması gereken Y.Anamur spor-Yol spor Süper lig maçı aynı tarih ve sahada saat 12,00 da oynanmasına.
3-17 Şubat 2008 tarihinde Üniversite sahasında oynanan ve skor 1-0 Bozyazı bld spor lehine iken müsabakanın 89.dakikasında hakemin penaltı kararından sonra yarıda kalan müsabakanın 05 Mart 2008 tarihinde saat 13:30 da kaldığı şekilde (Penaltı atışı) yapılarak kalan sürenin oynatılmasına.
4-Köy hiz.spor 9 forma 136863 lisans nolu Murat AYTEKİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 26/02/2008
Karar No : 19

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 19/20/21 Şubat 2008 Tarihinde oynanan 1.küme gençler müsabakalarında Tarsus bld(5)M.Gücü C.Topel(0)-Galata spor(3)Y.Taşkent bld(0)-Yenice bld(0)T.Toros spor(2)-Akdeniz bld(0)K.Milliye spor(0)-İçel spor(1)Erdemli bld(2)-Mut id.yurdu(0)Gençlerbirliği(2)-Silifke bld(1)Karacailyas bld(1)-Berdan spor(2)Cam spor(2) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 19 Şubat 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Galata spor-Y.Taşkent bld spor 1.küme genç müsabakasına Y.Taşkent bld spor tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmediğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup edilmesine Galata spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine,Y.taşkent bld spor takımının daha öncede hükmen mağlubiyeti olduğundan ikinci defa hükmen mağlubiyetinden dolayı ligden ihraç edilmesine.
4-Yenice bld spor 10 forma 1419958 liasns nolu Ayhan UĞUR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
5-Akdeniz bld spor 5 forma 1412888 lisans nolu Enver AKSU Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
6-K.Milliye spor 10 forma 1405524 liasns nolu Rıdvan MASVAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
7-Silifke bld spor 6 forma 1419387 lisans nolu Mustafa UÇAR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi :26/02/2008
Karar No : 23

Yıldızlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 23/24 Şubat 2008 Tarihinde oynanan Yıldızlar Playoff müsabakalarında K.Milliye spor(3) Davultepe bld(0)-Akdeniz bld(5)Tedaş spor(0)-Cam spor(59Gençlerbirliği(0)-Tarsus bld(2)Berdan spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.


       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 26/02/2008
Karar No : 21

B-Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.
Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 22/23 Şubat 2008 Tarihlerinde oynanan B Gençler müsabakalarında Berdan spor(0)Tarsus id.yurdu(2)-Yol spor(3)İçel spor(0)-M.Gücü C.Topel(3)Galata spor(3)-Gençlerbirliği(2)Telekom spor(0)-Çift.Adonis(0)Cam spor(0)-Meski spor(0)K.Milliye spor(3)-Mezitli spor(3)Akdeniz bld(1)-Yenice bld(1)Reşadiye spor(7)-T.Toros spor(0)Huzurkent bld(1)-Tarsus bld(17) T. Gençlerbirliği (0) Kanal spor()Tarsusgücü() Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-22 Şubat 2008 tarihinde Dikilitaş sahasında oynanan Yol spor-İçel spor B genç müsabakasının ilk yarısı 2-0 Yol spor lehine iken 2.yarıya çıkmayan İçel spor takımı F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup edilmesine Yol spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine İçel spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
3-23 Şubat 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Meski spor -K.Milliye spor B genç müsabakasına Meski spor takımının 21 Şubat 2008 tarihli dilekçesine istinaden bu müsabakaya gelmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına K.Milliye spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Meski spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
4-B Genç müsabaklaları sonunda guruplarında ilk iki sırayı alan Tarsus bld-Tarsus id.yurdu-Gençlerbirliği-Cam spor-Mersin id.yurdu-K.Milliye spor-Tedaş spor-Erdemli bld spor takımların playoff oynamalarına.
5-Akdeniz bld spor 3 forma 1412887 lisans nolu Yunus ÖZTÜRK Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
6-Huzurkent bld spor 10 forma 1419961 lisans nolu Erkan AKŞAHİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
7-Akdeniz bld spor 3 forma 1412887 lisans nolu Yunus ÖZTÜRK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
8-Berdan spor 3 forma 1428087 lisans nolu Hasan BAŞLI Rakibine kasti tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 26/02/2008
Karar No : 02

