Karar Tarihi :29/04/2008
Karar No : 32

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-27 Nisan 2008 Tarihinde oynanan 1.Amatör küme Playoff müsabakalarında Galata spor(1)Kanal spor(1)-Yenice bld(1)İçel spor(3)-Adanalıoğlu bld(2)Silifke bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-Silifke bld spor 2 forma 1404996 liasns nolu Fatih DUMAN ural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
3-Yenice bld spor 4 forma 1340813 lisans nolu Hıdır YILDIZ Kural gereği ihraç olduktan sonra maçın hakemine hakaret ve küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
4-Yenice bld spor 7 forma 140640 lisans nolu Ümit Cihan KARA Müsabaka bittikten sonra rakibine vurmaya teşşebbüs ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
5-Yenice bld spor 9 forma 134090 lisans nolu Uğur GÜNERİ Maç bittikten sonra rakip oyuncuya vurduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
6-Kanal spor 18 forma 13086 lisans nolu İbrahim İNAN Maçın hakemine fiili saldırıya teşebbüs küfür ve hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
7-Kanal spor 9 forma 1408289 lisans nolu Sadık GÜR Maç bittikten sonra maçın hakemine saldırıya teşebbüs ve tekme attığından ceza kuruluna sevk edilmesine.
8-Kanal spor teknik sorumlusu Hüseyin DEMİRPOLAT mçaın hakemine tehdit hakaret ve küfür ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Osman ÖCAL
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Sedat HAZIMOĞLU
Zeki GÜNDÜZ
Mahmut ALTUNBAKIR
Celal TATAR
Üye
Üye
Üye
Üye

Karar Tarihi : 29/04/2008
Karar No : 28

1.Amatör küme Genç Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı. Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

1- 24/26/28/29 Nisan2008 Tarihinde oynanan 1.Küme Gençler Playoff Müsabakalarında Gençlerbirliği(0)T.Toros spor(1)-T.Toros spor(3)Cam spor(0)-Y.Anamur spor(0)Galata spor(5)-Cam spor(1)Gençlerbirliği(0)-Cam spor(3)Y.Anamur spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-29 Nisan 2008 Tarihinde oynanması gereken Cam spor-Y.Anamur spor 1.küme genç p.off maçına Y.Anamur spor takımının dilekçesine istinaden maça gelmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Cam spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine Y.Anamur spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
2-Y.Anamur spor 7 forma 1414112 lisans nolu Halil ERDEM Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
3-Y.Anamur spor idarecisi Doğan KAYA Maçın hakemlerine küfür ve hakaret ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.
4-2007/2008 Futbol sezonu 1.küme gençler p.off müsabakaları sonunda ilk üç sırayı alan T.Toros spor-Galata spor-Cam spor takımlarının İlimizi temsilen A Gençler Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmalarına.ekseriyetle karar verildi.

       
Ahmet KARATAŞ
H. Güney ERDEM
Yusuf EVLİÇ

Haydar ATLI

Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Nevzat KELLELİ
Mahmut ALTUNBAKIR
Mustafa ÇAKIR
Sedat HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye

 



Karar Tarihi : 29/04/2008
Karar No : 11

2 Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-26/27 Nisan 2008 Tarihlerinde oynanan 2.Küme Büyükler müsabakalarında Sosyal hiz.spor(2)Çınar spor(8)-Çeşmeli spor(0)Çift.Adonis(7)-Dikilitaş bld(0)Kargıpınarı bld(2)-Akdeniz Timur(1)Yenişehir spor(4)-Kocahasanlı spor(1)Silifke id.yurdu(1)-Tece spor(1)Türkocağı spor(2)-Osmaniye spor(3)M.Gücü C.Topel(1)-Tarsus spor(4)T.Gençlerbirliği(1)-Bolatlı spor(2)Yeşilkuyu spor(3)-Çevuşbucağı spor(4)E.Gençlerbirliği(3)-Arpaçbahşiş bld(3)Aydıncık spor(1) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 03 Mayıs 2008 Tarihinde saat 16,00 da Üç Ocak sahasında oynanması gereken Osmaniye spor-Türkocağı spor 2.küme büyükler maçı aynı tarihte saat 14,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanamsına.
3-03 mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Yeşilkuyu sahasında oynanamsı gereken yeşilkuyu spor-Tarsus spor 2.küme büyükler maçı 04 Mayıs 2008 tarihinde saat 16,00 da Tarsus 1 Nl.sahada oynanamsına.
4-04 Mayıs 2008 tarihinde Üç Ocak sahasında oynanamsı gereken M.Gücü C.Topel-Çınar spor 2.küme büyükler maçı 03 Mayıs 2008 tarihinde saat 12,00 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.
5-Sosyal hiz.spor 9 forma 1432500 lisans nolu Uğurcan TAŞKINLAR Rakibine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
6-Çınar spor 2 forma 1418941 lisans nolu Harun PEHLİVAN Maçın hakemine hakaret edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
7-Bolatlı spor 10 forma 123785 liasns nolu Akın DÖNMEZ Rakibine tekme atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
Mahmut ALTUNBAKIR
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
ZEKİ GÜNDÜZ
HAYDAR ATLI
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :29/04/2008
Karar No : 11

2.Amatör Küme Gençler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-26/27 Nisan Tarihlerinde oynanan 2.Küme genç müsabakalarında Süp.Aslanlar(3)Toroslar bld(1) -Tece spor(0)Telekom spor(8)-Bolatlı spor(3)Tarsus spor(0)-Davultepe bld(1)Bozyazı bld(1)-Silifke id.yurdu(0)Kargıpınarı bld(1)-Yenişehir spor(5)Dikilitaş bld(0)-Bahçeli bld(4)Sosyal hiz. spor(6)-Taşucu spor(5)Çavuşbucağı(0)-Atakent bld(1)Mut Esnaf spor(0) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 03 Mayıs 2008 tarihindeÜç Ocak sahasında oynanamsı gereken Toroslar bld-Bahçeli bld 2.küme genç maçı aynı tarihte saat 14,00 da Dikilitaş sahasında oynanmasına.
3-04 Mayıs 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken Sosyal hiz.spor-yol spor 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 11,00 da oynanmasına.
4-04 Mayıs 2008 tarihinde Ahmet AYAS sahasında oynanamsı gereken telekom spor-Yenişehir spor 2.küme genç maçı aynı tarih ve sahada saat 13,00 da oynanmasına.
5-26 Nisan 2008 tarihinde Tarsus 1 Nl Sahada oynanması gereken Bolatlı spor-Tarsus spor 2.küme genç maçı tarsus spor takımının tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmediğinden F.M.T nın 27,a Maddesi gereğince 3-0 Hükmen mağlup sayılmasına Bolatlı spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine tarsus spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
6-Silifke id.yurdu 2 forma 1438452 lisans nolu Ahmet SARI Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
7-Davultepe bld spor 5 forma 1419417 lisans nolu Cem ALTUNAY Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
8-Bozyazı bld spor 3 forma 1425979 lisans nolu Hasan YALÇIN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Toroslar bld spor 9 forma 1430580 lisans nolu Mehmet ÖNER Rakibine yumruk ve kafa atıp ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
10-Süp.Aslanlar 4 forma 1438459 lisans nolu Çetin OĞUZ Rakibine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
11-Süp.Aslanlar 2 forma 1438805 lisans nolu İzzettin KAYA Rakibine tekme atıp ihraç 9olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
12-Davultepe bld spor 10 forma 1424824 lisans nolu Selim DEMİRELLİ Maçın hakemine küfür edip ihraç olduğundan ceza kuruluna sevk edilmesine.
13-Davultepe bld spor idarecisi Ziya ERŞAHİN Maçın hakemine küfür ve tehdit ettiğinden ceza kuruluna sevk edilmesine.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye


Karar Tarihi :29/04/2008
Karar No : 05

Minikler ve Mini MiniklerTertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-23/25/26/28 Nisan Tarihlerinde oynanan Minikler Müsabakalarında Cam spor(10.)Çift. Adonis(1)-Telekom spor(0)Gençlerbirliği(2)-İçel spor(0)Meski spor(9)-Akdeniz bld(1)Galata spor(2)-Mersin id.yurdu(9)Tece spor(0)-Sosyal hiz.spor(2)Köy hiz.spor(8)-Tarsus bld(5)Tarsus id.yurdu(0)-T.Gençlerbirliği(0)T.Toros spor(13)-Berdan spor(2)kanal spor(3)-E.Gençlerbirliği(6) Silifke bld (3)-Silifke id.yurdu(2)Tedaş spor(4)-Mezitli spor(3)Telekom spor(0)-Sosyal hiz.spor(0) Galata spor(11)-Tarsus bld(3)Reşadiye spor(1)-Toroslar bld(4)Yenişehir spor (0)-İçel spor(0) Çift.Adonis(3)-Karacailyas bld(5)Cam spor(0)-Meski spor(1)Millieğitim spor(2)-Yenişehir spor (1)Toroslar bld(8)-Tece spor(1)Sosyal hiz.spor(4)-M.Gücü C.Topel(1) Akdeniz bld(4)- Tarsus id. yurdu(14) T.Gençlerbirliği (0)-T.Toros spor (6)Berdan spor (0)-Kanal spor(6)Reşadiye4 spor(3)-Yenişehir spor(1)Mezitli spor(8)-Telekom spor(1) Mezitli spor(7)-Reşadiye spor(2)Tarsus bld(4)-Çift.Adonis spor(1)K.Milliye spor(14) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2- 24/27/28 Nisan Tarihlerinde oynanan Mini Minikler Müsabakalarında Mezitli spor(1)Akdeniz bld(1)-Toroslar bld(4)Köy hiz.spor(3)-Gençlerbirliği(2)Millieğitim(4)-İçel spor(3)Cam spor(5)-Mezitli spor(1)Tedaş spor(2)-Berdan spor(0)Tarsus bld(2)-T.Toros spor(10)T.Gençlerbirliği(1)-Galata spor(2)Mezitli spor(5) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları incelendiğinden neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
3-23 Nisan 2008 tarihinde Köy hiz.sahasında oynana Mersin id.yurdu-Tece spor müsabakasının ilk yarısı 9-0 Mersin id.yurdu lehine iken Tece spor takımı 2.yarı sahaya çıkmadığından F.M.T nın 27,a maddesi gereğince 9-0 hükmen mağlup sayılmasına Tece spor takımının mevcut alacağı galibiyet haline 3 puan tenziline.
4-25 Nisan 2008 tarihinde Köy hiz.sahasında oynanması gereken Mezitli spor -Telekom spor Minikler maçına Telekom spor Tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmediğinden F.M.T 27,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına Mezitli spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine. Telekom spor takımının hali hazırdaki mevcur puanlarından 3 puan tenziline.
5-25 Nisan 2008 Tarihinde Akdeniz sahasında oynanması gereken İçel spor-Çift.Adonis spor Minikler maçına İçel spor takımı tayin ve ilan olunan saatte müsbakaya gelmediğinden F.M.T nın 27 ,amaddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasında Çift.Adonis spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine İÇel spor takımının hali hazırdaki mevcut puanlarından 3 puan tenziline.
6-26 Nisan 2008 tarihinde oynanan Galata spor-Mersin id.yurdu Minikler müsabakası 2-0 Galata spor lehine bitmiş olup 28 Nisan 2008 tarihli Mersin id.yurdunun itiraz dilekçesine istinaden Galata spor 8 forma nolu Eren SANAĞA Ya yapmış oldukları itiraz nedeni ile 01 Mayıs 2008 Perşembe günü saat 10,00 da Galata spor idarecisi ve sporcusu ile Mersin İd.Yurdu idarecisi ile birlikte kemik testi raporu alınmasına.
7-08 Mayıs 2008 tarihinde saat 17,00 da Akdeniz sahaında oynanamsı gereken Millieğitim-K.Milliye spor Minikler maçı 07 Mayıs 2008 tarihinde saat 18,30 da Akdeniz sahasında oynanmasına.
8-Meski spor 3 forma 1439137 lisans nolu Hakkı tekin Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
9-Tedaş spor 1 forma 1435722 liasns nolu Orhan CABADAK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.
10-Mezitli spor 7 forma 1439210 lisans nolu Ayhan Can KOÇ Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

Ahmet KARATAŞ
Kurtuluş YAKICI
MEHMET CEBER
Murat ALTINÖZ
Fut.Fed.İl.Tem.
Üye
Üye
Üye
 
Mustafa ÖNCEL
Mahmut SAĞDIÇ
MAHMUT ALTUNBAKIR
SEDAT HAZIMOĞLU
Üye
Üye
Üye
Üye



2007 – 2008 SEZONU 33. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 
SIRA
.NO

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

1
30/04/2008 14:00 Y.SORGUN BLD.SPOR Y.NİĞDE SPOR 3.LİG TERFİ T.S.G.ST.
2
30/04/2008 16:30 ANK.JANDARMAGÜCÜ NEV. NAR SPOR 3.LİG TERFİ T.S.G.ST.
3
30/04/2008 14:00 KEÇİÖREN BLD. AK.KARADENİZ SP. 3.LİG TERFİ GÜNEYKENT
4
30/04/2008 16:30 TÜRK METAL SPOR K.ORGANİZE SAN. 3.LİG TERFİ GÜNEYKENT
5
02/05/2008 14:00 B GUR. GALİPLERİ B GUR. GALİPLERİ 3.LİG TERFİ GÜNEYKENT
6
02/05/2008 16:30 A GUR. GALİPLERİ A GUR. GALİPLERİ 3.LİG TERFİ GÜNEYKENT
7
03/05/2008 12:00 M.GÜCÜ C.TOPEL ÇINAR SPOR 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
8
03/05/2008 14:00 OSMANİYE SPOR TÜRKOCAĞI 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
9
03/05/2008 16:00 SOSYAL HİZ.SPOR ÇİFT.ADONİS 2.KÜME BÜYÜK AHMET AYAS
10
03/05/2008 16:00 ÇEŞMELİ SPOR KARGIPINARI BL 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
11
03/05/2008 16:00 YENİŞEHİR SPOR BOLATLI SPOR 2.KÜME BÜYÜK YENİŞEHİR
12
03/05/2008 16:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ KAZANLI İ.Y.BLD 2.KÜME BÜYÜK TOROS
13
03/05/2008 16:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ KOCAHASANLI 2.KÜME BÜYÜK ERDEMLİ
14
03/05/2008 14:00 TOROSLAR BLD BAHÇELİ BLD 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
15
03/05/2008 16:00 DİKİLİTAŞ BLD SÜP.ASLANLAR 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
16
03/05/2008 16:00 ÇAVUŞBUCAĞI SİLİFKE İD.YURDU 2.KÜME GENÇ SİLİFKE Ş.ST.
17
03/05/2008 16:00 ADANALIOĞLU BLD GALATA SPOR 1.KÜME BÜY.P.OFF ADANALIOĞLU
18
03/05/2008 10:00 KÖY HİZ.SPOR GALATA SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
19
03/05/2008 11:30 MESKİ SPOR ÇİFT.ADONİS MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
20
03/05/2008 13:00 SOSYAL HİZ.SPOR M.GÜCÜ C.TOPEL MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
21
03/05/2008 14:30 MERSİN İD.YURDU AKDENİZ BLD MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
22
03/05/2008 11:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ TEDAŞ SPOR MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
23
03/05/2008 16:00 SİLİFKE İD.YURDU MUT İD.YURDU MİNİKLER SİLİFKE GENÇLİK
24
03/05/2008 11:00 TOROSLAR BLD TELEKOM SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
25
03/05/2008 12:30 MEZİTLİ SPOR GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
26
03/05/2008 16:30 İÇEL SPOR KARACAİLYAS BLD MİNİKLER AKDENZİ SAHASI
27
03/05/2008 18:00 K.MİLLİYE SPOR CAM SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
28
03/05/2008 13:00 TARSUS BLD T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER TOROS
29
03/05/2008 14:15 BERDAN SPOR TARSUS İD.YURDU MİNİ MİNİKLER TOROS
30
04/05/2008 16:00 3.LİG TERFİ FİNAL 3.LİG TERFİ FİNAL 3.LİG TERFİ GÜNEYKENT
31
04/05/2008 16:00 YEŞİLKUYU SPOR TARSUS SPOR 2.KÜME BÜYÜK TARSUS 1 NL.
32
04/05/2008 16:00 İÇEL SPOR KANAL SPOR 1.KÜME BÜY.P.FF DİKİLİTAŞ
33
04/05/2008 13:00 M.GÜCÜ C.TOPEL İST.KARTAL SPOR BAYANLAR DAVULTEPE
34
04/05/2008 16:00 TECE SPOR DİKİLİTAŞ BLD 2.KÜME BÜYÜK DAVULTEPE
35
04/05/2008 14:00 SİLİFKE BLD YEBİCE BLD 1.KÜME BÜY.P.OFF SİLİFKE Ş.ST.
36
04/05/2008 16:00 SİLİFKE İD.YURDU ARPAÇBAHŞİŞ 2.KÜME BÜYÜK SİLİFKE Ş.ST.
37
04/05/2008 16:00 AYDINCIK SPOR ALATA SPOR 2.KÜME BÜYÜK AYDINCIK
38
04/05/2008 11:00 SOSYAL HİZ.SPOR YOL SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
39
04/05/2008 13:00 TELEKOM SPOR YENİŞEHİR SPOR 2.KÜME GENÇ AHMET AYAS
40
04/05/2008 16:00 T.GENÇLERBİRLİĞİ TARSUSGÜCÜ 2.KÜME GENÇ TOROS
41
04/05/2008 14:00 BOZYAZI BLD TAŞUCU SPOR 2.KÜME GENÇ BOZYAZI
42
04/05/2008 16:00 KARGIPIANRI BLD ATAKENT BLD 2.KÜME GENÇ KARGIPINARI
43
04/05/2008 16:00 MUT ESNAF SPOR E.GENÇLERBİRLİĞİ 2.KÜME GENÇ MUT BARABAN
44
04/05/2008 12:00 T.GENÇELRBİRLİĞİ TARSUS BLD MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
45
04/05/2008 13:00 KANAL SPOR TARSUS İD.YURDU MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
46
04/05/2008 15:30 T.TOROS SPOR REŞADİYE SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
47
04/05/2008 10:00 İÇEL SPOR MİLLİEĞİTİM MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
48
04/05/2008 11:00 TOROSLAR BLD GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
49
04/05/2008 16:00 E.GENÇLERBİRLİĞİ K.MİLLİYE SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
50
04/05/2008 17:00 KÖY HİZ.SPOR CAM SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
51
05/05/2008 18:00 TEDAŞ SPOR GALATA SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
52
06/05/2008 16:00 DİKİLİTAŞ BLD TOROSLAR BLD 2.KÜME GENÇ DİKİLİTAŞ
53
06/05/2008 16:00 KARACAİLYAS BLD MESKİ SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
54
06/05/2008 17:00 AKDENİZ BLD SOSYAL HİZ.SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
55
06/05/2008 18:00 GALATA SPOR TECE SPOR MİNİKELR AKDENİZ SAHASI
56
06/05/2008 16:30 REŞADİYE SPOR T.GENÇLERBİRLİĞİ MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
57
06/05/2008 17:30 TARSUS BLD BERDAN SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
58
07/05/2008 17:30 CAM SPOR İÇEL SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
59
07/05/2008 18:30 MİLLİEĞİTİM K.MİLLİYE SPOR MİNİKLER AKDENİZ SAHASI
60
07/05/2008 17:30 M.GÜCÜ C.TOPEL KÖY HİZ.SPOR MİNİKLER KÖY HİZ.SAHASI
61
07/05/2008 17:30 TARSUS İD.YURDU T.TOROS SPOR MİNİKLER 100.YIL F.SODAN
62
08/05/2008 17:00 KÖY HİZ.SPOR GENÇLERBİRLİĞİ MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
63
08/05/2008 18:00 TOROSLAR BLD İÇEL SPOR MİNİ MİNİKLER OSMANİYE
64
           
65
           
66
           
67
           
Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi
Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı