Demir'e ilk ziyaret ASKF yönetiminden | Mersin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu - Mersin ASKF

Demir'e ilk ziyaret ASKF yönetiminden

Demir'e ilk ziyaret ASKF yönetiminden

Demir'e ilk ziyaret ASKF yönetiminden

z6 Eylül 2023

Mersin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mithat Ertaş ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen ziyarette Mersin ASKF Başkanı Mithat Ertaş “ASKF yönetimi olarak sayın müdürümüz öncelikle hayırlı uğurlu olsun yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Mersin ili olarak tesis konusunda özellikle merkez Akdeniz ve Mezitli ilçelerimizde eksiklerimiz bulunuyor. Bizler ASKF yönetimi olarak sizlerin yanındayız ve Amatör spor kulüplerinin yaşadığı sıkıntıların zaman içinde sizlerin sayesinde giderileceğine inanıyor, şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ediyorum.” dedi.
İl Müdürü Ökkeş Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Mersin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yetkililerine çalışmalarında başarılar diledi. Amatör sporların geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak destek olmaya devam edeceklerini belirterek, Mersin ASKF Başkanı Mithat Ertaş ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.