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-23/24 Şubat 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Akdeniz Timur(2) Yeşilkuyu(1)-Bolatlı spor(1)T.Gençlerbirliği(0)-Tarsus spor(4)Kazanlı İ.Y.Bld(0)-Kargıpınarı bld(4)Çınar spor(0)-Osmaniye spor(4)Sosyal hiz.spor(2)-Dikilitaş bld(0)Türkocağı spor(3)-Tece spor(0)Çift.Adonis(2)-Çeşmeli spor(3)M.Gücü C.Topel(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-02 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Dikilitaş sahasında oynanması gereken M.Gücü C.Topel-Osmaniye spor 2.küme büyükler mçaı aynı tarih ve sahada saat 13,30 da oynanmasına.
3-02 Mart 2008 tarihinde Yeşilkuyu sahasında oynanması gereken yeşilkuyu spor-Bolatlı spor 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 15,30 da Huzurkent sahasında oynanmasına.
4-Sosyal hiz.spor 6 forma 1422284 lisans nolu Recep OK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
5-M.Gücü C.Topel spor 5 forma 1423102 lisans nolu Deniz Kadir YARALI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
6- Osmaniye spor 4 forma 1410505 lisans nolu Ersin PİŞKİN Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
7-Kazanlı id.yurdu 9 forma 1425131 lisans nolu Caner DURAN Rakibine tekme atıp ihraç olduktan sonra maçın hakemine hakaret ettiğinden ceza kuruluna sev edilmesine.
8-Kazanlı id.yurdu 5 forma 1414827 lisans nolu Şekip Can DELİ Kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemine hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.


Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi : 26/02/2008
Karar No : 02

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-23-24 Şubat Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Sosyal hiz.spor (0)Toroslar bld(3)--Tece spor(6)Dikilitaş bld(0)-Çavuşbucağı(0)Bozyazı bld(3)-Silifke id.yurdu(3)Mut esnaf spor(2)-E.Gençlerbirliği(0)Davultepe bld(3)-T.Gençlerbirliği(3)Kazanlı id.yurdu(1)-Taşucu spor(3)kargıpınarı bld(2)-Yol spor(3)Telekom spor(1)-Yenişehir spor(3)Süp.Aslanlar(3)-Yıldırım spor(1)Bolatlı spor(3)-Yeşilkuyu spor(1)Tarsus spor(2)-Alata spor(0)Atakent bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-24 Şubat 2008 tarihinde Erdemli sahasında oynanması gereken Alata spor-Atakent bld spor 2.küme genç müsabakasına Alata spor takımının dilekçesine istinaden bu müsabakaya çıkmayacağını bildirdiğinden F.M.T nın 27 a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılşmasına Atakent bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Alata spor takımının puanı olmadığından alacağı puanlardan 3 puan tenziline.
3-02 Mart 2008 tarihinde saat 15,00 da Kazanlı sahasında oynanamsı gereken Kazanlı id.y.bld- Yıldırım spor 2.küme genç. maçı 01 mart 2008 tarihinde saat 15,00 da aynı sahada oynanmasına.
4-02 mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmsı gereken Sosyal hiz.spor-bahçeli bld 2.küme genç maçı görülen lüzum üzerine ileri bir tarihte oynanmasına.
5-01 Mart 2008 tarihinde Silifke Ş.St da oynanamsı gereken Çavuşbucağı-taşucu spor 2.küme genç maçı görülen lüzum üzerine ileri bir tarihte oynanmasına.
6-02 Mart 2008 tarihinde saat 15,30 da Bozyazı sahasında oynanamsı gereken bozyazı bld-Davultepe bld 2.küme genç maçı 01 Mart 2008 Tarihinde saat 14,30 da aynı sahada oynanamsına.
7-Süp.Aslanlar 5 forma 1428089 lisans nolu Orhan TURMUŞ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


2007 – 2008 SEZONU 24. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
01.03.2008 15:00 KÖY HİZ.SPOR KARACAİLYAS BLD SÜPER LİG ÜNİVERSİTE
2
01,03,2008 15:00 TOROSLAR BLD TAŞUCU SPOR SÜPER LİG KORAY AYDIN
3
01.03.2008 12:00 BERDAN SPOR TEDAŞ SPOR YILDIZLAR P.OFF 100.YIL F.SODAN
4
01.03.2008 15:00 TARSUS BLD AKDENİZ BLD SÜPER LİG 100.YIL F.SODAN
5
01.03.2008 15:00 MESKİ SPOR TELEKOM SPOR SÜPER LİG KARACAİLYAS
6
01.03.2008 13:00 ALATA SPOR E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
7
01.03.2008 15:00 ERDEMLİ BLD K.MİLLİYE SPOR SÜPER LİG ERDEMLİ
8
01.03.2008 13:30 ÇINAR SPOR SOSYAL HİZ.SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
9
01.03.2008 15:30 TÜRKOCAĞI SPOR TECE SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
10
01.03.2008 15:30 T.GENÇLERBİRLİĞİ TARSUS SPOR 2.KÜME BÜYÜK TOROS
11
01.03.2008 13:30 MERSİN İD.YURDU GAZİANTEP SPOR SÜPER GENÇ BAHÇELİ
12
01.03.2008 11:00 CAM SPOR K.MİLLİYE SPOR YILDIZLAR P.OFF ÜÇ OCAK
13
01.03.2008 13:00 AKDENİZ BLD TARSUS BLD YILDIZLAR P.OFF ÜÇOCAK
14
01.03.2008 15:30 TOROSLAR BLD SÜP. ASLANLAR 2.KÜME GENÇ ÜÇOCAK
15
010/03/2008 15:30 DİKİLİTAŞ BLD YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
16
01.03.2008 15:00 BOLATLI SPOR YEŞİLKUYU SPOR 2,KÜME GENÇ TARSUS 1 NL.
17
01.03.2008 15:30 KARGIPINARI BLD SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME GENÇ KARGIPINARI
18
01.03.2008 14:30 BOZYAZI BLD DAVULTEPE BLD 2.KÜME GENÇ BOZYAZI
19
02.03.2008 12:00 Y.ANAMUR SPOR YOL SPOR SÜPER LİG ANAMUR
20
02.03.2008 13:30 M.GÜCÜ C.TOPEL OSMANİYE SPOR 2.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
21
02.03.2008 15:30 GALATA SPOR SÜP.ASLANLAR 1.KÜME BÜYÜK ÜÇ OCAK
22
02.03.2008 15:30 İÇEL SPOR CAM SPOR 1.KÜME BÜYÜK DİKİLİTAŞ
23
02.03.2008 15:30 TARSUSGÜCÜ YILDIRIM SPOR 1.KÜME BÜYÜK TOROS
24
02.03.2008 15:30 BAHÇELİ BLD BERDAN SPOR 1.KÜME BÜYÜK BAHÇELİ
25
02.03.2008 13:00 CAM SPOR ADANA İD.YURDU BAYANLAR YENİŞEHİR
26
02.03.2008 15:30 YENİŞEHİR SPOR AKDENİZ TİMUR 2.KÜME BÜYÜK YENİŞEHİR
27
02.03.2008 15:30 ÇİFT.ADONİS ÇEŞMELİ SPOR 2.KÜME BÜYÜK ÇİFTLİK
28
02.03.2008 15:30 KARGIPINARI BLD DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK KARGIPINARI
29
02.03.2008 15:30 YEŞİLKUYU SPOR BOLATLI SPOR 2.KÜME BÜYÜK HUZURKENT
30
02.03.2008 15:30 AYDINCIK SPOR SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME BÜYÜK AYDINCIK
31
02.03.2008 13:30 ALATA SPOR E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ ERDEMLİ
32
02.03.2008 15:30 ÇAVUŞBUCAĞI KOCAHASANLI 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
33
02.03.2008 15:30 MUT ESNAF SPOR ATAKENT BLD 2.KÜME GENÇ MUT
34
02.03.2008 10:00 DAVULTEPE BLD GENÇLERBİRLİĞİ YILDIZLAR P.OFF AHMET AYAS
35
02.03.2008 11:30 MERSİN S.SPOR HATAY S.SPOR İŞT ENGELLİ AHMET AYAS
36
02.03.2008 13:30 TELEKOM SPOR TECE SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
37
05/03/2008 13:30 KÖY İHZ.SPOR BOZYAZI BLD SÜPER LİG ÜNİVERSİTE
38
           
39
           
40
           
41
           
42
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı